9.02.

poniedziałek
10.02.

wtorek
11.02.

środa
12.02.

czwartek
13.02.

piątek
14.02.

sobota
15.02.

niedziela
Nowy

Teatr
20:00

Apokalipsa
19:00

Apokalipsa
Och-Teatr19:30

One mąż show
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
20:00

Honey Trap – koncert Johna Portera
20:00

Soyka i goście na walentynki
16:00

Czas nas uczy pogody

18:30

Romanca
Studio

Buffo
19:00

Musical METRO w Buffo
16:00 i 19:00

Musical METRO w Buffo
16:00 i 19:00

Musical METRO w Buffo
19:00

Musical METRO w Buffo
19:00

Wieczór rosyjski w Buffo - koncert
16:00 i 19:00

COHEN - NOHAVICA
Teatr

ATENEUM
19:00

Rzeźnia

19:15

W progu

20:00

Jacek Kaczmarski Lekcja historii
19:00

Rzeźnia

19:15

W progu

20:00

Jacek Kaczmarski Lekcja historii
19:00

Rzeźnia

20:00

Jacek Kaczmarski Lekcja historii
19:00

Rzeźnia
19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

W progu

19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
Teatr

Capitol
19:00

Szwedzki stół
19:00

Dwie połówki pomarańczy
19:30

Wariatka
18:30

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

19:00

Klub mężusiów
18:00

Goło i wesoło
Teatr

Dramatyczny
19:00

Trzy siostry
(pl. Defilad 1)
19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Kabaret na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
17:30

Red
(pl. Defilad 1)

17:00

Kabaret na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
Teatr

IMKA
18:00

Twoje pocałunki Mołotowa
Teatr

Kamienica
19:00

Zazdrość

19:30

Miłość i polityka
19:00

Zazdrość

17:00 i 19:30

Miłość i polityka
18:30

Zazdrość
Teatr

Komedia
19:00

Premiera
19:00

Premiera
19:00

Zorro
15:00 i 19:00

Zorro
17:00

Zorro
Teatr

Kwadrat
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Szalone nożyczki
16:00 i 19:00

Szalone nożyczki
16:00 i 19:00

Szalone nożyczki
Teatr

Narodowy
19:00

Królowa Margot

19:00

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Królowa Margot

19:00

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Śluby panieńskie
16:00

Śluby panieńskie

19:00

Daily Soup
16:00

Śluby panieńskie

19:00

Daily Soup
Teatr

Ochoty
Teatr

Polonia
19:30

Depresja komika
19:30

Depresja komika
19:30

Depresja komika
19:30

Ojciec Polski
19:00

Danuta W.
19:30

Ich czworo
16:00

Ich czworo

19:00

Ucho, gardło, nóż
Teatr

Powszechny
19:00

Oskar i Ruth
19:00

Rewizor

19:30

Wychowanka
17:00

Rewizor

19:30

Wychowanka
Teatr

Rampa
19:30

Sonata Kreutzerowska
19:30

Sonata Kreutzerowska
19:00

MusicaLove – The Show
18:00

MusicaLove – The Show
Teatr

Roma
17:00 i 20:00

Dobry Wieczór Jazz: AGA ZARYAN – „LOVE SONGS”
TR
Warszawa
Teatr

Studio
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
16:00

Rewizor
16:00

Oniegin

18:00

Iluzje

20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
Teatr

Syrena
19:00

Czarodziejska góra
PREMIERA
19:00

Czarodziejska góra
20:00

Syrena Music – Skubas - Brzask
18:00

Czarodziejska góra
Teatr

WARSawy
19:00

Ruby
Futurystyczna komedia romantyczna
PREMIERA
19:00

Ruby
Futurystyczna komedia romantyczna
19:00

Kompleks Portinoya
19:00

Kompleks Portinoya
Teatr

Współczesny
19:00

Saszka
19:00

Saszka
19:00

Saszka
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
Teatr

Żydowski
19:00

Ruchele wychodzi za mąż
19:00

Ruchele wychodzi za mąż
18:00

Ruchele wychodzi za mąż
Teatr

6. piętro
19:30

Fredro dla dorosłych - mężów i żon
19:30

Polityka
19:30

Polityka
19:30

Polityka
18:00

Czechow żartuje!
19:30

Czechow żartuje!