28.09.

poniedziałek
29.09.

wtorek
30.09.

środa
1.10.

czwartek
2.10.

piątek
3.10.

sobota
4.10.

niedziela
Nowy

Teatr
17:00

Francuzi
PREMIERA
17:00

Francuzi
Och-Teatr19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
19:30

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu odc.7
19:30

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu odc.7
19:30

Biała bluzka
19:30

Pocztówki z Europy
19:30

Pocztówki z Europy
Studio

Buffo
19:00

musical METRO W BUFFO
19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00

musical METRO W BUFFO
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
Teatr

ATENEUM
19:00

Mary Stuart

19:15

W progu

19:30

Artur Andrus - recital kabaretowy
19:15

W progu

19:30

Artur Andrus - recital kabaretowy
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
Teatr

Capitol
19:00

Klimakterium... i już
19:00

Dzikie żądze
19:00

Kiedy kota nie ma...
16:00 i 19:00

Kiedy kota nie ma...
20:00

Między łóżkami
Teatr

Dramatyczny
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:00

Bent
PREMIERA
(ul. Olesińska 21)
19:00

W imię Jakuba S.
(pl. Defilad 1)

19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocna porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
17:00

W imię Jakuba S.
(pl. Defilad 1)

17:00

Dziwny przypadek psa nocna porą
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

Psiunio
20:00

Romanse... Romanse...
17:00

Miłość i polityka
18:00

Miłość i polityka

19:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
Teatr

Komedia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
15.00 i 19:00

Człowiek dwóch szefów
16:00

Człowiek dwóch szefów
Teatr

Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze
(grany na ASP Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
19:00

Berek czyli upiór w moherze
(grany na ASP Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
19:00

Berek czyli upiór w moherze
(grany na ASP Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
19:00

Berek czyli upiór w moherze
(grany na ASP Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
16:00 i 19:00

Co ja Panu zrobiłem, Pignon?
(grany na ASP Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
16:00 i 19:00

Przyjazne dusze
(grany na ASP Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39)
Teatr

Mazowiecki
18:00

Wdowy. Na pełnym morzu
/spektakl gościnny/
19:00

Wdowy. Na pełnym morzu
/spektakl gościnny/
19:00

Grace i Gloria
/spektakl gościnny/
Teatr

Narodowy
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

W mrocznym mrocznym domu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

W mrocznym mrocznym domu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda
19:00

Białe małżeństwo
PREMIERA
19:00

Białe małżeństwo
19:00

Białe małżeństwo
Teatr

Ochoty
Teatr

Polonia
19:00

Shirley Valentine
19:30

Zmierzch długiego dnia
19:00

Shirley Valentine
19:30

Porozmawiajmy po niemiecku
16:00

Konstelacje

19:30

Porozmawiajmy po niemiecku
17:00

Porozmawiajmy po niemiecku

19:30

Po co są matki?
Teatr

Polski
19:30

Emigranci
18:00

Emigranci
Teatr

Powszechny
14:30 i 19:00

Iwona, księżniczka z Burbona

18:00

Sex, drugs & rock’n’roll
18:00

Sex, drugs & rock’n’roll
Teatr

Rampa
19:30

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA
19:30

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA
19:30

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA
Teatr

Roma
19:00

Koncert Galowy 18. edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
20:00

Ewelina płacze

PREMIERA
20:00

Grind/r

PREMIERA
Teatr

Studio
20:00

Baby Doll
19:00

Baby Doll
18:00

Baby Doll

20:00

Wiśniowy sad
19:00

Wiśniowy sad
19:00

Wiśniowy sad

21:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
12:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

18:30

Trubadur - The Met: Live in HD
18:00

Jednocześnie

20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
Teatr

Syrena
19:00

Hallo Szpicbródka
18:00

Plotka
Teatr

WARSawy
20:00

Ofiara
Teatr

Współczesny
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
Teatr

Żydowski
19:00

Śmierć pięknych saren
PREMIERA
18:00

Ach! Odessa - Mama...
18:00

Ach! Odessa - Mama...
18:00

Ach! Odessa - Mama...
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Polityka
18:00

Polityka
Teatr

Soho
17:00

CRIME STORY – Supermarket
17:00

CRIME STORY – Supermarket