26.10.

poniedziałek
27.10.

wtorek
28.10.

środa
29.10.

czwartek
30.10.

piątek
31.10.

sobota
1.11.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Prapremiera dreszczowca
16:00

One mąż show

19:00

Prapremiera dreszczowca
Studio

Buffo
19:00

WIECZÓR ROSYJSKI 2 – koncert
19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
19:00

musical METRO W BUFFO
Teatr

ATENEUM
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

Krzysztof Tyniec - recital "Dopokąd"
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

Krzysztof Tyniec - recital "Dopokąd"
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

Pocałunek
19:15

Pocałunek
Teatr

Capitol
20:00

Przekręt (nie)doskonały
18:00

CAPITALNE KOBIETY
Kobiecy wieczór ze spektaklem "Pomalu, a jeszcze raz!"

19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Dzikie żądze

19:00

Pomalu, a jeszcze raz!
19:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr

Dramatyczny
19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
19:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)
Teatr
Druga
Strefa
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

Intryga
19:00

Zaduszki - wieczór wspomnień
Teatr

Komedia
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
Teatr

Kwadrat
19:00

Medium
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
Teatr

Mazowiecki
20:00

Kaszana, zdalnie sterowana
20:00

Kaszana, zdalnie sterowana
20:00

Kaszana, zdalnie sterowana
Teatr

Narodowy
19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

pod Wierzbową: Duszyczka

20:00

Msza za miasto Arras
20:00

Msza za miasto Arras
Teatr

Ochoty
19:00

33 POWIEŚCI, KTÓRE KAŻDY POWINIEN ZNAĆ
Teatr

Polski
Teatr

Polonia
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:00

Danuta W.
19:00

Danuta W.
19:30

Ojciec Bóg
19:30

Konstelacje
Teatr

Powszechny
Teatr

Rampa
Teatr

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
TR
Warszawa
20:00

Ewelina płacze
20:00

Ewelina płacze
20:00

Ewelina płacze
Teatr

Soho
19:00

Tajemniczy klient
19:00

Tajemniczy klient
19:00

Tajemniczy klient
Teatr

Studio
19.00

Pozwól mi spróbować jeszcze raz — recital Ewy Błaszczyk
/koncert i promocja albumu/
18:00

Oleanna
18:00

Oleanna

20:00

Efekt
18:00

Oleanna

20:00

Efekt
20:00

Efekt
16:30

Tannhäuser - The Met: Live in HD
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
Teatr

WARSawy
20:00

Good Night Cowboy
20:00

Good Night Cowboy
21:30

Pożar z burdelu
20:30

Pożar z burdelu
Teatr

Współczesny
Teatr

Żydowski
19:00

Pieśń nad pieśniami
Teatr

6. piętro
19:30

Central Park West
19:30

Polityka
19:30

Polityka
Teatr

Scena

Prezentacje