6.04.

poniedziałek
7.04.

wtorek
8.04.

środa
9.04.

czwartek
10.04.

piątek
11.04.

sobota
12.04.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Wąsy
19:00

Wąsy

22:00

Duch Pikadora. Powrót legendy.
16:00

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja

22:00

Duch Pikadora. Powrót legendy
16:00

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja

19:30

Stosunki prawne
Studio

Buffo
19:30

SEXTET czyli ROMA I JULIAN komedia autorstwa Krzysztofa Jaroszyńskiego
16:00 i 19:30

COHEN - NOHAVICA
19:00

I LOVE YOU
Teatr

ATENEUM
19:00

Merylin Mongoł

19:15

W progu
19:00

Merylin Mongoł

19:15

W progu
19:30

Tramwaj zwany pożądaniem

18:30

Nastasja Filipowna
19:30

Tramwaj zwany pożądaniem

18:30

Nastasja Filipowna
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Papieżyca

18:00

Sceny, niemalże małżeńskie...
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Papieżyca

18:00

Sceny, niemalże małżeńskie...
Teatr

Capitol
19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Klub mężusiów
15:30 i 19:00

Kiedy kota nie ma...

19:00

Gwiazda i ja
Teatr

Dramatyczny
19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Nasza klasa
(Kasprzaka 22)
19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Nasza klasa
(Kasprzaka 22)
19:00

Młody Stalin
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator
(Kasprzaka 22)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
19:00

Młody Stalin
(pl. Defilad 1)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator
(Kasprzaka 22)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
17:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

17:00 i 20:00

Imię
Spektakl gościnny
(Kasprzaka 22
Teatr

IMKA
19:00

hamlet
19:00

hamlet
19:00

hamlet
Teatr

Kamienica
19:30

Intryga
19:30

Intryga
19:30

Intryga

20:00

Wiera Gran
19:00

Wieczór Kabaretowy Emiliana Kamińskiego
Teatr

Komedia
19:00

Premiera
19:00

Premiera
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
16:00

Jak na wulkanie
Teatr

Kwadrat
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Przez park na bosaka
15:30 i 19:00

Przez park na bosaka
15:30 i 19:00

Ciotka Karola 3.0
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
Teatr

Narodowy
16:00

Królowa śniegu
19:00

Udręka życia
19:00

Udręka życia

20:00

pod Wierzbową: Duszyczka
19:00

Udręka życia

19:00

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Dowód na istnienie drugiego
Teatr

Ochoty
19:30

Żółta strzała
19:30

Żółta strzała
Teatr

Polonia
19:30

Shirley Valentine
19:00

Danuta W.
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
Teatr

Powszechny
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
19:30

Quo Vadis
Teatr Montownia
19:30

Quo Vadis
Teatr Montownia

19:00

Oskar i Ruth
Teatr

Rampa
19:00

Nie uchodzi, nie uchodzi... czyli damy i huzary
19:00

Nie uchodzi, nie uchodzi... czyli damy i huzary
Teatr

Roma
17:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Berlin czwarta rano
19:00

Mamma mia!

19:30

Berlin czwarta rano
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!

19:00

Dobry Wieczór Jazz: RGG "Aura"
TR

Warszawa
19:00

Między nami dobrze jest
19:00

Między nami dobrze jest
19:00

Między nami dobrze jest
19:00

Między nami dobrze jest
Teatr

Studio
19:00

Efekt
16:00

Efekt

19:00

Baby DollPREMIERA
19:00

Efekt

16:00

Baby Doll
Teatr

Syrena
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
18:00

Kariera Nikodema Dyzmy
Teatr

WARSawy
20:00

Kompleks Portnoya
20:00

Kompleks Portnoya
20:00

Ofiara
20:00

Ofiara
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane

19:00

„Mimo wszystko”
19:00

Posprzątane

19:00

„Mimo wszystko”
Teatr

Żydowski
19:00

Diva
19:00

Taki jeden dzień
18:00

Taki jeden dzień
Teatr

6. piętro
19:00

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Młynarski Obowiązkowo
19:30

Młynarski Obowiązkowo
19:30

Central Park West
16:00 i 19:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
18:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon