25.05.

poniedziałek
26.05.

wtorek
27.05.

środa
28.05.

czwartek
29.05.

piątek
30.05.

sobota
31.05.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu odc. 5
19:30

Truciciel
PREMIERA
19:30

Truciciel
16:30 i 19:30

One mąż show
16:00

Truciciel

19:30

Alicja ♥ Alicja
Studio

Buffo
19:00

COHEN - NOHAVICA
19:00

COHEN - NOHAVICA
19:00

musical METRO w Buffo
16:00 i 19:00

musical METRO w Buffo
16:00

musical METRO w Buffo
16:00

musical METRO w Buffo
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca

18:00

Nastasja Filipowna

19:30

Monday – Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Kolacja dla głupca

18:00

Nastasja Filipowna

19:30

Monday – Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Rzeźnia

18:00

Nastasja Filipowna

19:30

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
19:00

Rzeźnia

19:30

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
19:00

Papieżyca

19:30

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
19:00

Papieżyca

19:30

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
Teatr

Capitol
19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Dzikie żądze
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Di, Viv i Rose
19:00

Klub mężusiów

19:00

Kiedy kota nie ma...
18:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
18:00

Dwie połówki pomarańczy
Teatr

Dramatyczny
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
20:00

Noc Żywych Żydów
(pl. Defilad 1)

19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
19:00

Noc Żywych Żydów
(pl. Defilad 1)
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:00

4 tony podłogi

20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
18:00

Miłość i polityka
Teatr

Komedia
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
19:00

Zorro
19:00

Zorro
16:00

Zorro
Teatr

Kwadrat
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Narodowy
19:30

Łysa śpiewaczka

19:00

Msza za miasto Arras
19:00

Zbójcy

19:30

Łysa śpiewaczka
19:00

Zbójcy

19:30

Łysa śpiewaczka
16:00

Królowa śniegu

19:30

Opowiadanie brazylijskie
16:00

Królowa śniegu

19:30

Opowiadanie brazylijskie
Teatr

Ochoty
Teatr

Polonia
19:30

Depresja komika
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
16:00

Klaps! 50 twarzy Greya

19:30

Porozmawiajmy po niemiecku
16:00

Grube ryby

19:30

Porozmawiajmy po niemiecku
Teatr

Powszechny
18:00

Iwona, księżniczka z Burbona
18:00

Iwona, księżniczka z Burbona
19:00

Szczury
19:00

Szczury
19:00

Szczury
Teatr

Rampa
19:30

Latający cyrk Monty Pythona
Teatr

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

Berlin, czwarta rano
17:00

Mamma mia!

18:00

Berlin, czwarta rano
TR

Warszawa
19:00

Druga kobieta
19:00

Druga kobieta
19:00

Druga kobieta
Teatr

Studio
19:00

Utalentowany pan Ripley
19:00

Utalentowany pan Ripley
19:00

Efekt
19:00

Efekt
16:00

Jak zostałam wiedźmą
12:00 i 16:00

Jak zostałam wiedźmą
Teatr

Syrena
19:00

Skaza
19:00

Plotka
19:30

Kariera Nikodema Dyzmy
19:30

Kariera Nikodema Dyzmy
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
19:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
18:00

Polityka