5.01.

poniedziałek
6.01.

wtorek
7.01.

środa
8.01.

czwartek
9.01.

piątek
10.01.

sobota
11.01.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Upadłe Anioły
19:30

Upadłe Anioły
19:30

Upadłe Anioły
19:30

Upadłe Anioły
19:30

Upadłe Anioły
19:30

Upadłe Anioły
16:00

Upadłe Anioły

19:30

To nie jest kraj dla wielkich ludzi
Studio

Buffo
19:00

COHEN - NOHAVICA
15:30 i 19:00

COHEN - NOHAVICA
Teatr

ATENEUM
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:15

Nastasja Filipowna
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Nastasja Filipowna
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Nastasja Filipown
Teatr

Capitol
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju -„Jerzyk dzisiaj nie pije”
16:00 i 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju -„Jerzyk dzisiaj nie pije”
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju -„Jerzyk dzisiaj nie pije”
19:00

Następnego dnia rano
18:30

Di, Viv i Rose

19:00

Następnego dnia rano
15:30 i 19:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr

Dramatyczny
19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Sprawa Dantona. Samowywiad Teatr Malabar Hotel
(ul Olesińska 21)
19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Sprawa Dantona. Samowywiad Teatr Malabar Hotel
(ul Olesińska 21)
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul Olesińska 21)
Teatr

IMKA
19:00

Klątwa, odcinki z czasu beznadziei E01: Don’t mess with Jesus
19:00

Klątwa, odcinki z czasu beznadziei E02: Lekcja religii
19:00

Klątwa, odcinki z czasu beznadziei E03: Sabat dobrego domu
Teatr

Kamienica
16:00

Psiunio

19:00

Zazdrość
19:30

Miłość i polityka
16:00

Miłość i polityka

19:00

4 tony podłogi
18:00

Miłość i polityka
Teatr

Komedia
18:00

Człowiek dwóch szefów
16:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
16:00

Premiera + Najlepsze z Najlepszych
15:00

Premiera + Najlepsze z Najlepszych
Teatr

Kwadrat
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
18:00

Okno na parlament
Teatr

Ochoty
19:30

Idiota
PREMIERA
19:30

Idiota
19:30

Idiota
Teatr

Polonia
19:30

Konstelacje
19:30

Konstelacje
19:30

Metoda
19:30

Metoda
16:00

Konstelacje

19:30

Ojciec Bóg
19:30

Seks dla opornych
Teatr

Powszechny
19:30

Klara
19:30

Klara
19:30

Jakobi i Leidental
19:30

Jakobi i Leidental
19:00

Szczury

PREMIERA
19:00

Szczury
Teatr

Rampa
Teatr

Roma
16:00 i 19:00

Swingowe Święta
19:00

Tuwim dla dorosłych
19:00

Tuwim dla dorosłych
TR
Warszawa
18:00

Nietoperz
19:00

Nietoperz
19:00

Nietoperz
Teatr

Studio
19:00

Iluzje

21:00

Rachatłukum
19:00

Iluzje

21:00

Rachatłukum
19:00

Anarchistka
19:00

Anarchistka
20:00

Oleanna
20:00

Oleanna
Teatr

Syrena
19:00

Makabreski - Muzyczny seans czarnego humoru
19:00

Monika Mariotti - Moja Nina
18:00

Syrena Music - Krzysztof Napiórkowski - Ziemie obiecane
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
17:00

Hamlet
Teatr

Żydowski
19:00

Ruchele wychodzi za mąż
PREMIERA
19:00

Ruchele wychodzi za mąż
18:00

Ruchele wychodzi za mąż
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
16:00

Słoneczni chłopcy
19:30

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
19:30

Polityka
19:30

Polityka
19:30

Polityka