4.01.

poniedziałek
5.01.

wtorek
6.01.

środa
7.01.

czwartek
8.01.

piątek
9.01.

sobota
10.01.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Udając ofiarę
PREMIERA
16:30

Czesław – Spowiedź emigranta

19:30

Udając ofiarę
16:30

Czesław – Spowiedź emigranta

19:30

Udając ofiarę
Studio

Buffo
16:00 i 19:00

musical ROMEO I JULIA
16:00 i 19:00

musical ROMEO I JULIA
19:00

Cohen - Nohavica
TR

Warszawa
19:00

Nietoperz
19:00

Nietoperz
19:00

Nietoperz
19:00

Nietoperz
Teatr

ATENEUM
19:00

Papieżyca
19:00

Dziewice i mężatki

20:00

Papieżyca
19:00

Dziewice i mężatki

20:00

Nastasja Filipowna
19:00

Dziewice i mężatki

20:00

Nastasja Filipowna
19:00

Merylin Mongoł

19:30

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
19:00

Merylin Mongoł

17:00 i19:30

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
Teatr

Capitol
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - "Jerzyk dzisiaj nie pije"
16:00 i 19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - "Jerzyk dzisiaj nie pije"
19:00

Przekręt (nie)doskonały
15:00 i 19:00

Dziwna para

18:30

Di, Viv i Rose
Teatr

Dramatyczny
18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)

19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)
17:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

17:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Marcel
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Pozytywni
17:00 i 19:00

Pozytywni
Teatr

Kamienica
19:00

Sceny z życia małżeńskiego
16:00 i 19:30

Lekko nie będzie

19:00

W obronie jaskiniowca
18:00

Lekko nie będzie
Teatr

Komedia
19:00

Żona potrzeba od zaraz...
PREMIERA
19:00

Żona potrzeba od zaraz...
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
15:30 i 19:00

Żona potrzeba od zaraz...
16:00

Żona potrzeba od zaraz...
Teatr

Kwadrat
19:00

Godzinka spokoju
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
20:00

Godzinka spokoju
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
20:00

Godzinka spokoju
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Królowa Margot
19:00

Królowa Margot

19:00

Łysa śpiewaczka
19:00

Królowa Margot

19:00

Łysa śpiewaczka
19:00

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Dowód na istnienie drugiego

16:00

W mrocznym mrocznym domu
19:00

Dowód na istnienie drugiego

16:00

W mrocznym mrocznym domu
Teatr

Ochoty
19:00

Mały ma dziewczynę
19:00

Mały ma dziewczynę
Teatr

Polski
19:30

Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
19:30

Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
19:30

Karnawał czyli pierwsza żona Adama
18:00

Karnawał czyli pierwsza żona Adama
Teatr

Polonia
19:30

Depresja komika
19:30

Depresja komika
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
Teatr

Powszechny
18:00

Fantazy
17:00

Fantazy
18:00

Fantazy
18:30

Dziewczyny do wzięcia
18:00

Quo vadis
Teatr Montownia

18:30

Dziewczyny do wzięcia
18:00

Quo vadis
Teatr Montownia
Teatr

Rampa
19:00

Rapsodia z demonem
Teatr

Muzyczny

Roma
17:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Harcerki
19:00

Harcerki
Teatr

Soho
19:30

Idiota
19:30

Idiota
19:30

Idiota
Teatr

Studio
Scena Tańca StudioScena Tańca StudioScena Tańca Studio
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Plotka
16:00

Miłość z dostawą do domu
/spektakl gościnny/
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
19:00

Aktorzy żydowscy
19:00

Aktorzy żydowscy
19:00

Aktorzy żydowscy
Teatr

6. piętro
19:30

Młynarski obowiązkowo!
19:30

Młynarski obowiązkowo!
19:30

Młynarski obowiązkowo!
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

On i ona
19:00

On i ona