5.09.

poniedziałek
6.09.

wtorek
7.09.

środa
8.09

czwartek
9.09.

piątek
10.09.

sobota
11.09.

niedziela
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Upadłe anioły
19:30

Upadłe anioły
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
16:30

One mąż show

19:30

Pocztówki z Europy
16:30

One mąż show

19:30

Pocztówki z Europy
Studio

Buffo
TR

Warszawa
Teatr

ATENEUM
19:00

Demon teatru
19:00

Demon teatru
19:00

Demon teatru
19:00

Merylin Mongoł
19:00

Merylin Mongoł

19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

Merylin Mongoł

19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
Teatr

Capitol
19:00

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty

PREMIERA
19:00

Dwie połówki pomarańczy
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Przekręt (nie)doskonały

19:30

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
18:00

Di, Viv i Rose

19:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

Lekko nie będzie
19:30

Lekko nie będzie
19:30

Intryga
19:00

Wszystko o mężczyznach

19:30

Intryga
18:30

Wszystko o mężczyznach
Teatr

Komedia
Teatr

Kwadrat
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Przez park na bosaka
19:00

Przez park na bosaka
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
19:00

Diabelski młyn
Teatr

Młyn

Teatr

Narodowy
19:30

Białe małżeństwo
19:30

Białe małżeństwo
19:30

Fortepian pijany
16:00

Opowiadanie brazylijskie

19:30

Fortepian pijany
19:30


Opowiadanie brazylijskie
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
Teatr

Polonia
19:30

Matki i synowie
19:30

Kantata na cztery skrzydła
19:30

Kantata na cztery skrzydła
19:30

Kantata na cztery skrzydła
19:30

Zofia
16:00

Ojciec Polski

19:30

Zofia
16:00

Konstelacje
Teatr

Powszechny
Teatr

Rampa
Teatr

Muzyczny

Roma
Teatr

Scena

Prezentacje
Teatr

Soho
Teatr

Studio
18:00

Jednocześnie
18:00

Jednocześnie
18:00

Jednocześnie
Teatr

Syrena
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Polska krew
19:00

Polska krew
Teatr

WARSawy
19:00

Ceremonie zimowe
19:00

Ceremonie zimowe
19:00

Ofiara
19:00

Ofiara
19:00

Trzej muszkieterowie (spektakl Teatru Montownia)
19:00

Trzej muszkieterowie (spektakl Teatru Montownia)
Teatr

Współczesny
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:30

CZECHOW ŻARTUJE!
19:30

CZECHOW ŻARTUJE!
18:00

MŁYNARSKI obowiązkowo!
16:00 i 19:00

DUŻO KOBIET, BO AŻ TRZY