7.11.

poniedziałek
8.11.

wtorek
9.11.

środa
10.11.

czwartek
11.11.

piątek
12.11.

sobota
13.11.

niedziela
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Udając ofiarę
19:30

Udając ofiarę
19:30

Udając ofiarę
19:30

Udając ofiarę
19:00

Biała bluzka

16:00

One mąż show

19:30

Udając ofiarę
16:30

Weekend z R.

20:00

One mąż show
Studio

Buffo
TR

Warszawa


19:00

Uroczystość
19:00

Uroczystość
15:00 i 19:00

Uroczystość
15:00 i 19:00

Uroczystość
Teatr

ATENEUM
19:00

Kasta la vista
19:00

Kasta la vista
17:00 i 19:00

Dziewice i mężatki
17:00

Dziewice i mężatki
Teatr

Capitol
19:00

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
19:00

Kiedy kota nie ma...

19:30

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Między łóżkami
18:30

Hawaje, czyli przygody siostry Jane

19:00

Klub Mężusiów
19:00

Dajcie mi Tenora!

19:30

Szach-Mat
18:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

19:00

Własność znana jako Judy Garland
Teatr

Collegium

Nobilium
18:00

Osama bohater

20:00

Bal w operze

PREMIERA
19:30

Bal w operze
19:30

Bal w operze
19:00

Osama bohater
Teatr

Dramatyczny
19:00

Madame
(ul.Kasprzaka 22)
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)
19:00

Niebezpieczna metoda
(ul.Kasprzaka 22)
19:00

Niebezpieczna metoda
(ul.Kasprzaka 22)
19:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)

19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

Marcel
(ul.Olesińska 21)
19:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)

17:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Noc Helvera
20:00

Noc Helvera
Teatr

IMKA
19:00

Pozytywni
18:00 i 20:00

Pozytywni
Teatr

Kamienica
19:30

Powrót do korzeni. Koncert Macieja Maleńczuka
19:30

Intryga
19:00

4 tony podłogi

19:30

Kolacja na cztery ręce
16:00

Festiwal Kapel Warszawskich

18:00

Kolacja na cztery ręce

18:30

Wszystko o mężczyznach
Teatr

Komedia
19:00

Hotel Westminster
19:00

Hotel Westminster
19:00

Hotel Westminster
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
15:30

Zwariowana terapia + Impro Atak!
15:30

Zwariowana terapia + Impro Atak!
Teatr

Kwadrat
19:00

Szalone nożyczki
20:00

Ślub doskonały
20:00

Ślub doskonały
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
16:00 i 19:00

Kłamstewka
18:00

Kłamstewka
Teatr

Mazowiecki
19:00

Promieniowanie
19:00

Grace i Gloria
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Soplicowo – owocilpoS. Suplement

20:00

Msza za miasto Arras
19:00

Soplicowo – owocilpoS. Suplement

20:00

Msza za miasto Arras
19:30

Dowód na istnienie drugiego
19:30

Dowód na istnienie drugiego
16:00

Fortepian pijany

19:00

Kordian
19:30

Fortepian pijany

16:00

Kordian
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
19:00



Święto Wolności. Festiwal im. Jacka Kaczmarskiego - Koncert Galowy
/występ gościnny/
Teatr

Polonia
19:30

Konstelacje
19:30

KONCERT MICHAŁA BAJORA "MOJA MIŁOŚĆ"
19:00

Boska!
19:00

Boska!
17:00

Mgnienie

19:30

Klaps!50 twarzy Greya
17:00

Mgnienie

19:30

Klaps!50 twarzy Greya
17:00

Mgnienie

19:30

Klaps!50 twarzy Greya
Teatr

Powszechny
19:00

Juliusz Cezar
19:00

Juliusz Cezar
19:00

Juliusz Cezar
16:30

Juliusz Cezar
Teatr

Rampa
19:00

Jeździec Burzy
18:00

Jeździec Burzy
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Andrzej Piaseczny akustycznie
/impreza gościnna/
19:00

Z batutą i Mocartem ,czyli Maciej Niesiołowki i Grupa MoCarta
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
13:00 i 17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Lady Oscar
19:00

Harcerki
19:30

Harcerki
Teatr

Soho
19:30

Księżycowy chłopiec
19:30

Księżycowy chłopiec
Teatr

Studio
18.00

Utalentowany pan Ripley

20:30

Jaskinia
20:00

Utalentowany pan Ripley

18:00

Jaskinia
19:00

Utalentowany pan Ripley
Teatr

Syrena
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Polska krew
Teatr

WARSawy
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
21:00

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
18:00

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
19:30

Ceremonie zimowa
Teatr

Współczesny
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Bucharest Calling
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Bucharest Calling
19:00

Ludzie i anioły
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, Sam
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
19:30

Wujaszek Wania
17:00

Wujaszek Wania
18:00

Czechow żartuje!
18:00

Czechow żartuje!