9.03.

poniedziałek
10.03.

wtorek
11.03.

środa
12.03.

czwartek
13.03.

piątek
14.03.

sobota
15.03.

niedziela
Nowy

Teatr
20:00

Exhausted / Wyczerpani
20:00

Exhausted / Wyczerpani
20:00

Exhausted / Wyczerpani
Och-Teatr19:30

Prapremiera dreszczowca
19:00

Prapremiera dreszczowca
19:30

Uwaga... Publiczność!
19:30

Uwaga... Publiczność!
19:30

Prapremiera dreszczowca
17:00

Stosunki prawne

19:30

Prapremiera dreszczowca
16:00

Prapremiera dreszczowca

19:00

Stosunki prawne
Studio

Buffo
19:00

Cohen - Nohavica
19:00

Cohen - Nohavica
19:00

Polita – musical w 3D o Poli Negri
19:00

Polita – musical w 3D o Poli Negri
16:00 i 19:00

Polita – musical w 3D o Poli Negri
19:00

Cohen - Nohavica
Teatr

ATENEUM
19:00

Mondey day Andrzej Poniedzielski
19:00

Mondey day Andrzej Poniedzielski
19:00

Nastasja Filipowna
19:00

Nastasja Filipowna
19:00

Nastasja Filipowna
Teatr

Capitol
18:00 i 21:00

Kabaret Moralnego Niepokoju – „Jerzyk dzisiaj nie pije”
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
18:00

Capitalne kobiety
Kobiecy wieczór ze spektaklem „Następnego dnia rano”
19:00

Di, Viv i Rose

19:30

Kiedy kota nie ma...
18:30

Dwie połówki pomarańczy

19:00

Klub mężusiów
18:30

Klub mężusiów

19:00

Wariatka
Teatr

Dramatyczny
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
17:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

17:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
Teatr

IMKA
19:00

Kwartet
19:00

Kwartet
19:00

Bielska. Boczarska. Grabowski. Karolak
19:00

Dzienniki
19:00

Dzienniki
19:00

O północy przybyłem do Widawy, czyli Opis obyczajów III
Teatr

Kamienica
19:00

Zazdrość
19:00

Zazdrość

19:30

Miłość i polityka
16:00 i 19:00

Zazdrość

20:00

W obronie jaskiniowca

20:00

Wiera Gran
18:00

Miłość i polityka
Teatr

Komedia
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
19:00

Zorro
19:00

Zorro
16:00

Zorro
Teatr

Kwadrat
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Klub cmentarny
19:00

Klub cmentarny
19:00

Przez park na bosaka
19:00

Przez park na bosaka
16:00 i 19:00

Co ja panu zrobiłem, Pignone?
16:00 i 19:00

Ślub doskonały
Teatr

Mazowiecki
19:00

Piękny świat
19:00

Lekcja
19:00

Lekcja
19:00

Lekcja
Teatr

Narodowy
19:00

Fredraszki
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:00

Fredraszki
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:30

Fortepian pijany
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:30

Fortepian pijany
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

16:00

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

16:00

Dowód na istnienie drugiego
Teatr

Ochoty
19:30

Tajemniczy klient
(ul. Mińska 25 bud. 15)
19:30

Idiota
(ul. Mińska 25 bud. 15)
19:30

Idiota
(ul. Mińska 25 bud. 15)
19:30

Idiota
(ul. Mińska 25 bud. 15)
Teatr

Polonia
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kalina
19:30

Chodź ze mną do łóżka
17:00

Kantata na cztery skrzydła

19:30

Kalina
16:00

Zbrodnia z premedytacją

19:30

Kantata na cztery skrzydła
Teatr

Powszechny
19:30

Iwona, księżniczka Burbona
PREMIERA

18:00

Sex, drugs & rock’n’roll
16:30

Quo Vadis
Teatr Montownia

18:00

Sex, drugs & rock’n’roll

18:00

Iwona, księżniczka Burbona
19:30

Quo Vadis
Teatr Montownia

18:00

Iwona, księżniczka Burbona
Teatr

Rampa
19:30

Monsters
19:30

Monsters
19:00

MusicaLove – The Show
18:00

MusicaLove – The Show
Teatr

Roma
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!

19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

MAMMA MIA!

19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

MAMMA MIA!
15:00 i 19:00

MAMMA MIA!
17:00

MAMMA MIA!
TR
Warszawa
20:00

Męczennicy
PREMIERA
20:00

Męczennicy
Teatr

Studio
18:00

Oniegin

19:30

Efekt
18:00

Oniegin

19:30

Efekt
18:00

Oniegin
17:30

The Metropolitan Opera: Live in HD Pani Jeziora GIOACCHINO ROSSINI
19:00

Utalentowany pan Ripley PREMIERA
Teatr

Syrena
19:00

Plotka
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
18:00

Plotka
Teatr

WARSawy
16:00

Ofiara
19:00

Ofiara
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zabójca
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zabójca
Teatr

Żydowski
19:00

Kafka tańczy
19:00

Kafka tańczy
18:00

Kafka tańczy
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
19:30

Polityka
18:00

Polityka
18:00

Polityka