8.06.
poniedziałek
9.06.
wtorek
10.06.
środa
11.06.
czwartek
12.06.
piątek
13.06.
sobota
14.06.
niedziela
Nowy
Teatr
Och-Teatr19:30

Upadłe Anioły
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Miłość blondynki
19:30

Miłość blondynki
17:00

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu odc. 6

19:30

Miłość blondynki
Studio
Buffo
16:00 i 19:00

musical Romeo i Julia
16:00 i 19:00

musical Romeo i Julia
19:00

musical Romeo i Julia
20:00

BOEING, BOEING – komedia sytuacyjna francuskiego dramaturga Marca Camolettiego
19:00

Hity Buffo - koncert
Teatr
ATENEUM
Teatr

Capitol
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - "Jerzyk dzisiaj nie pije"
18:00

CAPITALNE KOBIETY
Kobiecy wieczór ze spektaklem "Przekręt (nie)doskonały"
19:00

Następnego dnia rano
19:00

Dwie połówki pomarańczy
19:00

Goło i wesoło

19:30

Ireneusz Krosny: "Mowa ciała" - nowy program
18:00

Dzikie żądze
Teatr

Dramatyczny
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)
19:00

Persona. Marylin
(pl. Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)
19:00

Persona. Marylin
(pl. Defilad 1)

19:00

Merlin. Inna historia.
(ul. Olesińska 21)
19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
16:00 i 19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
Teatr
Druga
Strefa
20:00

BOYLESQUE SHOW
Teatr
IMKA
19:00

Maciej Korbowa i Bellatrix
PREMIERA
19:00

Maciej Korbowa i Bellatrix
Teatr
Kamienica
20:00

Romanse... Romanse...
19:30

Jak się kochają w niższych sferach

20:00

Zazdrość
19:30

Miłość i polityka

19:00

Zazdrość
16:00 i 19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
18:00

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
Teatr
Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
16:00

Konserwator
16:00

Konserwator
Teatr
Kwadrat
19:30

Lataj z Krystyną
spektakl gościnny
19:30

Lataj z Krystyną
spektakl gościnny
Teatr
Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
Teatr

Narodowy
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda
19:30

Łysa śpiewaczka

20:00

Fortepian pijany
16:00

Królowa Śniegu

19:30

Łysa śpiewaczka

20:00

Fortepian pijany
16:00

Królowa Śniegu

19:30

Łysa śpiewaczka

20:00

Fortepian pijany
Teatr
Ochoty
Teatr
Polonia
19:30

Happy now?
19:30

Raj dla opornych
PREMIERA
17:00

Kontrakt

19:30

Raj dla opornych
Teatr
Powszechny
19:30

Dziewczyny do wzięcia
19:30

Dziewczyny do wzięcia
18:00

Sex, drugs & rock’n’roll
18:00

Sex, drugs & rock’n’roll
Teatr
Rampa
Teatr
Roma
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!

19:30

Zdobyć Utrzymać Porzucić
19:00

MAMMA MIA!

19:30

Zdobyć Utrzymać Porzucić
15:00 i 19:00

MAMMA MIA!
17:00

MAMMA MIA!

19:30

Sofia de Magico
TR
Warszawa
20:00

Grind/rTeren
TR. Finał
Teatr
Studio
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
18:00

Oniegin

20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
18:00

Oniegin

20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
18:00

Oniegin

20:00

Efekt
Teatr
Syrena
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
Teatr
WARSawy
20:00

Wasza wysokość
20:00

Ślad
20:00

Wraki
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zabójca
19:00

Posprzątane

19:00

Zabójca
19:00

Posprzątane
Teatr
Żydowski
19:00

Aktorzy żydowscy
19:00

Aktorzy żydowscy
18:00

Skrzypek na dachu
18:00

Skrzypek na dachu
18:00

Skrzypek na dachu
Teatr
6. piętro
19:30

MŁYNARSKI obowiązkowo!
Gość specjalny: Piotr Machalica
19:30

Słoneczni chłopcy
18:00

Polityka
18:00

Polityka