29.08

poniedziałek
30.08.

wtorek
31.08.

środa
1.09.

czwartek
2.09.

piątek
3.09.

sobota
4.09.

niedziala
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Udając ofiarę
19:30

Udając ofiarę
19:30

Udając ofiarę
17:00

Czesław - Spowiedź emigranta

19:30

Truciciel
17:00

Czesław - Spowiedź emigranta

19:30

Truciciel
Studio

Buffo
19:00

Imię
TR

Warszawa
19:00

Ewelina płacze
18:00 i 20:00

Ewelina płacze
18:00 i 20:00

Ewelina płacze
Teatr

ATENEUM
Teatr

Capitol
19:00

Pikantni
Ich dwoje, Ich czworo
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty

19:30

Dziwna Para
19:00

Między łóżkami
19:00

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:00

Nareszcie w Dudapeszcie
Teatr

Komedia
Teatr

Kwadrat
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:30

Dowód na istnienie drugiego
19:30

Dowód na istnienie drugiego
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
Teatr

Polonia
19:00

Boska!
19:00

Boska!
19:00

Boska!
19:00

Boska!
19:00

Danuta W.
17:00

Kontrakt

19:30

Matki i synowie
17:00

Kontrakt

19:30

Matki i synowie
Teatr

Powszechny
Teatr

Rampa
19:00

Broadway Exclusive
18:00

Broadway Exclusive
Teatr

Muzyczny

Roma
Teatr

Scena

Prezentacje
Teatr

Soho
Teatr

Studio
Teatr

Syrena
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Szczekające psy
/spektakl gościnny/
Teatr

WARSawy
19:00

Ceremonie zimowe

PREMIERA
19:00

Ceremonie zimowe
Teatr

Współczesny
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
18:00

Festiwal Singera - „Anne Frank” – spektakl Miejskiego Teatru Trešnja z Chorwacji
(scena kameralna Teatru Kwadrat)

18:30

Festiwal Singera - „MAGGID” – koncert Sefardix trio (Oleś Brothers & Jorgos Skolias)
(Synagoga)

20:00

Festiwal Singera - Singer Jazz Festival: „Coś przyjdzie: miłość lub wojna”
(duża scena Teatru Kwadrat)
18:00

Festiwal Singera - „Faszerowane kłopoty” – program muzyczno-kabaretowy aktorów Teatru Żydowskiego
(scena kameralna Teatru Kwadrat)

20:30

Festiwal Singera - Singer Jazz Festival: koncert Savannah and the Stringz
(duża scena Teatru Kwadrat)
18:00

Festiwal Singera - „The Music of Henryk Wars” – koncert Trio Kuby Stankiewicza
(Synagoga)

19:00

Festiwal Singera - „Ulica Mandelsztama” – koncert Ryszarda Leoszewskiego z zespołem Sklep z Ptasimi Piórami
(scena kameralna Teatru Kwadrat)

20:30

Festiwal Singera - „Remember” – projekt multimedialny Francesco Bruno Ensemble
(duża scena Teatru Kwadrat)
21:00

Festiwal Singera - Singer Jazz Festival: Koncert Nahorny Trio
(duża scena Teatru Kwadrat)
18:30

Aktorzy żydowscy
(scena kameralna Teatru Kwadrat)

20:00

Festiwal Singera - Singer Jazz Festival: „Wygnanie z raju” - Trio Leszka Żądło
(duża scena Teatru Kwadrat)
16:00

Festiwal Singera - Spektakl „Blizny pamięci. Rzecz o Janie Karskim”
(scena kameralna Teatru Kwadrat)
13:00

Festiwal Singera - „OSTATNI DEMON – POWRÓT” – spektakl Teatru NN
(scena kameralna Teatru Kwadrat)

15:00

Festiwal Singera - „ŻYDOWSKA MUZYKA XX WIEKU NA SMYCZKI” – koncert muzyki klasycznej
(Synagoga)
Teatr

6. piętro
19:00

BÓG MORDU
19:00

BÓG MORDU
19:30

Miłość w Saybrook
18:00

Miłość w Saybrook
18:00

Miłość w Saybrook