28.03.

poniedziałek
29.03.

wtorek
30.03.

środa
31.03.

czwartek
1.04.

piątek
2.04.

sobota
3.04.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
19:30

Upadłe anioły
19:30

Upadłe anioły
16:00

One mąż show

19:00

Maria Callas. Master Class
16:00

One mąż show

19:00

Maria Callas. Master Class
Studio

Buffo
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
TR

Warszawa
19:00

Holzwege
19:00

Holzwege
19:00

Holzwege
19:00

Holzwege
Teatr

ATENEUM
19:00

Róbmy swoje

PREMIERA
18:00

Nic się nie stało

19:00

Róbmy swoje
Teatr

Capitol
17:30

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Dajcie mi Tenora!
19:00

Di, Viv i Rose
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Dajcie mi Tenora!

19:30

Między łóżkami
18:30

Dajcie mi Tenora!

19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Pomalu, a jeszcze raz!

20:00

Dziwna Para
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Awantura w Chioggi

20:00

Farsa na trzy sypialnie
19:00

Awantura w Chioggi


20:00

Farsa na trzy sypialnie
20:00

Farsa na trzy sypialnie
19:00

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ
19:00

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ
Teatr

Dramatyczny
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

EXTERMINATOR.
KOMEDIA MUZYCZNA
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Gogol
(ul.Olesińska 21)
19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

EXTERMINATOR.
KOMEDIA MUZYCZNA
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Gardenia
(ul.Olesińska 21)
19:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)

PREMIERA

19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

17:00

Gardenia
(ul.Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

GODS & HEROES Boylesque Show
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

Psiunio
19:00

Supermenka
19:00

Supermenka

19:30

Don Kichot z kamienicy
18:30

Intryga
Teatr

Komedia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Interes życia
15:00 i 19:00

Interes życia
16:00

Jak na wulkanie
Teatr

Kwadrat

/od marca wszystkie spektakle granę są na ul. Marszałkowskiej 138/
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki

19:30

Diwa
16:00

Przyjazne dusze

19:30

Diwa
19:00

Medium
Teatr

Mazowiecki
20:00

Diabelski młyn
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:00

Fortepian pijany
19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:00

Fortepian pijany
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Udręka życia

19:30

Fredraszki
19:00

Udręka życia

16:00

Fredraszki
Teatr

Ochoty
19:00

Słabo to widzę
Teatr

Polski
17:00

Burza
19:30

Końcówka
19:00

Wesele
20:30

Anda
19:00

Buried Alive In The Blues. Koncert Natalii Sikory
Teatr

Polonia
19:30

Pan Jowialski
19:00

Boska!
19:00

Boska!
19:30

Kontrabasista
19:30

Kontrabasista
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
Teatr

Powszechny
18:00

Quo Vadis

19:30

Nieznośnie długie objęcia
18:00

Quo Vadis

19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Nieznośnie długie objęcia
Teatr

Rampa
19:00

NIE UCHODZI, NIE UCHODZI... CZYLI DAMY I HUZARY
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:30 i 19:30

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Spadkobiercy
19:00

Spadkobiercy
Teatr

Soho
19:30

Burza
19:30

Burza
19:30

Burza
Teatr

Studio
19:00

Wiśniowy sad
19:00

Wiśniowy sad
18:00

Jednocześnie

20:00

Baby Doll
18:00

Jednocześnie

20:00

Baby Doll
18:00

Wiosna

20:30

Wyznawca
15:00

Wiosna

18:30

Madame Butterfly - The Met: Live in HD
17:00

Wiosna

20:00

Wyznawca
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Klub Hipochondryków
18:00

Voo Voo
Syrena MUSIC
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Motyle
/w ramach Festiwalu Frankofonii/
Teatr

WARSawy
19:00

Kompleks Portnoya
19:00

Kompleks Portnoya
20:00

Zaklęte rewiry
20:00

Zaklęte rewiry
20:00

Zaklęte rewiry
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Kamień
19:00

Kamień
19:00

Kamień
Teatr

XL
19:00

Lekarz mimo woli
Teatr

Żydowski
19:00

Śmierć pięknych saren
19:00

Śmierć pięknych saren
19:00

Dotknij teatru - Dybuk
19:00

Dotknij teatru - Dybuk
18:00

Dotknij teatru - Dybuk
Teatr

6. piętro
19:30

Młynarski obowiązkowo!
19:30

Młynarski obowiązkowo!
19:30

Czechow żartuje!
19:30

Czechow żartuje!