3.10

poniedziałek
4.10.

wtorek
5.10.

środa
6.10.

czwartek
7.10.

piątek
8.10.

sobota
9.10.

niedziela
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:00

Maria Callas. Master Class
12:00

Zemsta
12:00 i 19:30

Zemsta
19:00

Prapremiera dreszczowca
19:30

One mąż show
16:00

Uwaga...publiczność!

19:30

Alicja ♥ Alicja
16:00

Uwaga...publiczność!

19:30

Stosunki prawne
Studio

Buffo
TR

Warszawa
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca
19:00

Kolacja dla głupca
19:15

Demon teatru
19:00

Róbmy swoje

19:15

Demon teatru
19:00

Róbmy swoje
19:00

Róbmy swoje
Teatr

Capitol
19:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
19:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
19:00

Zdobyć, Utrzymać, Porzucić
19:00

Między łóżkami
19:00

Klub Mężusiów

19:30

Dajcie mi Tenora!
15:30 i 19:30

Kiedy kota nie ma...

19:30

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
15:30

Przekręt (nie)doskonały

19:30

Własność znana jako Judy Garland
Teatr

Collegium

Nobilium
20:00

Osama bohater

PREMIERA
20:00

Osama bohater
20:00

Osama bohater
20:00

Osama bohater
20:00

Osama bohater
Teatr

Dramatyczny
19:00

Wzrusz moje serce
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Wzrusz moje serce
(ul. Kasprzaka 22)
FESTIWAL
7 - 9 października
ZGROMADZENIA. SZTUKA WSPÓLNOTY
FESTIWAL
7 - 9 października
ZGROMADZENIA. SZTUKA WSPÓLNOTY

19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Obrzydliwcy
(u. Olesińska 21)
FESTIWAL
7 - 9 października
ZGROMADZENIA. SZTUKA WSPÓLNOTY

17:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Obrzydliwcy
(u. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Henryk Sienkiewicz. Greatest hits.
19:00

Ichś Fiszer
19:00

Lubiewo
/Teatr Nowy z Krakowa/
Teatr

Kamienica
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
20:00

Noc Gwiazdy
16:00

Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego
Teatr

Komedia
19:00

Hotel Westminster
15:00 i 19:00

Hotel Westminster
18:00

Hotel Westminster

PREMIERA
Teatr

Kwadrat
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Przez park na bosaka
18:00

Przez park na bosaka
Teatr

Mazowiecki
19:00

Belfer
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Królowa Margot

19:30

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Królowa Margot

19:30

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Królowa Śniegu
16:00

Królowa Śniegu

19:00

Pożegnania

19:30

Msza za miasto Arras
16:00

Królowa Śniegu

19:00

Pożegnania

19:30

Msza za miasto Arras
Teatr

Ochoty
19:00

we are not superheroes
19:00

we are not superheroes
Teatr

Polski
19:00

MARANATHA /Festiwal Artystyczny Teatru Polskiego/
19:30

Szkoda, że jest nierządnicą
19:30

Szkoda, że jest nierządnicą
Teatr

Polonia
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
17:00

Zabawa

19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Bezsenna noc - Koncert Magdy Umer
Teatr

Powszechny
Teatr

Rampa
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
Teatr

Muzyczny

Roma
18:00 i 20:30

Filharmonia Dowcipu 10-lecie
/Impreza gościnna/
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
17:00

Mamma mia!

18:00

Pięć ostatnich lat
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Proca (Rogatka)
19:00

Proca (Rogatka)
Teatr

Soho
19:30

Księżycowy chłopiec

PREMIERA
19:30

Księżycowy chłopiec
Teatr

Studio
19.00

Szkarłatny płatek i biały

19.00

Szkarłatny płatek i biały

19.00

Szkarłatny płatek i biały

19.00

Szkarłatny płatek i biały
19.00

Rachatłukum
Teatr

Syrena
19:00

Princess Ivona
19:00

Spaghetti Poloneze
19:00

Plotka
19:00

Spaghetti Poloneze
19:00

Princess Ivona
18:00

Mary Komasa
/Syrena MUSIC/
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Szelmostwa Skapena (spektakl Teatru Montownia)
19:00

Szelmostwa Skapena (spektakl Teatru Montownia)
19:30

KOMPLEKS PORTNOYA
19:00

KOMPLEKS PORTNOYA
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Ludzie i anioły

19:00

Bucharest Calling
19:00

Ludzie i anioły

19:00

Bucharest Calling
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
18:00

Czechow żartuje!
18:00

Czechow żartuje!