7.03.

poniedziałek
8.03.

wtorek
9.03.

środa
10.03.

czwartek
11.03.

piątek
12.03.

sobota
13.03.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Udając ofiarę
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Prapremiera dreszczowca
16:30

One mąż show

19:30

Prapremiera dreszczowca
16:30

One mąż show

19:30

Prapremiera dreszczowca
Studio

Buffo
19:00

ODCHODZĘ WRACAM - koncert Mirosława Czyżykiewicza
TR

Warszawa
19:00

Jezioro

21:30

Grind/r
19:00

Jezioro

21:30

Grind/r
19:00

Jezioro

21:30

Grind/r
19:00

Jezioro

21:30

Grind/r
18:00

Jezioro

16:00 i 20:30

Grind/r
18:00 i 20:30

Grind/r
Teatr

ATENEUM
19:15

Pocałunek
19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Pocałunek

19:30

Biała lokomotywa
19:00

Dziewice i mężatki

19:30

Biała lokomotywa
19:00

Dziewice i mężatki
19:00

Merylin Mongoł

19:15

W progu

19:30

Samospalenie
19:00

Merylin Mongoł

19:15

W progu

19:30

Samospalenie
Teatr

Capitol
18:00 i 21:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - "Jerzyk dzisiaj nie pije"
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Grzegorz Halama - "Długo i szczęśliwie" Stand-up
19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
19:00

Kiedy kota nie ma...

19:30

Pomalu, a jeszcze raz!
15:00 i 18:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

18:00

Di, Viv i Rose
18:00

Di, Viv i Rose

18:30

Między łóżkami
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Awantura w Chioggi
19:00

Awantura w Chioggi
Teatr

Dramatyczny
19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Bidny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
19:00

Exterminator. Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator. Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Tarantula
(ul. Olesińska 21)
17:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)

17:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

17:00

Tarantula
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Skazane na ogień
20:00

Pewniak
Teatr

IMKA
19:00

Beniowski, król Madagaskaru

PREMIERA
19:00

Beniowski, król Madagaskaru
19:00

Beniowski, król Madagaskaru
Teatr

Kamienica
19:00

Supermenka

PREMIERA

19:30

Wszystko o mężczyznach
19:00

Supermenka

19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:30

Kolacja na cztery ręce

19:00

Zakochaj się na śmierć
19:00

Supermenka

19:30

Kolacja na cztery ręce
19:00

Wszystko o mężczyznach

19:30

Don Kichot z kamienicy
18:00

Don Kichot z kamienicy

18:30

Wszystko o mężczyznach

19:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Konserwator + Najlepsze z Najlepszych
19:00

Konserwator + Najlepsze z Najlepszych
16:00

Jak na wulkanie
Teatr

Kwadrat

/od marca wszystkie spektakle wracają na ul. Marszałkowską 138/
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Berek czyli upiór w moherze
17:30 i 20:30

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
15:30 i 19:00

Medium
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
19:00

Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie
Teatr

Młyn
19:00

Artysta
19:00

Artysta
Teatr

Narodowy
19:00

Dziady

PREMIERA
19:00

Dziady
19:00

Dziady

16:00

Opowiadanie brazylijskie
19:00

Dziady
Teatr

Ochoty
19:00

33 POWIEŚCI, KTÓRE KAŻDY POWINIEN ZNAĆ
19:00

33 POWIEŚCI, KTÓRE KAŻDY POWINIEN ZNAĆ
Teatr

Polski
19:30

Szekspir Forever!
19:00

Dożywocie
19:00

Dożywocie
17:00

Dożywocie
Teatr

Polonia
19:00

Shirley Valentine
19:30

Koncert Michała Bajora „Moja miłość”
19:00

Danuta W.
19:00

Danuta W.
16:00

Klaps! 50 twarzy Greya

19:30

Mgnienie
19:30

Klaps! 50 twarzy Greya

17:00

Mgnienie
Teatr

Powszechny
19:00

Lilla Weneda
19:00

Lilla Weneda
19:00

Lilla Weneda
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy

PREMIERA
18:30

Oskar i Ruth

19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
Teatr

Rampa
19:00

RAPSODIA Z DEMONEM
19:00

RAPSODIA Z DEMONEM
19:00

RAPSODIA Z DEMONEM
19:00

Rent
18:00

Rent
/pożegnanie z tytułem/
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
15:00 i 19:00

Mamma mia!

16:00 i 19:30

Pięć ostatnich lat
17:00

Mamma mia!

18:00

Pięć ostatnich lat
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Martwa królewna
19:00

Parlez moi d'amour czyli porozmawiajmy o miłości
19:30

Harcerki
Teatr

Soho
19:30

W starych dekoracjach
19:30

W starych dekoracjach
19:30

W starych dekoracjach
19:30

W starych dekoracjach
Teatr

Studio
20:00

Wiosna

18:00

Ćwiczenia stylistyczne
19:00

Wiosna
19:00

Wiosna
19:00

Wiosna
19:00

Wiosna
17:00

Jak zostałam wiedźmą

20:00

Oleanna
15:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą

20:00

Oleanna
Teatr

Syrena
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Hallo Szpicbródka
16:00 i 19:00

Plotka
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Good Night Cowboy
19:00

Good Night Cowboy
19:00

Good Night Cowboy
Teatr

Współczesny
19:00

Kamień

PREMIERA
19:00

Kamień
Teatr

XL
19:00

Panny Dworskie
19:00

Jadwiga
Teatr

Żydowski
19:00

Aktorzy żydowscy
19:00

Aktorzy żydowscy
19:00

Pół żartem, pół serio
19:00

Pół żartem, pół serio
18:00

Pół żartem, pół serio
Teatr

6. piętro
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
18:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
18:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon