3.11.

poniedziałek
4.11.

wtorek
5.11.

środa
6.11.

czwartek
7.11.

piątek
8.11.

sobota
9.11.

niedziela
Nowy Teatr19:00

(A)pollonia
19:00

(A)pollonia
19:00

(A)pollonia
19:00

(A)pollonia
Och-Teatr19:30

Przedstawienie świąteczne w Szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w Szpitalu św. Andrzeja
19:30

Pocztówki z Europy
19:30

Pocztówki z Europy
19:30

Biała bluzka
20:30

Koncert
LAO CHE
15:00

Uwaga... publiczność

18:30

Stosunki prawne
Studio Buffo17:00 i 19:30

Historie miłosne
Teatr

ATENEUM
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem
19:00

Merylin Mongoł
19:00

Merylin Mongoł
Teatr

Capitol
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Zdrówko
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Kiedy kota nie ma
15:30

Di, Viv i Rose

19:00

Di, Viv i Rose

19:00

Jazz Jamboree 2014
19:00

Następnego dnia rano
Teatr

Dramatyczny
19:00

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

19:00

Gogol
(ul. Olesińska 21)
19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Gogol
(ul. Olesińska 21)
20:00

Justyna Steczkowska – KONCERT
(pl. Defilad 1)

19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Biedny Ja, Suka i Jej Nowy Koleś
(ul. Olesińska 21)
19:00

Biedny Ja, Suka i Jej Nowy Koleś
(ul. Olesińska 21)
Teatr

IMKA
19:00

Operetka
19:00

Operetka
19:00

Generał
19:00

Generał
Teatr

Kamienica
18:00

My, dzieci z dworca Zoo

20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
19:00

4 tony podłogi

20:00

W obronie jaskiniowca
Teatr

Komedia
19:00

Zorro
19:00

Zorro
19:00

Zorro
15:00 i 19:00

Zorro
17:00

Zorro
Teatr

Kwadrat
19:30

Ślub doskonały
19:30

Ślub doskonały
19:30

Przyjazne dusze
19:30

Przyjazne dusze
19:30

Co ja panu zrobiłem, Pignon?
18:00

Co ja panu zrobiłem, Pignon?
Teatr

Narodowy
19:00

Zbójcy

19:00

Tango
19:00

Tango
19:00

Milczenie o Hiobie

19:00

Tango
19:00

Milczenie o Hiobie
16:00

Dozorca

19:00

Milczenie o Hiobie
16:00

Dozorca

19:00

Milczenie o Hiobie
Teatr

Polonia
19:30

Kolacja kanibali
16:00

Kolacja kanibali

19:30

Ucho, gardło, nóż
16:00

Kolacja kanibali
Teatr

Powszechny
19:30

Klara
19:30

Klara
19:30

10th Mózg Festival
19:00

Trzej muszkieterowie
17:00

Trzej muszkieterowie
Teatr

Rampa
19:00

Rent
19:00

Rent
Teatr

Roma
19:00

Zdobyć Utrzymać Porzucić
18:00

Zdobyć Utrzymać Porzucić
TR

Warszawa
19:00

Między nami dobrze jest
19:00

Między nami dobrze jest
19:00

Między nami dobrze jest
Teatr

Studio
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
Teatr

Syrena
19:00

Romanse Rosyjskie i Cygańskie - Liza Kotlyarenko
19:00

Makabreski - Muzyczny seans czarnego humoru
19:00

Makabreski - Muzyczny seans czarnego humoru
19:00

Makabreski - Muzyczny seans czarnego humoru
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
16:00

Obłomow (anty)romans

19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
Teatr

WARSawy
18:00

Ofiara

20:30

Pożar w burdelu, odc. 19 – East Side Story- Musical o metrze i o ... wódce
21:30

Pożar w burdelu, odc. 19 – East Side Story- Musical o metrze i o ... wódce
19:00

Zaklęte rewiry
19:00

Zaklęte rewiry

21:30

Pożar w burdelu, odc. 19 – East Side Story- Musical o metrze i o ... wódce
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
Teatr

Żydowski
Teatr 6 piętro19:00

Słoneczni chłopcy
19:30

Bóg mordu
19:00

Bóg mordu
19:30

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
19:30

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
18:00

Czechow żartuje!
18:00

Czechow żartuje!