30.01.

poniedziałek
31.01.

wtorek
1.02.

środa
2.02.

czwartek
3.02.

piątek
4.02.

sobota
5.02.

niedziela
Teatr

Nowy
19:00

Koniec
18:00

Koniec
18:00

Koniec

Och-Teatr
19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Uwaga...publiczność!
19:30

Uwaga...publiczność!
19:30

Trzeba zabić starszą panią
17:00

Chamlet

19:30

Trzeba zabić starszą panią
17:00

Chamlet

19:30

Trzeba zabić starszą panią
Studio

Buffo
19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
19:00

WIECZÓR ROSYJSKI 2 – koncert
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00

IMIĘ
15:00 i 18:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
TR

Warszawa
19:00

Koncert życzeń
19:00

Koncert życzeń
18:00 i 20:00

Koncert życzeń
18:00 i 20:00

Koncert życzeń
Teatr

ATENEUM
19:00

Koncert na wiele serc
19:00

Róbmy swoje
19:00

Róbmy swoje
19:00

Róbmy swoje
19:00

Lilka, cud miłości
/jubileusz Magdaleny Zawadzkiej/

19:15

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Lilka, cud miłości
/spektakl gościnny/

19:15

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
Teatr

Capitol
19:00

Pomalu, a jeszcze raz!
19:00

Pomalu, a jeszcze raz!
19:00

Między łóżkami
19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
19:00

Dajcie mi Tenora!

19:30

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
19:00

Kiedy kota nie ma...

19:30

Przekręt (nie)doskonały
18:30

Szach-Mat

19:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Madame
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
19:00

Harper
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
17:00

Harper
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Opis obyczajów III
19:00

Opis obyczajów III
Teatr

Kamienica
19:30

Lekko nie będzie
19:00

Mąż mojej żony

19:30

Intryga
Teatr

Komedia
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia
19:00

Pierwsza randka
15:00 i 19:00

Pierwsza randka
16:00

19:00

Żona potrzebna od zaraz…
Teatr

Kwadrat
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Godzinka Spokoju
19:00

Godzinka Spokoju
19:00

Medium
18:00

Medium
18:00

Medium
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
19:00

(MASKA)RADA GMINY
19:00

(MASKA)RADA GMINY
Teatr

Narodowy
19:00

Madame de Sade
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
19:30

pod Wierzbową: Duszyczka
16:00

Królowa Śniegu

19:30

W mrocznym mrocznym domu
16:00

Królowa Śniegu

19:30

W mrocznym mrocznym domu
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
18:00

3 x Mrożek

II PREMIERA
19:00



GOŚCIE W POLSKIM: Droga ze szkła. Koncert Łesi i Hali Telniuk

19:30

3 x Mrożek
19:30

3 x Mrożek
19:00

Dożywocie
19:30

Dożywocie
19:30


Dożywocie
Teatr

Polonia
19:30

Spowiedź chuligana. Jesienin

PREMIERA
17:00

Kontrakt

19:30

Spowiedź chuligana. Jesienin
17:00

Kontrakt

19:30

Spowiedź chuligana. Jesienin
Teatr

Powszechny
12:00

Iwona, księżniczka z Burbona
12:00

Iwona, księżniczka z Burbona
12:00

Iwona, księżniczka z Burbona

19:30

Wściekłość
19:30

Wściekłość
19:30

Wściekłość
19:30

Wściekłość
Teatr

Rampa
19:30

Sonata kreutzerowska
19:00

Cafe Sax
19:00

Cafe Sax
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Bułat Okudżawa "A przecież mi żal"
/impreza gościnna/
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!

16:00 i 19:30

Tuwim dla dorosłych
13:00 i 17:00

Mamma mia!

18:00

Tuwim dla dorosłych
Teatr

Scena

Prezentacje
Teatr

Soho
19:30

WBREW SWOJEJ WOLI | Grupa SUPERMARKET
19:30

WBREW SWOJEJ WOLI | Grupa SUPERMARKET
Teatr

Studio
19.00

Jaskinia
19.00

Berlin Alexanderplatz
19.00

Berlin Alexanderplatz
19.00

Berlin Alexanderplatz
17.00

Ćwiczenia stylistyczne
17.00

Ćwiczenia stylistyczne

19.30

Utalentowany pan Ripley
Teatr

Syrena
19:00

Sowy Polski / Kopyta Zła

eksperymentalny projekt muzyczny
19:00

Princess Ivona
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Spaghetti Poloneze
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

KOMPLEKS PORTNOYA
19:00

KOMPLEKS PORTNOYA
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
18:00

Skrzypek na dachu
19:00

One same
19:00

One same
18:00

One same
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Miłość w Saybrook
19:30

Miłość w Saybrook
19:30

Miłość w Saybrook
18:00

Irena Santor
koncert