28.11.

poniedziałek
29.11.

wtorek
30.11.

środa
1.12.

czwartek
2.12.

piątek
3.12.

sobota
4.12.

niedziela
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Pocztówki z Europy
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Kto nas odwiedzi
19:30

Kto nas odwiedzi
17:00

One mąż show

19:30

Kto nas odwiedzi
17:00

Chamlet
Studio

Buffo
19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO
TR

Warszawa
19:00

SOUNDWORK
18:00

SOUNDWORK
Teatr

ATENEUM
19:00

Błogie dni


19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

Błogie dni

19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
Teatr

Capitol
19:00

Szach-Mat
19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

19:30

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
19:00

Di, Viv i Rose

19:30

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
19:00

Klub Mężusiów
19:00

Di, Viv i Rose

19:30

Szach-Mat
15:00 i 19:00

Przekręt (nie)doskonały

15:30 i 19:30

Dajcie mi Tenora!
15:30 i 19:30

Kiedy kota nie ma...

20:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
Teatr

Collegium

Nobilium
18:00

Osama bohater

19:00

PIBLOKTOQ. PIOSENKI MARII PESZEK
19:00

PIBLOKTOQ. PIOSENKI MARII PESZEK
19:00

PIBLOKTOQ. PIOSENKI MARII PESZEK
19:00

PIBLOKTOQ. PIOSENKI MARII PESZEK
19:00

19:00

PIBLOKTOQ. PIOSENKI MARII PESZEK
Teatr

Dramatyczny
19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)

19:00

AGUA DE LAGRIMAS
(ul. Olesińska 21)
17:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

ZUPA RYBNA W ODESSIE
20:00

VLADIMIR
Teatr

IMKA
19:00

Słownik ptaszków polskich
19:00

Słownik ptaszków polskich
Teatr

Kamienica
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

19:00

Mąż mojej żony
20:00

Nareszcie w Dudapeszcie
19:00

Mąż mojej żony

19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:00

Wiera Gran
Teatr

Komedia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
15:30

Żona potrzebna od zaraz…

19:00

Żona potrzebna od zaraz… + Najlepsze z najlepszych
16:00

Żona potrzebna od zaraz… + Najlepsze z najlepszych
Teatr

Kwadrat
19:00

Medium
19:00

Medium
19:00

Medium
19:00

Medium

19:30

Rozkwaś Polaka
19:00

Przyjazne dusze

19:30

Rozkwaś Polaka
18:00

Przyjazne dusze
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
19:00

Może mój!
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Matka Courage i jej dzieci
19:00

Matka Courage i jej dzieci
19:00

Matka Courage i jej dzieci
19:30

Madame de Sade
16:00

Śluby panieńskie

19:30

Madame de Sade
16:00

Śluby panieńskie

16:00

Madame de Sade
Teatr

Ochoty
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
21:00

Bankiet w strasznym swetrze
Teatr

Polski
19:00

Szkoła żon

19:30

Thermidor
19:00

Szkoła żon

19:30

Thermidor
17:00



GOŚCIE W POLSKIM: Zapiski oficera Armii Czerwonej

18:30



GOŚCIE W POLSKIM: Z domu niewoli

19:00

Zemsta
17:00

Zemsta

20:30



Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
Teatr

Polonia
19:30

Chłopcy
19:30

Chłopcy
19:30

Chłopcy
19:30

Matki i synowie
19:30

Matki i synowie
17:00

Kontrakt

19:30

Matki i synowie
17:00

Kontrakt

19:30

Matki i synowie
Teatr

Powszechny
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy

19:00

Lilla Weneda
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy

17:00

Lilla Weneda
Teatr

Rampa
19:30

Latający Cyrk Monty Pythona
19:30

Latający Cyrk Monty Pythona
19:00

Zagraj to jeszcze raz, Sam
Teatr

Muzyczny

Roma
20:00

"JAZZ FOR IDIOTS"-koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
/impreza gościnna/
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
13:00 i 17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
Teatr

Soho
Teatr

Studio
20:00

Ćwiczenia stylistyczne
19:00

Ćwiczenia stylistyczne

14:00 i 17:00

Jak zostałam wiedźmą
Teatr

Syrena
19:00

Princess Ivona
Balkan Fever Party - Magda Navarrete i Caravana Banda

Koncert Andrzejkowy
19:00

Dogville
19:00

Dogville
Teatr

TrzyRzecze
18:00

Polska krew
Teatr

WARSawy
19:00

Kompleks Portnoya
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Lepiej już było...

19:00

Bucharest Calling
19:15

Lepiej już było...

19:00

Bucharest Calling
19:15

Lepiej już było...
Teatr

XL
20:00

Porodówka
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Czechow żartuje!
19:30

Miłość w Saybrook
16:30 i 19:00

Miłość w Saybrook
18:00

Miłość w Saybrook