26.12.

poniedziałek
27.12.

wtorek
28.12.

środa
29.12.

czwartek
30.12.

piątek
31.12.

sobota
1.01.

niedziela
Teatr

Nowy
20:00

Szpital nieświętej rodziny
(Pożar w Burdelu)

PREMIERA
20:00

Szpital nieświętej rodziny
(Pożar w Burdelu)
20:00

Szpital nieświętej rodziny
(Pożar w Burdelu)
18:00

Szpital nieświętej rodziny
(Pożar w Burdelu)
Och-Teatr19:30

Lekcja stepowania
19:30

Lekcja stepowania
19:30

Lekcja stepowania
19:30

Lekcja stepowania
19:30

Lekcja stepowania
17:00 i 21:00

Lekcja stepowania
/Spektakl sylwestrowy/
Studio

Buffo
19:00

HITY BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR BAŁKAŃSKI W BUFFO - koncert
19:00

BOEING BOEING
TR

Warszawa
19:00

Robert Robur
19:00

Robert Robur
19:00

Robert Robur
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

W progu

19:30

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Kolacja dla głupca


19:15

W progu

19:30

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Kolacja dla głupca


19:15

W progu
Teatr

Capitol
17:00

Szach-Mat
/Koncert kolęd przed spektaklem/
19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Dajcie mi Tenora!
19:00

Przekręt (nie)doskonały
17:30 i 19:30

Hawaje, czyli przygody siostry Jane

17:30 i 21:30

Kiedy kota nie ma...

18:00

Szach-Mat
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
19:00

TUTLI-PUTLI

PREMIERA
19:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)

19:30

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22)

19:30

TUTLI-PUTLI
(ul. Olesińska 21)

Wieczory sylwestrone

Teatr

Druga

Strefa
21:00

BOYLESQUE & BURLESQUE SHOW
/Spektakl sylwestrowy/
Teatr

IMKA
19:30

W obronie jaskiniowca
19:30

Lekko nie będzie

19:00

Mój Dzikus

20:00

Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego
18:00 i 21:30

Lekko nie będzie

19:00 i 21:30

Romanse… Romanse…
Teatr

Kamienica
Teatr

Komedia
19:00

Pierwsza randka
17:30 i 20:30

Pierwsza randka
/Wieczór sylwestrowy/
Teatr

Kwadrat
19:00

Kłamstewka
19:00

Kłamstewka
19:00

Berek czyli upiór moherze
19:00

Berek czyli upiór moherze
17:00 i 20:30

Godzinka spokoju
/spektakle sylwestrowe/
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
17:00

Ukraiński Dekameron
19:00

Ukraiński Dekameron
19:00

Wieczór Trzech Króli
/spektakl sylwestrowy/
Teatr

Polonia
19:00

Shirley Valentine
19:00

Shirley Valentine
18:00 i 20:30

Słoneczna linia
17:00 i 20:00

"BĘDĄ ZMIANY... SPOTKANIE KOLESIÓW" KABARET ZENONA LASKOWIKA
17:00 i 20:00

"BĘDĄ ZMIANY... SPOTKANIE KOLESIÓW" KABARET ZENONA LASKOWIKA
17:00 i 21:00

Depresja komika
/spektakl sylwestrowy/
Teatr

Powszechny
17:30

Dziewczyny do wzięcia

19:00

Calineczka dla dorosłych
17:30

Dziewczyny do wzięcia
17:30

Dziewczyny do wzięcia
17:30

Dziewczyny do wzięcia
21:00

Dziewczyny do wzięcia
/spektakl sylwestrowy/
Teatr

Rampa
19:00

Rapsodia z Demonem
19:00

Rapsodia z Demonem
20:00

Rapsodia z Demonem
/gala sylwestrowa/
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Anna Sroka-Hryń -koncert świąteczny "Lulejże mi,lulej"
19:00

Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski świątecznie
19:00

Anna Sroka-Hryń -koncert świąteczny "Lulejże mi,lulej"

19:00

Mamma mia!
15:00

Mamma mia!

19:00

Mamma mia!
/sylwester/
Teatr

Scena

Prezentacje
Teatr

Soho
19:30

Księżycowy chłopiec
19:30

Księżycowy chłopiec
19:30

Księżycowy chłopiec
Teatr

Studio
18:00

Ripley pod ziemią
18:00

Ripley pod ziemią
18:00

Ripley pod ziemią
Teatr

Syrena
20:00

Wieczór Sylwestrowy - Spaghetti Poloneze
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:15

Lepiej już było...
19:15

Lepiej już było...
19:15

Lepiej już było...
19:15

Lepiej już było...
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
19:00

MAZL-TOV. Szlagiery żydowskiej ulicy - Wieczór Sylwestrowy z Teatrem Żydowskim
/Klub Garnizonowy/
Teatr

6. piętro
16:00 i 19:30

CHRISTMAS SHOW
18:00

CHRISTMAS SHOW
18:00

CHRISTMAS SHOW
19:30

Hanna Banaszak koncert
19:30

Miłość w Saybrook
17:30 i 20:30

Miłość w Saybrook - Wieczór Sylwestrowy