7.12.

poniedziałek
8.12.

wtorek
9.12.

środa
10.12.

czwartek
11.12.

piątek
12.12.

sobota
13.12.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:00

Maria Callas. Master Class
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Czas nas uczy pogody
20:00

Kroke & Sławek Berny
KONCERT
16:00

Upadłe anioły

20:00

Szymon Majewski – wieczór fOCHu
Studio

Buffo
Teatr

ATENEUM
19:15

Krzysztof Tyniec - recital "Dopokąd"
19:15

Pocałunek
19:15

Pocałunek
19:00

Dziewice i mężatki
PREMIERA
16:30

Jacek Kaczmarski - Lekcja historii

19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Papieżyca
Teatr

Capitol
19:00

Dajcie mi tenora!
19:00

Złodziej

19:00

Klimakterium … i już
18:00

CAPITALNE KOBIETY
Kobiecy wieczór ze spektaklem "Klimakterium ...i już"
19:00

Ireneusz Krosny „Mowa ciała”
19:00

Dajcie mi tenora!
15:00 i 19:00

Kiedy kota nie ma...

18:00

Dwie połówki pomarańczy
16:00

Między łóżkami

19:00

Wariatka
Teatr

Dramatyczny
19:00

Dziwny przypadek psa wieczorową porą
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa wieczorową porą
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul.Olesińska 21)
19:00

Exterminator. Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul.Olesińska 21)
19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator. Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
17:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

17:00

Kochanie na kredyt
TeatrMY
/spektakl gościnny/
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Generał
19:00

Generał
Teatr

Kamienica
19:30

Intryga

19:00

Wszystko o mężczyznach
19:00

Wszystko o mężczyznach

20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
19:30

Miłość i polityka

19:00

Wszystko o mężczyznach
18:00

Miłość i polityka

18:30

Wszystko o mężczyznach
Teatr

Komedia
19:00

Zwariowana terapie
19:00

Zwariowana terapie
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
19:00

Człowiek dwóch szefów
15:0 i 19:00

Człowiek dwóch szefów
16:00

Człowiek dwóch szefów
Teatr

Kwadrat
19:00

Okno na parlament
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Okno na parlament
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Szalone nożyczki
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Szalone nożyczki
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
Teatr

Mazowiecki
19:00

Promieniowanie
Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie
19:00

Belfer
20:00

Zgaga… czyli tragiczne skutki poplątania jedzenia z miłością /spektakl gościnny/
Teatr

Narodowy
19:00

Nasza klasa

19:00

Białe małżeństwo

20:00

Msza za miasto Arras
19:00

Nasza klasa

19:00

Białe małżeństwo
19:00

pod Wierzbową: Duszyczka
19:00

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Śluby panieńskie

16:00

Dowód na istnienie drugiego

19:00

Fortepian pijany
16:00

Śluby panieńskie

19:00

Dowód na istnienie drugiego

16:00

Fortepian pijany
Teatr

Ochoty
19:00

KALINO MALINO CZERWONA JAGODO
Teatr

Polski
19:30

Odprawa posłów greckich
19:30

Odprawa posłów greckich
19:30

Szekspir Forever!
Teatr

Polonia
19:30

Happy now?
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Mgnienie
PREMIERA
19:30

Seks dla opornych
17:00

Mgnienie

19:30

Raj dla opornych
17:00

Mgnienie

19:30

Raj dla opornych
Teatr

Powszechny
18:00

Sex, drugs & rock'n'roll
18:00

Sex, drugs & rock'n'roll

19:00

Szczury

19:30

Nieznośnie długie objęcia
PREMIERA
19:00

Szczury

19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:00

Szczury

19:30

Nieznośnie długie objęcia

18:00

Oskar i Ruth
Teatr

Rampa
19:00

Rent
19:00

Rent
18:00

Edyta Geppert
Teatr

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
19:00

Koncert życzeń
18:00 i 20:00

Koncert życzeń
18:00 i 20:00

Koncert życzeń
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Krople na rozpalone kamienie
PREMIERA
19:00

Krople na rozpalone kamienie
17:00

Krople na rozpalone kamienie
Teatr

Soho
19:30

Burza
19:30

Burza
Teatr

Studio
19:00

Ćwiczenia stylistyczne

21:00

Rachatłukum
19:00

Ćwiczenia stylistyczne

21:00

Rachatłukum
19:00

Ćwiczenia stylistyczne
19:00

Oleanna
18.00

Zaczarowany flet - The Met: Live in HD

12:00

Oleanna
17:00

Oleanna
Teatr

Syrena
19:00

Tupią tu, czyli w rytmie butów
/spektakl gościnny/
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
17:00 i 20:00

Wojtek Mazolewski Quintet – Syrena Music
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
Teatr

Żydowski
19:00

One same
19:00

One same
19:00

One same
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Czechow żartuje!
19:30

Czechow żartuje!
19:30

Młynarski obowiązkowo!
Gość specjalny: Marian Opania
19:30

Młynarski obowiązkowo! Gość specjalny: Krzysztof Tyniec
19:30

Młynarski obowiązkowo! Gość specjalny: Krzysztof Tyniec
Teatr

XL
20:00

Lekarz Mimo Woli
20:00

Panny Dworskie
20:00

Panny Dworskie
Teatr Młyn19:00

Córka
/spektakl przedpremierowy/
19:00

Córka
PREMIERA
Teatr

TrzyRzecze