25.01.

poniedziałek
26.01.

wtorek
27.01.

środa
28.01.

czwartek
29.01.

piątek
30.01.

sobota
31.01.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Truciciel
19:00

Maria Callas. Master Class
19:00

Maria Callas. Master Class
19:00
Maria Callas. Master Class
19:30

Udając ofiarę
16:30

One mąż show

19:30

Weekend z R.
16:00

Weeekend z R.

19:30

Stosunki prawne
Studio

Buffo
19:00

HITY BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR ROSYJSKI 2 – koncert
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
19:00

musical METRO W BUFFO
17:00

musical METRO W BUFFO
TR

Warszawa
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
Teatr

ATENEUM
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

19:15

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

19:15

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:15

Nic się nie stało
17:00

Nic się nie stało

19:00

Kasta la vista
17:00

Nic się nie stało

19:00

Kasta la vista
Teatr

Capitol
19:00

Między łóżkami
19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Klub Mężusiów
19:00

Przekręt
(nie)doskonały
15:00 i 19:00

Dajcie mi Tenora!

18:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
19:00

Dwie połówki pomarańczy

19:30

Dajcie mi Tenora!
Teatr

Dramatyczny
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

19:30

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)
19:30

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)
19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
17:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)

17:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Skazane na ogień
Teatr

IMKA
19:00

HENRYK SIENKIEWICZ. GREATEST HITS.
18:00

Kwartet
18:00

Kwartet
Teatr

Kamienica
19:30

Intryga
19:30

Kolacja na cztery ręce

19:00

Wszystko o mężczyznach
19:30

Kolacja na cztery ręce

20:00

Wiera Gran

19:00

Wszystko o mężczyznach
18:30

4 tony podłogi
Teatr

Komedia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Jak na wulkanie
16:00

Jak na wulkanie
Teatr

Kwadrat
19:00

Ślub doskonały
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Ślub doskonały
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Ślub doskonały
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Przez park na bosaka
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
15:30 i 19:00

Przez park na bosaka
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Śluby panieńskie

19:00

Opowiadanie brazylijskie

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Śluby panieńskie

19:00

Opowiadanie brazylijskie

19:30

Msza miasto Arras
19:00

Śluby panieńskie

19:00

Opowiadanie brazylijskie
19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:00

pod Wierzbową: Duszyczka
16:00

Milczenie o Hiobie

16:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:00

Fortepian pijany
16:00

Milczenie o Hiobie

16:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:00

Fortepian pijany
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
19:30

Szekspir Forever!
19:00

Dożywocie
I PREMIERA
19:00

Dożywocie
II PREMIERA

19:30

Natalia Sikora śpiewa Norwida
17:00

Dożywocie

18:00

Natalia Sikora śpiewa Norwida
Teatr

Polonia
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
PREMIERA
17:00

Mgnienie

19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
17:00

Mgnienie

19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
Teatr

Powszechny
19:30

Calineczka dla dorosłych
Teatr Montownia
19:00

Juliusz Cezar
19:00

Juliusz Cezar
19:30

Dzienniki Majdanu
19:30

Dzienniki Majdanu
19:30

Dzienniki Majdanu
Teatr

Rampa
19:00

Rapsodia z demonem
19:00

Rapsodia z demonem
19:00

Rapsodia z demonem
18:00

Rapsodia z demonem
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

Mamma mia!
15:00

Mamma mia!

19:30

Dobry wieczór Jazz: Michał Tokaj Trio
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Krople na rozpalone kamienie
19:00

Krople na rozpalone kamienie
Teatr

Soho
19:30

W starych dekoracjach
19:30

W starych dekoracjach
Teatr

Studio
18:00

Jak zostałam wiedźmą
11:00 i 13:15

Jak zostałam wiedźmą
12:00

Jak zostałam wiedźmą
19:00

Jednocześnie
19:00

Utalentowany pan Riplay
18:30

Turandot - The Met: Live in HD
17:00

Utalentowany pan Riplay

19:30

Jednocześnie
Teatr

Syrena
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
18:00

Waglewski, Fisz, Emade
Syrenka Music
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Piaskownica
19:00

Piaskownica
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
18:00

Noc całego życia -
Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu
19:00

Śmierć pięknych saren
19:00

Dla mnie bomba
19:00

Dla mnie bomba
14:00

Bagaże kultury

18:00

Dla mnie bomba
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Polityka
19:30

Polityka
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
18:00

Fredro dla dorosłych- mężów i żon
18:00

Fredro dla dorosłych- mężów i żon
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Barbarzyńcy
19:00

Barbarzyńcy
19:00

Barbarzyńcy
19:00

Barbarzyńcy
19:00

Barbarzyńcy