6.06.

poniedziałek
7.06.

wtorek
8.06.

środa
9.06.

czwartek
10.06.

piątek
11.06.

sobota
12.06.

niedziela
Teatr

Nowy
20:00

Three Left Hours (everybody's piece)
20:00

Three Left Hours (everybody's piece)
Och-Teatr19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:00

Maria Callas.Master Class
19:00

Maria Callas.Master Class
16:00

Maria Callas.Master Class
Studio

Buffo
TR

Warszawa
20:00

Robert Robur

PREMIERA
20:00

Robert Robur
20:00

Robert Robur
Teatr

ATENEUM
19:00

Róbmy swoje
19:00

Róbmy swoje
19:00

Róbmy swoje
19:00

Róbmy swoje
19:00

Demon teatru

PREMIERA
19:00

Demon teatru
Teatr

Capitol
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Następnego dnia rano
18:30

Przekręt (nie)doskonały

19:00

Dajcie mi Tenora!
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
19:00

Nasza klasa
(ul.Kasprzaka 22)
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)
19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)

20:00

Infinita
(pl. Defilad 1)
/XVI Międzynarodowy
Festiwal Sztuki Mimu/

18:00

2DARK TALE
(ul. Kasprzaka 22)
/XVI Międzynarodowy
Festiwal Sztuki Mimu/
19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)

20:00

LES AIMANTS COMPAGNIE
(ul. Kasprzaka 22)
/XVI Międzynarodowy
Festiwal Sztuki Mimu/

17:00

ETIUDY
(ul.Olesińska 21)
/XVI Międzynarodowy
Festiwal Sztuki Mimu/
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

17:30

Red
(pl. Defilad 1)

20:00

LES COLLECTIONNEURS
(ul. Kasprzaka 22)
/XVI Międzynarodowy
Festiwal Sztuki Mimu/

17:00

WIECZÓR ETIUD
(ul. Olesińska 21)
/XVI Międzynarodowy
Festiwal Sztuki Mimu/
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Krystyna J. Znowu premiera
/spektakl gościnny/
20:00

H2O
/spektakl gościnny/
Teatr

IMKA
19:00

BODO MUSICAL
/spektakl gościnny/
19:00

Beniowski, król Madagaskaru
Teatr

Kamienica
19:00

Wszystko o mężczyznach

19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:00

Wszystko o mężczyznach

19:30

Miłość i polityka
19:00

Noc Gwiazdy
Teatr

Komedia
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
Teatr

Kwadrat
18:00

Godzinka spokoju
15:30 i 19:00

Godzinka spokoju
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
Teatr

Ochoty
20:00

TRIATLON
20:00

TRIATLON
Teatr

Polski
19:00

GOŚCIE W POLSKIM: Bal w operze
20:00



GOŚCIE W POLSKIM: Billy Elliot
17:00

GOŚCIE W POLSKIM: Billy Elliot

20:00

Szkoda, że jest nierządnicą

I PREMIERA
17:00

GOŚCIE W POLSKIM: Billy Elliot

20:00



Szkoda, że jest nierządnicą

II PREMIERA
Teatr

Polonia
19:30

Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
17:00

Kantata na cztery skrzydła

19:30

Happy now?
17:00

Kantata na cztery skrzydła

19:00

32 Omdlenia
Teatr

Powszechny
18:00

Fantazy
17:00

Fantazy
Teatr

Rampa
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
17:00

Mamma mia!

18:00

Pięć ostatnich lat
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Spadkobiercy
19:00

Spadkobiercy
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19:00

Szkarłatny płatek i biały
19:00

Szkarłatny płatek i biały
18:00

Wiosna

20:00

Szkarłatny płatek i biały
19:00

Wiosna

17:00

Ćwiczenia stylistyczne
19:00

Wiosna

17:00

Ćwiczenia stylistyczne
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Hallo Szpicbródka
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
20:30

HEROSI TRANSFORMACJI I MIECZ CHROBREGO (spektakl gościnny)
20:30

HEROSI TRANSFORMACJI I MIECZ CHROBREGO (spektakl gościnny)
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy

19:00

Bucharest Calling
19:15

Najdroższy

19:00

Bucharest Calling
19:00

Posprzątane

19:00

Bucharest Calling
19:00

Posprzątane
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Miłość w Saybrook
18:00

Miłość w Saybrook
18:00

Miłość w Saybrook