30.05

poniedziałek
31.05.

wtorek
1.06.

środa
2.06.

czwartek
3.06.

piątek
4.06.

sobota
5.06.

niedziala
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Zemsta
19:30

Zemsta
19:30

Stosunki prawne
17:00

Czesław - Spowiedź emigranta

19:30

Wąsy
17:00

Czesław - Spowiedź emigranta

19:30

Wąsy
Studio

Buffo
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
TR

Warszawa
19:00

Możliwość wyspy
Teatr

ATENEUM
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

W progu
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

W progu
19:00

Twoje i moje
ODWOŁANE

19:15

W progu
19:00

Twoje i moje
ODWOŁANE
19:00

Twoje i moje
ODWOŁANE
Teatr

Capitol
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
19:00

Zdobyć, Utrzymać, Porzucić
19:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka Kochania
19:00

Własność znana jako Judy Garland
19:00

Przekręt (nie)doskonały
18:00

Di, Viv i Rose

19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
18:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:00

Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Teatr

Dramatyczny
19:00

Madame
(Kasprzaka 22)
19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(Kasprzaka 22)

19:00

Kabaret Na Koniec Świata
(Olesińska 21)
19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(Kasprzaka 22)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:00

Kabaret Na Koniec Świata
(Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Niedźwiedź Wojtek
(Kasprzaka 22)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(Olesińska 21)
19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Niedźwiedź Wojtek
(Kasprzaka 22)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:00

Zazdrość

19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:30

Kolacja na cztery ręce

20:00

Wiera Gran
16:00

W obronie jaskiniowca
Teatr

Komedia
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
Teatr

Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Fredraszki
19:00

Fredraszki

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Fredraszki

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Tango
19:00

Tango

19:30

Fortepian pijany
16:00

Tango

19:30

Fortepian pijany
Teatr

Ochoty
19:00

Triatlon
19:00

Life is cruel, people are bad
19:00

Life is cruel, people are bad
19:00

Life is cruel, people are bad
19:00

Life is cruel, people are bad
Teatr

Polski
19:00

Ukraiński Dekameron
17:00

Ukraiński Dekameron
Teatr

Polonia
19:30

Matki i synowie
19:30

Matki i synowie
19:00

Shirley Valentine
19:00

Danuta W.
19:30

Seks dla opornych
19:30

Seks dla opornych
16:30

Ucho, gardło, nóż

19:30

Seks dla opornych
Teatr

Powszechny
12:00

Iwona, księżniczka z Burbona
12:00

Iwona, księżniczka z Burbona

19:00

Księgi Jakubowe
19:00

Księgi Jakubowe
19:00

Księgi Jakubowe
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
18:00

Każdy dostanie to, w co wierzy
Teatr

Rampa
19:30

Duda czyni cuda - wieczór kabaretowy
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Klan wdów
19:00

Klan wdów
Teatr

Soho
Teatr

Studio
18:00

Szkarłatny płatek i biały
19:00

Szkarłatny płatek i biały
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Plotka
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
20:30

HEROSI TRANSFORMACJI I MIECZ CHROBREGO (spektakl gościnny)
20:30

HEROSI TRANSFORMACJI I MIECZ CHROBREGO (spektakl gościnny)
20:30

HEROSI TRANSFORMACJI I MIECZ CHROBREGO (spektakl gościnny)
20:30

HEROSI TRANSFORMACJI I MIECZ CHROBREGO (spektakl gościnny)
20:30

HEROSI TRANSFORMACJI I MIECZ CHROBREGO (spektakl gościnny)
20:30

HEROSI TRANSFORMACJI I MIECZ CHROBREGO (spektakl gościnny)
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Ludzie i anioły

19:00

Bucharest Calling

PREMIERA
19:00

Ludzie i anioły

19:00

Bucharest Calling
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
19:00

Marzec '68. Dobrze żyjcie - to najlepsza zemsta
19:00

Marzec '68. Dobrze żyjcie - to najlepsza zemsta
18:00

Marzec '68. Dobrze żyjcie - to najlepsza zemsta
Teatr

6. piętro
19:30

Central Park West
19:30

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon
19:30

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon