5.12.

poniedziałek
6.12.

wtorek
7.12.

środa
8.12.

czwartek
9.12.

piątek
10.12.

sobota
11.12.

niedziela
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
17:00

Szymon Majewski - wieczór fOCHu

19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
17:00

One mąż show

19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
Studio

Buffo
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
17:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
TR

Warszawa
17:00 i 20:00

KIM
/TR.DOC/
Teatr

ATENEUM
19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Artur Andrus - recital kabaretowy

20:00

Błogie dni
19:00

Dziewice i mężatki

20:00

Błogie dni
19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Nic nowego pod słońcem
19:00

Nastasja Filipowna

19:30

Tramwaj zwany pożądaniem
17:00

Nastasja Filipowna

19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:30

Absolutto re-premiera
/Koncert jubileuszowy Jana Jangi Tomaszewskiego/
17:00

Nastasja Filipowna

19:30

Absolutto re-premiera
/Koncert jubileuszowy Jana Jangi Tomaszewskiego/
Teatr

Capitol
19:00

Kiedy kota nie ma...

19:30

Własność znana jako Judy Garland
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek

19:30

Pomalu, a jeszcze raz!
19:00

Pomalu, a jeszcze raz!
19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
19:00

Między łóżkami
15:00 i 19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane

18:00

Dajcie mi Tenora!
15:00 i 19:00

Klimakterium ... i już

15:30

Szach-Mat
Teatr

Collegium

Nobilium
20:00

19:00

PIBLOKTOQ. PIOSENKI MARII PESZEK
19:00

19:00

PIBLOKTOQ. PIOSENKI MARII PESZEK
19:00

Osama bohater
19:00

Osama bohater
Teatr

Dramatyczny
18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:30

Red
(pl. Defilad 1)
19:00

Harper
(ul. Kasprzaka 22)

PREMIERA

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Harper
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
17:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Harper
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Mokradełko
/Festiwal Polska w IMCE/
19:00

Mokradełko
/Festiwal Polska w IMCE/
19:00

Słownik ptaszków polskich
19:00

Słownik ptaszków polskich
19:00

Słownik ptaszków polskich
Teatr

Kamienica
19:00

Wszystko o mężczyznach

20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
19:30

Kolacja na cztery ręce

19:00

Wszystko o mężczyznach

20:00

Nareszcie w Dudapeszcie
18:00

Kolacja na cztery ręce

18:30

Sceny z życia małżeńskiego
Teatr

Komedia
19:00

Interes życia
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
Teatr

Kwadrat
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Szalone nożyczki

18:30

Fly with Christina
/spektakl w języku angielskim/
19:00

Szalone nożyczki

18:30

Fly with Christina
/spektakl w języku angielskim/
19:00

Szalone nożyczki
18:00

Czego nie widać
Teatr

Mazowiecki
19:00

Belfer
Teatr

Młyn
19:00

(MASKA)RADA GMINY

/pokaz przedpremierowy/
19:00

(MASKA)RADA GMINY

PREMIERA
Teatr

Narodowy
19:00

Matka Courage i jej dzieci
19:00

Matka Courage i jej dzieci

19:30

W mrocznym mrocznym domu
19:30

W mrocznym mrocznym domu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda
16:00

Fortepian pijany

19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Garderobiany

PREMIERA
19:00

Fortepian pijany

16:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Garderobiany
Teatr

Ochoty
19:00

TRIATLON
19:00

TRIATLON
19:00

we are not superheroes
19:00

we are not superheroes
Teatr

Polski
19:30

Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
19:30

Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
18:00

Harmider

19:00

Król Lear
19:00

Król Lear

19:30

Wszędzie jest wyspa Tu
17:00

Król Lear

18:00

Wszędzie jest wyspa Tu
Teatr

Polonia
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Koncert Michała Bajora "Moja miłość"
19:30

Moja mama Janis
19:30

Słoneczna linia
17:00

Zabawa

19:30

Słoneczna linia
17:00

Zabawa

19:30

Na czworakach
Teatr

Powszechny
19:00

Lilla Weneda

19:30

Praskie Si-Fi
19:30

Praskie Si-Fi
19:30

Praskie Si-Fi
18:00

Praskie Si-Fi
Teatr

Rampa
19:00

Sonata kreutzerowska
19:30

Sonata kreutzerowska
18:00

Recital Edyty Geppert
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
15:00 i 19:00

Mamma mia!

16:00 i 19:30

Pięć ostatnich lat
17:00

Mamma mia!

18:00

19:30

Pięć ostatnich lat
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
19:00

Spadkobiercy
19:00

Spadkobiercy
Teatr

Soho
19:30

Żyjemy w najlepszym z możliwych światów

PREMIERA
19:30

Żyjemy w najlepszym z możliwych światów
19:30

Żyjemy w najlepszym z możliwych światów
Teatr

Studio
19:00

Wiosna
18:00

Wiosna
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Taśma
Teatr

Współczesny
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
Teatr

XL
20:00

Porodówka
20:00

Porodówka
20:00

Lekarz mimo woli
Teatr

Żydowski
18:00

Skrzypek na dachu
/Klub Garnizonowy/
18:00

Skrzypek na dachu
/Klub Garnizonowy/
Teatr

6. piętro
19:30

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon
19:30

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
18:00

Czechow żartuje!
18:00

Czechow żartuje!