9.01.

poniedziałek
10.01.

wtorek
11.01.

środa
12.01.

czwartek
13.01.

piątek
14.01.

sobota
15.01.

niedziela
Teatr

Nowy

Och-Teatr
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Trzeba zabić starszą panią
17:00

One mąż show

19:30

Trzeba zabić starszą panią

17:00

One mąż show

19:30

Trzeba zabić starszą panią
Studio

Buffo
TR

Warszawa
20:00

Grind/r
20:00

Grind/r
20:00

Grind/r
20:00

Grind/r
20:00

Jezioro
20:00

Jezioro
Teatr

ATENEUM
19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:00

Kasta la vista

19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:00

Kasta la vista
20:00

Demon teatru
17:00

Demon teatru

19:30

Mary Stuart
17:00

Demon teatru

19:30

Mary Stuart
Teatr

Capitol
19:00

Pomalu, a jeszcze raz!
19:30

Klimakterium ... i już
15:00 i 18:00

Szach-Mat

19:00

Kiedy kota nie ma...
15:30 i 19:30

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
Teatr

Collegium

Nobilium
18:00

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ
18:00

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ
19:00

MIDSUMMER. PLAY WITH SONGS
19:00

MIDSUMMER. PLAY WITH SONGS
Teatr

Dramatyczny
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Madame
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:00

TUTLI-PUTLI
(ul. Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Harper
(ul. Kasprzaka 22)

19:30

TUTLI-PUTLI
(ul. Olesińska 21)
17:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Harper
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Komeda
/spektakl przedpremierowy/
19:00

Komeda
/spektakl przedpremierowy/
19:00

Komeda
/spektakl przedpremierowy/
Teatr

Kamienica
19:30

Kolacja na cztery ręce

19:00

Wszystko o mężczyznach

20:00

Wiera Gran
19:00

Supermenka

19:30

Dopalacze. Siedem stopni donikąd
16:00

Intryga
Teatr

Komedia
19:00

Żona potrzebna od zaraz…
19:00

Żona potrzebna od zaraz…
19:00

Żona potrzebna od zaraz…
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
15:30 i 19:00

Hotel Westminster
16:00

Hotel Westminster
Teatr

Kwadrat
19:00

Ślub doskonały

19:30

Misery
19:00

Ślub doskonały

19:30

Misery
19:00

Czego nie widać

19:30

Misery
19:00

Czego nie widać
19:00

Czego nie widać
18:00

Czego nie widać
Teatr

Mazowiecki
19:00

Boże mój!
19:00

Belfer
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Matka Courage i jej dzieci

19:30

Garderobiany
19:00

Matka Courage i jej dzieci

19:30

Garderobiany
19:00

Matka Courage i jej dzieci

19:30

Garderobiany
19:30

Madame de Sade
19:00

Królowa Margot

16:00

Dowód na istnienie drugiego

19:30

Madame de Sade
19:00

Królowa Margot

16:00

Dowód na istnienie drugiego

19:30

Madame de Sade
Teatr

Ochoty
19:00

Zimniej niż tu
19:00

Zimniej niż tu
Teatr

Polski
19:30



Szkoda, że jest nierządnicą
19:30

Natalia Sikora śpiewa Norwida
19:00

Irydion
17:00

Irydion
Teatr

Polonia
19:30

Zbrodnia z premedytacją
19:30

Matki i synowie
19:30

Matki i synowie
19:30

Matki i synowie
19:30

Matki i synowie
17:00

Mgnienie

19:30

Konstelacje
17:00

Mgnienie

19:30

Konstelacje
Teatr

Powszechny
18:00

Księgi Jakubowe
19:00

Juliusz Cezar
19:00

Juliusz Cezar
19:00

Juliusz Cezar
Teatr

Rampa
19:00

Rapsodia z Demonem
19:00

Rapsodia z Demonem
18:00

Rapsodia z Demonem
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!

16:00 i 19:30

PIĘĆ OSTATNICH LAT
13:00 i 17:00

Mamma mia!

18:00


PIĘĆ OSTATNICH LAT
Teatr

Scena

Prezentacje
Teatr

Soho
19:30

Twardy rdzeń 2.0 (spektakl gościnny)
17:00 i 20:00

Twardy rdzeń 2.0 (spektakl gościnny)
Teatr

Studio
19.00

Szkarłatny płatek i biały
18:00

Szkarłatny płatek i biały
18:00

Szkarłatny płatek i biały
17.00

Ćwiczenia stylistyczne
17.00

Ćwiczenia stylistyczne
Teatr

Syrena
19:00

Spaghetti Poloneze
18:00

Adam Strug
/Syrena Music/
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy


Teatr

Współczesny
19:15

Lepiej już było...
19:15

Lepiej już było...
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
19:00

Szabasowa dziewczyna

PREMIERA
19:00

Szabasowa dziewczyna
Teatr

6. piętro
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Miłość w Saybrook
19:30

Miłość w Saybrook
18:00

BÓG MORDU
18:00

BÓG MORDU