26.01.

poniedziałek
27.01.

wtorek
28.01.

środa
29.01.

czwartek
30.01.

piątek
31.01.

sobota
1.02.

niedziela
Nowy

Teatr
20:00

Exhausted / Wyczerpani

PREMIERA
20:00

Exhausted / Wyczerpani

20:00

Exhausted / Wyczerpani
Och-Teatr19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Biała bluzka
17:00

Stosunki prawne

19:30

Czas nas uczy pogody
17:00

Stosunki prawne
Studio

Buffo
19:00

Sextet czyli Roma i Julian
19:00

I love you
17:00 i 20:00

BOEING, BOEING
19:00

COHEN- NOHAVICA
Teatr

ATENEUM
19:00

Kasta la vista

19:15

Papieżyca
19:00

Kasta la vista

19:15

Papieżyca

19:30

Artur Andrus – Recital Kabaretowy
19:15

Papieżyca

19:30

Artur Andrus – Recital Kabaretowy
19:15

W progu
19:15

W progu
Teatr

Capitol
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Wariatka
19:00

Goło i wesoło

19:30

Old love
18:00

Dziwna para
Teatr

Dramatyczny
19:30

Códotwórca
(pl. Defilad 1)
19:30

Códotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Madame
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Madame
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
PREMIERA
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
19:00

Don Juan
ul. Olesińska 21)
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

Intryga
19:30

Intryga

20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
16:00 i 19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
18:00

Intryga
Teatr

Komedia
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
19:00

Konserwator + Najlepsze z Najlepszych
15:30

Konserwator + Najlepsze z Najlepszych
16:00

Konserwator
Teatr

Kwadrat
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Klub cmentarny
19:00

Klub cmentarny
16:00 i 19:00

Szalone nożyczki
Teatr

Ochoty
Teatr

Narodowy
19:00

Królowa Margot

19:30

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Królowa Margot

19:30

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Królowa Margot
19:30

Lekkomyślna siostra
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

16:00

Lekkomyślna siostra

19:00

Fortepian pijany
16:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Lekkomyślna siostra

16:00

Fortepian pijany
Teatr

Polonia
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kalina
19:30

Kalina
19:30

Medea
19:30

Po co są matki?
17:00

Kontrakt

19:30

Zmierzch długiego dnia
19:30

Kontrakt
Teatr

Powszechny
19:30

Dzienniki Majdanu
19:30

Dzienniki Majdanu
19:00

Wojna i pokój
19:00

Wojna i pokój
19:00

Wojna i pokój
Teatr

Rampa
19:30

Monsters
19:30

Monsters
19:00

Rent
18:00

Rent
Teatr

Roma
19:00

Dobry wieczór Jazz: Koncert – Wojciech Myrczek / Paweł Tomaszewski
TR

Warszawa
19:00

Druga kobieta
19:00

Druga kobieta
19:00

Druga kobieta
Teatr

Studio
18:30 i 20:30

Obsesje
19:00

Anna Karenina

pożegnanie z tytułem
19:00

Anna Karenina

pożegnanie z tytułem
19:00

Wichrowe Wzgórza
12:00

Wichrowe Wzgórza

18:30

Opowieści Hoffmanna – The Met: Live in HD
12:00

Wichrowe Wzgórza
Teatr

Syrena
18:00

Syrena Music – Pendofsky
Teatr

WARSawy
19:00

Ofiara
19:00

Ofiara
19:00

Tato nie wraca
19:00

Jestem swoją własną żoną
Teatr

Współczesny
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Requiem (Aszkawa) – spektakl Studia Teatralnego TW
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Requiem (Aszkawa) – spektakl Studia Teatralnego TW
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Requiem (Aszkawa) – spektakl Studia Teatralnego TW
Teatr

Żydowski
19:00

Kamienica na Nalewkach
19:00

Kamienica na Nalewkach
18:00

Kamienica na Nalewkach
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Słoneczni chłopcy
18:30

Czechow żartuje!
19:30

Chory z urojenia
18:00

Chory z urojenia
18:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon