9.11.

poniedziałek
10.11.

wtorek
11.11.

środa
12.11.

czwartek
13.11.

piątek
14.11.

sobota
15.11.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Prapremiera dreszczowca
16:30

One mąż show

19:30

Prapremiera dreszczowca
17:00

Prapremiera dreszczowca

19:30

One mąż show
Studio

Buffo
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
Teatr

ATENEUM
19:00

Merylin Mongoł
19:30

Jacek Kaczmarski – lekcja historii
19:30

Jacek Kaczmarski – lekcja historii
19:00

Papieżyca

19:30

Monday – Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Papieżyca

19:30

Monday – Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Papieżyca
Teatr

Capitol
19:00

Ireneusz Krosny: „Mowa ciała” - nowy program
18:00

CAPITALNE KOBIETY
Kobiety wieczór ze spektaklem „Dajcie mi Tenora!”
17:00

Dajcie mi Tenora!
19:00

Klimakterium … i już

19:30

Kiedy kota nie ma
18:30

Następnego dnia rano

19:00

Między łóżkami
18:30

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

19:00

Przekręt (nie)doskonały
Teatr

Dramatyczny
18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Nasza Klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Nasza Klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

19:00

Don Juan
(pl. Defilad 1)
19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Don Juan
(pl. Defilad 1)
16:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

17:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr
Druga
Strefa
20:00

Niepodległość jest kobietą -
Betty Q & Crew
Teatr

IMKA
19:00

Dziady
/PKO Festiwal. Polska w IMCE/
19:00

Dziady
/PKO Festiwal. Polska w IMCE/
Teatr

Kamienica
19:30

Psiunio
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
16:00

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
Teatr

Komedia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
16:00

Klejnoty
Teatr

Kwadrat
19:00

Szalone nożyczki
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
19:00

Szalone nożyczki
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
19:30

Rozkwaś Polaka
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
19:30

Rozkwaś Polaka
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
Teatr

Mazowiecki
19:00

Lekcja
19:00

Grace i Gloria
/spektakl gościnny/
Teatr

Narodowy
19:00

Białe małżeństwo
19:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
16:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
16:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
Teatr

Ochoty
19:00

Zimniej niż tu
Teatr

Polski
19:30

Thermidor
19:30

Thermidor
19:30

Karnawał czyli pierwsza żona Adama
18:00

Karnawał czyli pierwsza żona Adama
Teatr

Polonia
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
Teatr

Powszechny
19:00

Krzyczcie, Chiny!
19:00

Krzyczcie, Chiny!
19:00

Jewrope
Teatr

Rampa
19:00

Rapsodia z demonem
19:00

Rapsodia z demonem
18:00

Rapsodia z demonem
Teatr

Roma
19:00

Koncert dla Włodka
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

DOBRY WIECZÓR JAZZ: Mieczysław Szcześniak & Krzysztof Herdzin "Songs from Yesterday"
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
19:00

Między nami dobrze jest
19:00

Między nami dobrze jest
19:00

Między nami dobrze jest
Teatr

Soho
Teatr

Studio
18:00

Jak zostałam wiedźmą

20:00

Oleanna
13:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą

20:00

Oleanna
13:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą
18:00

Wichrowe wzgórza
20:00

Efekt

16:00

Wichrowe wzgórza
18:00

Wichrowe wzgórza

16:00

Oniegin
Teatr

Syrena
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
19:00

Śpiewnik Pana Wasowskiego
19:00

Śpiewnik Pana Wasowskiego
18:00

Aga Zaryan śpiewa Lady Day
Syrena Music
Teatr

WARSawy
20:30

Pożar w burdelu
20:30

Pożar w burdelu
20:30

Pożar w burdelu
20:30

Pożar w burdelu
20:30

Pożar w burdelu
19:00

toniejestpostawaartystyczna!
19:00

toniejestpostawaartystyczna!
Teatr

Współczesny
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
Teatr

Żydowski
19:00

One same
19:00

Oberża pod złotym rogiem
19:00

Oberża pod złotym rogiem
18:00

Oberża pod złotym rogiem
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
18:00

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
19:30

Młynarski obowiązkowo!
Gość specjalny: Krzysztof Tyniec
19:30

Młynarski obowiązkowo!
Gość specjalny: Krzysztof Tyniec
19:30

Młynarski obowiązkowo!
Gość specjalny: Krzysztof Tyniec
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Pokrewieństwo dusz
19:00

"Proca (Rogatka)"
(gościnnie w Bemowskim Centrum Kultury)
17:00

"Proca (Rogatka)"
(gościnnie w Bemowskim Centrum Kultury)