9.05.

poniedziałek
10.05.

wtorek
11.05.

środa
12.05.

czwartek
13.05.

piątek
14.05.

sobota
15.05.

niedziela
Teatr

Nowy
19:00

Krum
19:00

Krum
Och-Teatr19:30

Udając ofiarę
19:30

Udając ofiarę
19:30

Udając ofiarę
19:30

Udając ofiarę
19:30

Trzeba zabić starszą panią
17:00

Alicja ♥ Alicja

19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Weekend z R.
Studio

Buffo
19:00

SEXTET czyli ROMA I JULIAN komedia autorstwa Krzysztofa Jaroszyńskiego
TR

Warszawa
Teatr

ATENEUM
19:00

Papieżyca

17:00 i 19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:00

Papieżyca
Teatr

Capitol
19:00

Dziwna Para

19:30

Zdobyć, Utrzymać, Porzucić
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Następnego dnia rano
18:30

Przekręt (nie)doskonały

19:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(Kasprzaka 22)
19:30

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(Kasprzaka 22)
19:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)
19:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)

19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

Wzrusz moje serce
(Kasprzaka 22)
19:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)

19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

Wzrusz moje serce
(Kasprzaka 22)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Głupia mąka wariatów, Teatr Mumerus (Kraków)

VI Dni Teatru na Mokotowie
20:00

Salome, Anna Rakowska (Wrocław)

VI Dni Teatru na Mokotowie
20:00

Przebudzenie wiosny, Teatr Nowe Przestrzenie i Teatr Umowny (Kraków)

VI Dni Teatru na Mokotowie
20:00

LAS, PSYCHOTEATR (Wrocław)

VI Dni Teatru na Mokotowie
20:00

Kantata na cztery skrzydła, Fundacja Act 4 Art (Warszawa)

VI Dni Teatru na Mokotowie
20:00

democratic body, Teatr Tańca i Ruchu Rozbark
(Bytom)

VI Dni Teatru na Mokotowie
Teatr

IMKA
21:30

Słownik ptaszków polskich
21:30

Słownik ptaszków polskich
19:00

Pozytywni
/spektakl gościnny/
19:00

Pozytywni
/spektakl gościnny/
Teatr

Kamienica
19:00

Wszystko o mężczyznach

19:30

Lekko nie będzie
19:00

Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego

19:30

Lekko nie będzie

20:00

Wiera Gran
Teatr

Komedia
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
18:00

Ostra jazda
Teatr

Kwadrat
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
19:00

Szalone nożyczki
19:30

Różowe konie

20:00

Szalone nożyczki
19:00

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
Teatr

Mazowiecki
19:00

Boże mój!
Teatr

Młyn
19:30

Córka
Teatr

Narodowy
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
16:00

Pożegnania

19:00

Udręka życia

19:00

W mrocznym mrocznym domu
16:00

Pożegnania

19:00

Udręka życia

19:00

W mrocznym mrocznym domu
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
19:00

Ukraiński Dekameron
19:00

Ukraiński Dekameron
19:30

ŻARCIK A PROPOS. Koncert Joanny Trzepiecińskiej

20:00

GOŚCIE W POLSKIM: Pożar w Burdelu. Zemsta Bogów
19:30

ŻARCIK A PROPOS. Koncert Joanny Trzepiecińskiej

20:00

GOŚCIE W POLSKIM: Pożar w Burdelu. Zemsta Bogów
20:00



GOŚCIE W POLSKIM: Pożar w Burdelu. Zemsta Bogów
Teatr

Polonia
19:30

KONCERT MICHAŁA BAJORA "MOJA MIŁOŚĆ"
19:30

Pan Jowialski
19:30

Pan Jowialski
19:30

Pan Jowialski
19:00

Danuta W.
17:00

Mgnienie

19:00

Danuta W.
17:00

Mgnienie

19:30

Klaps! 50 twarzy Greya
Teatr

Powszechny
19:00

Księgi Jakubowe

PREMIERA
19:00

Księgi Jakubowe
17:00

Księgi Jakubowe
Teatr

Rampa
19:30

Duda czyni cuda - wieczór kabaretowy
20:00

Trzy tury karykatury
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Koncert: KAYAH - 20 lat płyty "Kamień"
/impreza gościnna/
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

DOBRY WIECZÓR JAZZ: Adam Bałdych & Helge Lien Trio "Bridges"
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Pokrewieństwo dusz
19:00

Pokrewieństwo dusz
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19:00

Szkarłatny płatek i biały

PREMIERA
19:00

Szkarłatny płatek i biały
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Plotka
16:00

Czarodziejska Góra
16:00

Czarodziejska Góra
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Tato nie wraca
20:00

Taśma
20:00

Taśma
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
17:00

Niepoprawni (Fantazy)
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
19:00

Dobrze żyjcie - to najlepsza zemsta

PREMIERA
18:00

Dobrze żyjcie - to najlepsza zemsta
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, Sam
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
18:00

Wujaszek Wania
18:00

Młynarski obowiązkowo!