30.11.

poniedziałek
1.12.

wtorek
2.12.

środa
3.12.

czwartek
4.12.

piątek
5.12.

sobota
6.12.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:00

Maria Callas. Master Class
19:30

Mayday 2
19:30

Upadłe anioły
19:30

Upadłe anioły
19:30

Prapremiera dreszczowca
17:00

Stosunki prawne

19:00

Prapremiera dreszczowca
19:00

Prapremiera dreszczowca
Studio

Buffo
Teatr

ATENEUM
19:30

Błogie dni
19:30

Błogie dni
19:30

Błogie dni
19:30

Błogie dni

19:00

Sceny niemalże małżeńskie
17:00

Sceny niemalże małżeńskie
17:00

Sceny niemalże małżeńskie
Teatr

Capitol
19:00

Między łóżkami
19:00

Dajcie mi Tenora!
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Dwie połówki pomarańczy
19:00

Przekręt (nie)doskonały
15:30 i 19:00

Przekręt (nie)doskonały

19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
15:30 i 19:00

Kiedy kota nie ma...

15:30 i 19:00

Grzegorz Halama - „Długi i szczęśliwie” Stand – up
Teatr

Dramatyczny
19:00

Trzy siostry
(pl. Defilad 1)
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)

19:00

Agua de lagrimas
(ul. Olesińska 21)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

niebezpieczna metoda
(Ul. Kasprzaka 22)

PREMIERA

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

17:00

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

niebezpieczna metoda
(Ul. Kasprzaka 22)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
17:00

niebezpieczna metoda
(Ul. Kasprzaka 22)

17:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
Teatr
Druga
Strefa
20:00

Octopus. Mów do mnie
/spektakl Spockiego Teatru Tańca i Teatru LEON/
Teatr

IMKA
19:00

Pozytywni
PREMIERA
/ gościnnie/
19:00

Pozytywni
19:00

Pozytywni
19:00

Król Ubu
/PKO Festiwal. Polska w IMCE/
19:00

Król Ubu
/PKO Festiwal. Polska w IMCE/
Teatr

Kamienica
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
16:00 i 19:30

Kolacja na cztery ręce
19:30

Mój Dzikus
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
19:00

Zorro
19:00

Zorro
15:00 i 19:00

Zorro
15:30 i 19:00

Zwariowana terapia
Teatr

Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Berek czyli upiór w moherze
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Berek czyli upiór w moherze
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Medium
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Medium
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
16:00 i 19:00

Przyjazne dusze
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Okno na parlament
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
Teatr

Narodowy
19:00

Fredraszki
19:00

Fredraszki
19:00

Fredraszki
19:00

Koniec Historii
19:00

Koniec Historii

19:00

Tango

20:00

Msza za miasto Arras
19:00

Tango

20:00

Msza za miasto Arras
Teatr

Ochoty
19:00

STALKER. INTERPRETACJA
19:00

STALKER. INTERPRETACJA
Teatr

Polski
19:00

Broadway Exclusive
/występ gościnny/
19:30

Niżyński
19:00

Król Lear

19:30

Niżyński
19:00

Król Lear
17:00

Król Lear
Teatr

Polonia
19:30

Depresja komika
19:00

Danuta W.
19:30

Koncert Michała Bajora „Moja miłość”
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
Teatr

Powszechny
19:00

Krzyczcie, Chiny!

19:30

Calineczka dla dorosłych
PREMIERA
/Teatr Montownia/
19:00

Krzyczcie, Chiny!
21:30

Calineczka dla dorosłych
/Teatr Montownia/

19:00

Nieznośnie długie objęcia
19:00

Krzyczcie, Chiny!
21:30

Calineczka dla dorosłych
/Teatr Montownia/
17:00

Krzyczcie, Chiny!
21:30

Calineczka dla dorosłych
/Teatr Montownia/
Teatr

Rampa
19:30

Latający cyrk Monty Pythona
Teatr

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
19:00

Możliwość wyspy
18:00

Ewelina płacze

20:00

Możliwość wyspy
18:00

Ewelina płacze

20:00

Możliwość wyspy
18:00

Ewelina płacze

20:00

Możliwość wyspy
Teatr

Soho
19:30

Idiota
19:30

Idiota
19:30

Idiota
19:30

Idiota
Teatr

Studio
18:00

Jak zostałam wiedźmą

20:00

Obsesje
11:30 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Klub Hipochondryków
Teatr

WARSawy
20:30

Pożar w burdelu
19:00

Ony
/spektakl gościnny/
/Centrum Kultury w Lublinie - Teatr Czytelnia Dramatu/
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Taniec albatrosa

19:00

"Mimo wszystko"
19:00

Taniec albatrosa

19:00

"Mimo wszystko"
19:00

Taniec albatrosa
Teatr

Żydowski
19:00

Pół żartem, pół serio
19:00

Pół żartem, pół serio
18:00

Pół żartem, pół serio
Teatr

6. piętro
19:30

Bóg mordu
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
18:00

Bóg mordu
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Pokrewieństwo dusz
17:00

Pokrewieństwo dusz
Teatr

XL
20:00

Jadwiga
20:00

Jadwiga
20:00

Psychoterapia
Teatr

Młyn
Teatr

TrzyRzecze