29.02.

poniedziałek
1.03.

wtorek
2.03.

środa
3.03.

czwartek
4.03.

piątek
5.03.

sobota
6.03.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Upadłe anioły
19:00

Maria Callas. Master Class
19:00

Maria Callas. Master Class
19:30

Udając ofiarę
19:30

Szymon Majewski - Wieczór fOCHu
17:00

Alicja ♥ Alicja

19:30

Udając ofiarę
17:00

Stosunki prawne

19:30

Udając ofiarę
Studio

Buffo
19:00

SEXTET czyli ROMA I JULIAN komedia autorstwa Krzysztofa Jaroszyńskiego
19:00

COHEN - NOHAVICA
19:00

Imię
19:00

Imię
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
TR

Warszawa
19:00

Jezioro
/pokaz przedpremierowy/
19:00

Jezioro
/pokaz przedpremierowy
19:00

Jezioro

PREMIERA
17:00 i 21:30

Grind/r

19:00

Jezioro
17:00 i 21:30

Grind/r

19:00

Jezioro
Teatr

ATENEUM
19:00

Sceny niemalże małżeńskie...

19:30

Tramwaj zwany pożądaniem
19:00

Sceny niemalże małżeńskie...

19:30

Tramwaj zwany pożądaniem
19:00

Błogie dni


19:30

Tramwaj zwany pożądaniem
19:00

Rzeźnia

19:15

Błogie dni


19:30

Jacek Kaczmarski - Lekcja historii
19:00

Rzeźnia

19:15

Błogie dni


19:30

Jacek Kaczmarski - Lekcja historii
19:00

Rzeźnia

19:15

Błogie dni


19:30

Jacek Kaczmarski - Lekcja historii
Teatr

Capitol
19:00

Dzikie żądze
19:00

Wariatka
19:00

Dzikie żądze
19:00

Między łóżkami
19:00

Dajcie mi Tenora!

19:30

Pomalu, a jeszcze raz!
18:00

Di, Viv i Rose

19:00

Dwie połówki pomarańczy
18:30

Następnego dnia rano

19:00

Dajcie mi Tenora!
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Polowanie na łosia
19:00

Polowanie na łosia
Teatr

Dramatyczny
19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Marcel
(ul. Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

17:00

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Niebezpieczna metoda
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

17:00

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Niebezpieczna metoda
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Czkawka
ODWOŁANY
20:00

Czkawka
ODWOŁANY
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
20:00

"A tam cicho być"
19:30

Miłość i polityka
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:30

W obronie jaskiniowca

19:00

Mąż mojej żony
20:00

Wiera Gran
18:30

Zazdrość
Teatr

Komedia
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia
15:30 i 19:00

Interes życia
19:00

Interes życia

PREMIERA
Teatr

Kwadrat

/od marca wszystkie spektakle wracają na ul. Marszałkowską 138/
19:00

Przez park na bosaka
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
15:30 i 19:00

Ciotka Karola 3.0
15:30 i 19:00

Ciotka Karola 3.0
Teatr

Mazowiecki
19:00

Boże mój!

PREMIERA
19:00

Boże mój!
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Łysa śpiewaczka
19:00

Łysa śpiewaczka

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Łysa śpiewaczka

19:30

Msza za miasto Arras
16:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
16:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
Teatr

Ochoty
19:00

STALKER. INTERPRETACJA
20:00

Ostatnia wieczerza
/Festiwal Gorzkie Żale/
Teatr

Polski
20:30

Anda
19:30

Wszędzie jest wyspa Tu
19:30

Wszędzie jest wyspa Tu
19:00

Burza
19:00

Burza

19:30

ŻARCIK A PROPOS. Koncert Joanny Trzepiecińskiej
19:30

ŻARCIK A PROPOS. Koncert Joanny Trzepiecińskiej
Teatr

Polonia
19:30

Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
19:30

Moja mama Janis
17:00

Happy now?

19:30

Ojciec Bóg
17:00

Happy now?

19:30

Ucho, gardło, nóż
Teatr

Powszechny
18:00

Fantazy
19:00

Juliusz Cezar
19:00

Juliusz Cezar
17:00

Juliusz Cezar
Teatr

Rampa
19:00

NIE UCHODZI, NIE UCHODZI... CZYLI DAMY I HUZARY
19:00

NIE UCHODZI, NIE UCHODZI... CZYLI DAMY I HUZARY
16:00

WANNA ARCHIMEDESA

19:30

JAK NANNA SWĄ CÓRECZKĘ PIPPĘ NA KURTYZANĘ KSZTAŁCIŁA
16:00

WANNA ARCHIMEDESA

19:30

JAK NANNA SWĄ CÓRECZKĘ PIPPĘ NA KURTYZANĘ KSZTAŁCIŁA
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Klan wdów
19:00

Klan wdów
19:00

Krople na rozpalone kamienie
17:00

Krople na rozpalone kamienie
Teatr

Soho
Teatr

Studio
18:00

Iluzje
19:00

Wiosna
PREMIERA
18:30

Manon Lescaut - The Met: Live in HD
17:00

Ćwiczenia stylistyczne

19:00

Wiosna
Teatr

Syrena
19:00

Frankenstein

PREMIERA
19:00

Frankenstein
19:00

Frankenstein
19:00

Frankenstein
18:00

Kim Nowak

Projekt Fisz, Emade i Marcina Sobolewskiego
Syrena Music
Teatr

TrzyRzecze
12:00

Piaskownica
Teatr

WARSawy
19:00

Ruby
19:00

Ruby
19:00

Ruby
Teatr

Współczesny
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
Teatr

XL
19:00

Lekarz Mimo Woli
19:00

Panny Dworskie
Teatr

Żydowski
19:00

...coś jeszcze musiało być
19:00

...coś jeszcze musiało być
18:00

...coś jeszcze musiało być
Teatr

6. piętro
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
18:00

Czechow żartuje!
18:00

Czechow żartuje!