5.10.

poniedziałek
6.10.

wtorek
7.10.

środa
8.10.

czwartek
9.10.

piątek
10.10.

sobota
11.10.

niedziela
Nowy

Teatr
19:00

Francuzi
19:00

Francuzi
19:00

Francuzi
19:00

Francuzi
19:00

Francuzi
17:00

Francuzi
17:00

Francuzi
Och-Teatr19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Zemsta
19:30

Zemsta
16:00 i 19:30

Mayday 2
19:30

Maria Callas. Master Class
Studio

Buffo
19:00

SEXTET czyli ROMA I JULIAN komedia autorstwa Krzysztofa Jaroszyńskiego
19:00

musical ROMEO I JULIA
12:00 i 16:00

musical ROMEO I JULIA
16:00 i 19:00

musical ROMEO I JULIA
19:00

WIECZÓR ROSYJSKI 2 – koncert
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Papieżyca
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Papieżyca

19:30

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Papieżyca

19:30

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Nic się nie stało
19:00

Nic się nie stało
Teatr

Capitol
19:00

Przekręt (nie)doskonały
PREMIERA
19:30

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania
19:00

Własność znana jako Judy Garland
19:00

Pomalu, a jeszcze raz!
19:00

Goło i Wesoło

19:30

Następnego dnia rano
19:00

Przekręt (nie)doskonały

19:30

Dwie połówki pomarańczy
15:30 i 19:30

Między łóżkami

18:00

"Długi i szczęśliwie" Stand-up Grzegorza Halamy
Teatr

Dramatyczny
19:00

Madame
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
17:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

17:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
Teatr
Druga
Strefa
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:30

Kolacja na cztery ręce

19:00

Sceny z życia małżeńskiego
16:00 i 19:30

Kolacja na cztery ręce

19:00

Sceny z życia małżeńskiego
Teatr

Komedia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
15:30

Klejnoty + Najlepsze z Najlepszych
15:30 i 19:00

Ostra jazda
Teatr

Kwadrat
19:00

Ślub doskonały
(Scena ASP_ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
19:00

Ślub doskonały
(Scena ASP_ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
19:00

Ślub doskonały
(Scena ASP_ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
19:00

Berek czyli upór w moherze
(Scena ASP_ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
19:30

Rozkwaś Polaka
(Scena ASP_ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
16:00 i 19:00

Berek czyli upór w moherze
(Scena ASP_ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
19:30

Rozkwaś Polaka
(Scena ASP_ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
16:00 i 19:00

Ślub doskonały
(Scena ASP_ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
Teatr

Narodowy
19:00

Udręka życia

19:00

Białe małżeństwo
19:00
Udręka życia
19:30

W mrocznym mrocznym domu
19:30

W mrocznym mrocznym domu
19:00

Rosmersholm

16:00

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Rosmersholm

16:00

Dowód na istnienie drugiego
Teatr

Ochoty
16:00

Polowanie na motyle III – prezentacja zespołów konkursowych

19:00

POLOWANIE NA MOTYLE III | Profanum – GRUPA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW WYDZIAŁU TEATRU TAŃCA W BYTOMIU
19:00

POLOWANIE NA MOTYLE III | H(2)O – TEATR STREFA OTWARTA
19:00

POLOWANIE NA MOTYLE III | Pocztówki z Karłowic – GRUPA TEATRALNA STÓŁ EMILA SCHOLZA
Teatr

Polski
19:00

Wesele

19:30

Niżyński
12:00 i 19:00

Wesele

19:30

Niżyński
19:30

Dziewczynki
18:00

Dziewczynki
Teatr

Polonia
19:30

Klaps!50 twarzy Greya
19:30

Pan Jowialski
19:30

Pan Jowialski
19:00

32 Omdlenia
19:00

32 Omdlenia
17:00

Kontrakt

19:30

Ich czworo
Teatr

Powszechny
18:00

Zofia
18:00

Zofia
Teatr

Rampa
19:00

NIE UCHODZI, NIE UCHODZI... CZYLI DAMY I HUZARY
19:00

NIE UCHODZI, NIE UCHODZI... CZYLI DAMY I HUZARY
Teatr

Roma
19:00

ZA DRZWIAMI SCENY: Gość spotkania - Andrzej Chyra
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR
Warszawa
18:00 i 20:30

Grind/r
20:00

Grind/r
20:00

Druga kobieta
20:00

Druga kobieta
20:00

Druga kobieta
20:00

Druga kobieta
Teatr

Soho
17:00

CRIME STORY – Supermarket
17:00

CRIME STORY – Supermarket
Teatr

Studio
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
19:00

Jednocześnie
13:00

Jak zostałam wiedźmą

20.00

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu
/gościnnie/
13:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą

20.00

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu
/gościnnie/
13:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą

20.00

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu
/gościnnie/
Teatr

Syrena
19:00

Zamach na MoCarta
19:00

Śpiewnik Pana Wasowskiego
17:00

Projekt Grechuta Akustycznie
Syrena Music
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane

19:00

Zabójca
19:00

Posprzątane

19:00

Zabójca
Teatr

Żydowski
19:00

Ruchele wychodzi za mąż
19:00

Ruchele wychodzi za mąż
Teatr

6. piętro
19:30

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
19:30

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
19:30

Słoneczni chłopcy
18:00

Słoneczni chłopcy
18:00

Słoneczni chłopcy