27.04.

poniedziałek
28.04.

wtorek
29.04.

środa
30.04.

czwartek
1.05.

piątek
2.05.

sobota
3.05.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
19:30

Zaświaty czyli czy pies ma duszę?
19:30

Zaświaty czyli czy pies ma duszę?
19:30

Biała bluzka
Studio

Buffo
19:00

Hity Buffo
19:00

Wieczór Bałkański w Buffo - koncert
19:00

Wieczór włoski w Buffo - koncert
19:00

Boeing, Boeing
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Monday – Day Andrzej Poniedzielski
19:15

Monday – Day
Andrzej Poniedzielski
Teatr

Capitol
19:00

Ireneusz Krosny: „Mowa ciała”
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Klub mężusiów
Teatr

Dramatyczny
19:00

Imię
Spektakl gościnny
(Kasprzaka 22)
19:00

Noc Żywych Żydów
(pl. Defilad 1)

19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:00

Wszyscy moi synowie
(Kasprzaka 22)
19:00

Noc Żywych Żydów
(pl. Defilad 1)

19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:00

Wszyscy moi synowie
(Kasprzaka 22
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
Teatr

Kwadrat
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Berek czyli upór w moherze
19:00

Berek czyli upór w moherze
Teatr

Mazowiecki
20:00

Wdowy
Spektakl gościnny
20:00

Miłość
Teatr

Narodowy
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:30

Fredraszki
19:30

Fredraszki
Teatr

Ochoty
19:00

Stalkier. Interpretacja PREMIERA
Teatr

Polonia
19:30

Seks dla opornych
19:30

32 omdlenia
19:30

32 omdlenia
19:30

32 omdlenia
19:00

Danuta W.
19:30

Seks dla opornych
19:30

Seks dla opornych
Teatr

Powszechny
19:30

Jakobi i Leidental
19:30

Jakobi i Leidental
19:30

Jakobi i Leidental
Teatr

Rampa
19:00

Złoty Koncert 50-lecie zespołu Czerwone Gitary
Teatr

Roma
TR

Warszawa
Teatr

Studio
18:00

Oleanna

20:00

Ożenek
19:00

Ożenek
19:00

Ożenek
19:00

Ożenek
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
Teatr

Syrena
20:00

Justyna Steczkowska - Nie jestem tym, kim byłam
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
Teatr

WARSawy
16:00

Ruby
16:00

Ruby
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro