4.05

poniedziałek
5.05.

wtorek
6.05.

środa
7.05.

czwartek
8.05.

piątek
9.05.

sobota
10.05.

niedziela
Nowy

Teatr
19:00

(A)pollonia
19:00

(A)pollonia
17:00
(A)pollonia
Och-Teatr19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Weekend z R.
19:30

Weekend z R.
19:30

Mayday 2
16:00

Mayday

219:30

Romanca
17:00

Stosunki prawne

19:30

Trzeba zabić starszą panią
Studio

Buffo
16:00

musical METRO w Buffo
16:00 i 19:00

musical METRO w Buffo
16:00

musical METRO w Buffo
20:00

BOEING, BOEING
19:00

musical Romeo i Julia
Teatr

ATENEUM
19:00

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

W progu
19:00

W progu
19:00

W progu
Teatr

Capitol
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Kiedy kota nie ma...
18:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr

Dramatyczny
19:30

Red
(pl. Defilad 1)
19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator
(ul. Kasprzaka 22)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Exterminator
(ul. Kasprzaka 22)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Wzrusz moje serce
(ul. Kasprzaka 22)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Wzrusz moje serce
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:00

Zazdrość
16:00 i 19:30

Intryga

19:00

Zazdrość

20:00

Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego
18:00

Intryga
Teatr

Komedia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
Teatr

Kwadrat
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Narodowy
19:30

Fredraszki
19:00

Balladyna

19:00

Daily Soup
19:00

Balladyna

19:00

Daily Soup
19:00

Balladyna
19:00

Udręka życia

16:00

Opowiadanie brazylijskie

19:30

W mrocznym mrocznym domu

20:00

pod Wierzbową: Duszyczka
19:00

Udręka życia

16:00

Opowiadanie brazylijskie

19:30

W mrocznym mrocznym domu
Teatr

Ochoty
Teatr

Polonia
19:30

Shirley Valentine
19:30

Kalina
19:30

Kalina
19:30

32 omdlenia
19:30

32 omdlenia
17:00

Właśnie kocham. Poświatowska

19:30

32 omdlenia
19:30

32 omdlenia
Teatr

Powszechny
19:30

Klara
19:30

Klara
Teatr

Rampa
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
Teatr

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!

19:00

Dobry Wieczór Jazz: MONIKA BORZYM Trio
TR

Warszawa
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
Teatr

Studio
20:00

Iluzje

18:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
20:00

Iluzje
18:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
13:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą
16:00

Jak zostałam wiedźmą

19:00

Baby Doll
16:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą
Teatr

Syrena
19:00

Zamach na MoCarta
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
Teatr

WARSawy
20:00

Ofiara
20:00

Ofiara
20:00

Kompleks Portnoya
20:00

Kompleks Portnoya
Teatr

Współczesny
19:00

Saszka
19:00

Saszka
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
Teatr

Żydowski
19:00

Dybuk
19:00

Dybuk
19:00

Dybuk
18:00

Dybuk
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Polityka
19:30

Central Park West
18:00

Central Park West
18:00

Polityka