8.12.

poniedziałek
9.12.

wtorek
10.12.

środa
11.12.

czwartek
12.12.
piątek
13.12.
sobota
14.12.
niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Miłość blondynki
19:30

Miłość blondynki
19:30

Stosunki prawne
19:30

Stosunki prawne
16:00

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o teatrze, a boicie się zapytać
Studio

Buffo
19:00

Romeo i Julia – Musical
16:00 i 19:00

Romeo i Julia – Musical
16:00 i 19:00

Romeo i Julia – Musical
19:00

Wieczór bałkańki w Buffo - koncert
19:00

Polita – Musical w 3D o Poli Negri
16:00 i 19:30

Polita – Musical w 3D o Poli Negri
Teatr

ATENEUM
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

19:15

W progu
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

19:15

W progu
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

19:15

W progu
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:00

Ja, Feuerbach

19:15

Siła przyzwyczajenia
19:00

Ja, Feuerbach

19:15

Siła przyzwyczajenia
Teatr

Capitol
19:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania
19:00

Klimakterium... i już
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:30

Śmiertelnie poważne uczucie
15:30

Kiedy kota nie ma...

18:30

Dwie połówki pomarańczy

19:00

Kiedy kota nie ma...
18:00

Klub mężusiów

18:30

Di, Viv i Rose
Teatr

Dramatyczny
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)
19:00

Merlin. Inna historia.
(ul. Olesińska 21)
19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Merlin. Inna historia.
(ul. Olesińska 21)
19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Wszyscy moi synowie(ul. Kasprzaka 22)

19:00
Rekonstruktor
(ul. Olesińska 21)
19:30

Red
(pl. Defilad1)

19:00
Rekonstruktor
(ul. Olesińska 21)
Teatr

IMKA
19:00

Generał
19:00

Generał
Teatr

Kamienica
19:30

Intryga
19:00

Zazdrość

19:30

Intryga
19:30

Intryga

20:00

Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego
16:00 i 19:30

Psiunio

19:00

Zazdrość
19:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
Teatr

Komedia
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
19:00

Premiera
19:00

Premiera
15:30 i 19:00

Premiera
14:30 i 18:00

La cage aux folles – Klatka wariatek
Teatr

Kwadrat
19:30

Ślub doskonały
19:30

Ślub doskonały
19:30

Przyjazne dusze
19:30

Co ja Panu zrobiłem, Pignon?
18:00

Co ja Panu zrobiłem, Pignon?
Teatr

Narodowy
19:00

Zbójcy
19:00

Zbójcy
16:00

W mrocznym mrocznym domu

19:00

Iwona, księżniczka Burgunda
16:00

W mrocznym mrocznym domu

19:00

Iwona, księżniczka Burgunda
Teatr

Polonia
19:30

Konstelacje
19:30

32 omdlenia
19:30

32 omdlenia
19:30

32 omdlenia
17:00

Kontrakt

19:30

Kalina
Teatr

Powszechny
19:00

Wojna i pokój
17:00

Wojna i pokój
Teatr

Rampa
19:30

Monsters
19:30

Monsters
19:30

Sonata kreutzerowska
19:30

Sonata kreutzerowska
19:30

Latający Cyrk Monty Pythona
19:30

Latający Cyrk Monty Pythona
Teatr

Roma
19:00

Gospel for Christmas
19:00

Gospel for Christmas
19:00

Proces
19:00

Proces
18:00

Dobry Wieczór Jazz: Koncert – Grażyna Auguścik
TR
Warszawa
Teatr

Studio
20:00

Oleanna
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
17:30

Śpiewacy norymberscy - The Met: Live in HD
19:00

Iluzje
Teatr

Syrena
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Makabreski - Muzyczny seans czarnego humoru
Teatr

WARSawy
19:00

Kompleks Portnoya
19:00

Jestem swoją własną żoną
Teatr

Współczesny
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
19:00

Taniec albatrosa

19:00

„Mimo wszystko”
19:00

Taniec albatrosa

19:00

„Mimo wszystko”
Teatr

Żydowski
19:00

Królestwo Wszechwanny
19:00

Królestwo Wszechwanny
19:00

Królestwo Wszechwanny
Teatr
6 piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Czechow żartuje!
17:00 i 20:00

10-lecie Paranienormalni
16:00 i 19:00

10-lecie Paranienormalni