25.04.

poniedziałek
26.04.

wtorek
27.04.

środa
28.04.

czwartek
29.04.

piątek
30.04.

sobota
1.05.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Nos
19:30

Nos
12:00 i 19:30

Zemsta
19:30

Nos
19:30

Nos
19:30

Nos
19:30

Mayday
Studio

Buffo
19:00

Imię
19:00

WIECZÓR BAŁKAŃSKI W BUFFO - koncert
19:00

HITY BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR ROSYJSKI W BUFFO – koncert
19:00

UKOCHANY KRAJ... - czyli PRL w piosence
19:00

TYLE MIŁOŚCI – szlagiery filmowe i kabaretowe z lat 20. i 30.
TR

Warszawa
19:00

Nietoperz
19:00

Nietoperz
19:00

Nietoperz
Teatr

ATENEUM
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Papieżyca

19:30

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Papieżyca
19:00

Róbmy swoje
Teatr

Capitol
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane

PREMIERA
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

AWANTURA W CHIOGGI
19:00

AWANTURA W CHIOGGI
19:00

BARBARZYŃCY
19:00

BARBARZYŃCY
Teatr

Dramatyczny
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Kabaret na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

19:00

Kabaret na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
Teatr

Kwadrat
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
19:00

Naga Praga
Teatr

Narodowy
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Kordian

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Kordian

19:30

Msza za miasto Arras
Teatr

Ochoty
19:00

Mały ma dziewczynę
19:00

Mały ma dziewczynę
19:00

Mały ma dziewczynę
Teatr

Polski
19:30

Emigranci
19:30

Emigranci
Teatr

Polonia
19:30

Matki i synowie

PREMIERA
19:30

Matki i synowie
19:30

Matki i synowie
17:00

Matki i synowie
Teatr

Powszechny
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
19:30

Każdy dostanie to, w co wierzy
Teatr

Rampa
18:00

SŁAWA PRZYBYLSKA - KONCERT JUBILEUSZOWY
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!

19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

Mamma mia!

19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

Mamma mia!

19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
Teatr

Soho
19:30

Tajemniczy klient
19:30

Tajemniczy klient
Teatr

Studio
18:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

20:00

Iluzje
18:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

20:00

Iluzje
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
Teatr

Syrena
19:00

Julia Marcell
Syrena Music
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Śpiewnik Pana Wasowskiego
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
Teatr

XL
19:00

Jadwiga – Piekielna Mamuśka
Teatr

Żydowski
19:00

Musical o Marcu ‘68

PREMIERA
19:00

Musical o Marcu ‘68
18:00

Musical o Marcu ‘68
Teatr

6. piętro
19:30

Czechow żartuje!
19:30

Czechow żartuje!