27.06.

poniedziałek
28.06.

wtorek
29.06.

środa
30.06.

czwartek
1.07

piątek
2.07.

sobota
3.07.

niedziala
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Kto nas odwiedzi
19:30

Kto nas odwiedzi
19:30

Kto nas odwiedzi
19:30

Kto nas odwiedzi
19:30

Kto nas odwiedzi
19:30

Kto nas odwiedzi
19:30

Kto nas odwiedzi
Studio

Buffo
19:00

Imię
19:00

WIECZÓR ROSYJSKI 2 – koncert
19:00

musical METRO W BUFFO
19:00

musical METRO W BUFFO
19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
19:00

COHEN - NOHAVICA
TR

Warszawa
Teatr

ATENEUM
Teatr

Capitol
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Dwie połówki pomarańczy
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Słownik ptaszków polskich
19:00

Słownik ptaszków polskich
19:00

Słownik ptaszków polskich
20:30

Słownik ptaszków polskich
Teatr

Kamienica
19:30

Lekko nie będzie
19:30

Lekko nie będzie
Teatr

Komedia
Teatr

Kwadrat
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
Teatr

Ochoty
19:00

STALKER.INTERPRETACJA
16:00

STALKER.INTERPRETACJA
Teatr

Polski
Teatr

Polonia
19:30

Zbrodnia z premedytacją
19:30

Zbrodnia z premedytacją
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
Teatr

Powszechny
18:00

Juliusz Cezar
19:00

Juliusz Cezar
Teatr

Rampa
Teatr

Muzyczny

Roma
Teatr

Scena

Prezentacje
Teatr

Soho
Teatr

Studio
Teatr

Syrena
19:00

Spaghetti Poloneze

PREMIERA
19:00

United Solo Europe: Claire Porter

Namely Muscles
19:00

United Solo Europe: Sarah Elizabeth Greer

Bio-hazard
19:00

United Solo Europe: Clyde Engle

Don’t Cry for Me Banks of Wall Street
19:00

United Solo Europe: Alfredo Tauste

The Last Call
19:00

United Solo Europe: Suzanna Geraghty

Auditions, Zoe’s Auditions
19:00

United Solo Europe: Pablo Aran Gimeno

A 17 centimetres. Gość specjalny-tancerz Teatru Piny Bausch
Teatr

TrzyRzecze
19:30

Szczekające psy
/spektakl gościnny/
19:30

Szczekające psy
/spektakl gościnny/
Teatr

WARSawy
19:00

Ofiara
19:00

Ofiara
19:00

KOMPLEKS PORTNOYA
Teatr

Współczesny
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Słoneczni chłopcy
19:00

Miłość w Saybrook
19:00

Miłość w Saybrook
19:00

Miłość w Saybrook