31.10.

poniedziałek
1.11.

wtorek
2.11.

środa
3.11.

czwartek
4.11.

piątek
5.11.

sobota
6.11.

niedziela
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Nos
19:30

Nos
19:30

Alicja ♥ Alicja
17:00

Chamlet

19:30

Nos
Studio

Buffo
19:00

COHEN - NOHAVICA
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
19:00

TYLE MIŁOŚCI – szlagiery filmowe i kabaretowe z lat 20. i 30.
19:00

WIECZÓR BAŁKAŃSKI W BUFFO - koncert
TR

Warszawa
Teatr

ATENEUM
19:00

Pocałunek

19:15

Samospalenie
19:00

Pocałunek

19:15

Samospalenie
19:00

Merylin Mongoł
19:00

Merylin Mongoł
Teatr

Capitol
19:00

Między łóżkami
19:00

Dziwna Para

19:30

Szach-Mat
15:30 i 19:30

Hawaje, czyli przygody siostry Jane

19:00

Dajcie mi Tenora!
15:30 i 19:30

Kiedy kota nie ma...

19:30

Pomalu, a jeszcze raz!
Teatr

Collegium

Nobilium
19:30

IWONA KSIĘŻNICZKA BURGUNDA
Teatr

Dramatyczny
19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Obrzydliwcy
(ul. Olesińska 21)
19:00

Persona. Marilyn
(pl. Defilad 1)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)

18:00

Obrzydliwcy
(ul. Olesińska 21)
19:00

Persona. Marilyn
(pl. Defilad 1)

19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

VLADIMIR

PREMIERA
20:00

VLADIMIR
Teatr

IMKA
19:00

Kobro
/Festiwal Polska w IMCE/
19:00




Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza
Teatr

Kamienica
19:30

Lekko nie będzie
19:30

W obronie jaskiniowca

20:00

Wiera Gran
19:00

Nareszcie w Dudapeszcie
Teatr

Komedia
19:00

Żona potrzebna od zaraz...
19:00

Żona potrzebna od zaraz...
19:00

Żona potrzebna od zaraz...
15:30 i 19:00

Interes życia
16:00

Interes życia
Teatr

Kwadrat
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Okno na parlament

19:30

Rozkwaś Polaka
19:00

Okno na parlament

19:30

Rozkwaś Polaka
18:00

Szalone nożyczki
Teatr

Mazowiecki
19:00

Grace i Gloria
Teatr

Młyn
19:00

Gabinet
19:00

Gabinet
Teatr

Narodowy
19:00

pod Wierzbową: Duszyczka
19:00

Udręka życia

19:30

Madame de Sade
19:00

Udręka życia

19:30

Madame de Sade
19:00

Udręka życia

19:30

Madame de Sade
19:30

Łysa śpiewaczka
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
19:00

Buried Alive In The Blues. Natalia Sikora + VOO DOO DOG

19:00

Szkoda, że jest nierządnicą
19:00

Szkoda, że jest nierządnicą
19:00

Dożywocie
19:00

Dożywocie
17:00

Dożywocie
Teatr

Polonia
19:30

Słoneczna linia
19:00

32 omdlenia
19:00

32 omdlenia
19:00

32 omdlenia
16:00

Dobry wieczór Państwu

19:00

Shirley Valentine
16:00

Ucho, gardło, nóż

19:30

Konstelacje
Teatr

Powszechny
17:00

Nieznośnie długie objęcia
17:00

Nieznośnie długie objęcia
Teatr

Rampa
19:00

Dobry Wieczór Jazz :Marcin Wasilewski Trio & Charles Lloyd
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

Tuwim dla dorosłych
17:00

Mamma mia!

18:30

Tuwim dla dorosłych
Teatr

Muzyczny

Roma
Teatr

Scena

Prezentacje
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19:00

Jaskinia

PREMIERA
18:00

Jaskinia

20:00

Szkarłatny płatek i biały
19:00

Szkarłatny płatek i biały
19:00

Szkarłatny płatek i biały
Teatr

Syrena
19:00

Spaghetti Poloneze
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Diwa
Teatr

WARSawy
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
Teatr

Współczesny
19:15

Lepiej już było...
19:15

Lepiej już było...
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
Teatr

XL
20:00

Lekarz mimo woli
20:00

Korpo story
20:00

Korpo story
Teatr

Żydowski
19:00

Marienbad
/spektakl grany w Klubie Garnizonowym/
19:00

Marienbad
/spektakl grany w Klubie Garnizonowym/
18:00

Marienbad
/spektakl grany w Klubie Garnizonowym/
Teatr

6. piętro
19:30

Miłość w Saybrook
18:30

Miłość w Saybrook
18:00

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon
18:00

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon