26.09.

poniedziałek
27.09.

wtorek
28.09.

środa
29.09.

czwartek
30.09.

piątek
1.10.

sobota
2.10.

niedziela
Teatr

Nowy
19:00

Kabaret warszawski
19:00

Kabaret warszawski
17:00

Kabaret warszawski
17:00

Kabaret warszawski
Och-Teatr19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
17:00

One mąż show
17:00

Chamlet
Studio

Buffo
19:00

COHEN - NOHAVICA
19:00

musical ROMEO I JULIA
12:00 i 16:00

musical ROMEO I JULIA
12:00 i 16:00

musical ROMEO I JULIA
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
17:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
TR

Warszawa
19:00

Możliwość wyspy
19:00

Możliwość wyspy
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Błogie dni


19:30

Artur Andrus - recital kabaretowy
19:15

Błogie dni
19:15

Błogie dni
19:15

Błogie dni
Teatr

Capitol
19:00

Dajcie mi Tenora!
19:00

Dzikie żądze
19:00

Kiedy kota nie ma...

19:30

Di, Viv i Rose
15:00 i 19:30

Dajcie mi Tenora!

18:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
19:30

Dwie połówki pomarańczy

20:00

Przekręt (nie)doskonały
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
19:00

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22)

20:00

TOMASZ MREŃCA
LIVE ACT
KONCERT
(ul. Olesińska 21)
19:00

Wizyta starszej pani
(pl. Defilad 1)

PREMIERA

19:00

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Wizyta starszej pani
(pl. Defilad 1)

19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
17:00

Wizyta starszej pani
(pl. Defilad 1)

19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Triatlon story, czyli chłopaki z żelaza
19:00

Triatlon story, czyli chłopaki z żelaza
19:00

Słownik ptaszków polskich
19:00

Słownik ptaszków polskich
Teatr

Kamienica
19:30

Psiunio

20:00

Wiera Gran
19:30

Intryga
18:00

Intryga

16:00

Festiwal Kapel Warszawskich
Teatr

Komedia
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
16:00

Człowiek dwóch szefów
Teatr

Kwadrat
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Medium
19:00

Medium
18:30

Przez park na bosaka
18:00

Przez park na bosaka
Teatr

Mazowiecki
19:00

Boże mój!
19:00

Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie
/spektakl gościnny/
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Kordian

19:30

Białe małżeństwo
19:00

Kordian

19:30

Białe małżeństwo
19:30

pod Wierzbową: Duszyczka
19:00

Śluby panieńskie

19:30

Łysa śpiewaczka
19:00

Śluby panieńskie

19:30

Łysa śpiewaczka
19:00

Śluby panieńskie

19:30

Łysa śpiewaczka
Teatr

Ochoty
19:00

Life is cruel, people are bad
19:00

Life is cruel, people are bad
19:00

Life is cruel, people are bad
Teatr

Polski
19:00

Irydion , W ramach projektu Przyjdź! Marana Tha! Festiwal Artystyczny Teatru Polskiego
17:00

Irydion , W ramach projektu Przyjdź! Marana Tha! Festiwal Artystyczny Teatru Polskiego
Teatr

Polonia
19:30

Matki i synowie
19:30

Matki i synowie
19:30

Seks dla opornych
19:30

Seks dla opornych
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
Teatr

Powszechny
19:00

Wściekłość
19:00

Wściekłość

19:30

Minimum
19:30

Minimum
Teatr

Rampa
19:30

Latający Cyrk Monty Pythona
19:30

Latający Cyrk Monty Pythona
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

"Pamiętajmy o Osieckiej"- Koncert Galowy
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

DOBRY WIECZÓR JAZZ: Marek Napiórkowski & Artur Lesicki "Celuloid"-koncert
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19.00

Utalentowany pan Ripley
19:00

Wiosna
19:00

Wiosna
19:00

Wiosna
Teatr

Syrena
19:00

Princess Ivona

PREMIERA
19:00

Frankenstein
18:00

Frankenstein
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Bucharest Calling
19:00

Bucharest Calling
19:00

Bucharest Calling
19:00

Bucharest Calling
Teatr

XL
20:00

Korpo story
20:00

JADWIGA-PIEKIELNA MAMUŚKA
20:00

JADWIGA-PIEKIELNA MAMUŚKA
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Miłość w Saybrook
19:30

Miłość w Saybrook
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
18:00

Central Park West