24.11.

poniedziałek
25.11.

wtorek
26.11.

środa
27.11.

czwartek
28.11.

piątek
29.11.

sobota
30.11.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

One Mąż Show
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Piosenki z teatru
20:30

„Ania – Akustycznie” koncert Ani Dąbrowskiej
17:00

Zaświaty czyli czy pies ma duszę?

19:30

Pierwsza dama
Studio

Buffo
19:00

Musical Metro w Buffo
16:00 i 19:00

Musical Metro w Buffo
16:00 i 19:00

Musical Metro w Buffo
19:00

COHEN - NOHAVICA
19:00

Wieczór bałkański w Buffo - koncert
19:30

COHEN - NOHAVICA
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Jacek Kaczmarski -Lekcja historii
19:00

Kolacja dla głupca
19:00

Kolacja dla głupca
19:15

Jacek Kaczmarski -Lekcja historii
19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
16:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
Teatr

Capitol
19:00

Kiedy kota nie ma...

19:00

Di, Viv i Rose
19:30

Śmiertelnie poważne uczucie
15:30 i 19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Dwie połówki pomarańczy
Teatr

Dramatyczny
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)
19:00

Exterminator
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Exterminator
(ul. Kasprzaka 22)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)
Teatr

IMKA
20:00

Dzienniki
19:00

Dzienniki
18:00

Jan Peszek. Podwójne solo.
(Niecodzienny Festiwal Teatralny)
19:00

Kwartet
Teatr

Kamienica
19:00

Zazdrość

19:30

Intryga
19:00

Zazdrość

19:30

Jak się kochają w niższych sferach

20:00

Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego
19:00

Tuskuland

19:30

Psiunio
16:00 i 19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

20:00

Tango Notturno
18:00

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Klejnoty
15:30 i 19:00

Klejnoty
16:00

Klejnoty
Teatr

Kwadrat
19:30

Ślub doskonały
19:30

Ślub doskonały
19:30

Ślub doskonały
19:30

Przez park na bosaka
19:30

Przez park na bosaka
18:00

Przez park na bosaka
Teatr

Narodowy
19:30

Lekkomyślna siostra
19:00

Królowa Margot

19:30

Lekkomyślna siostra
19:00

Królowa Margot
16:00

Tartuffe albo Szalbierz

19:00

Pożegnania
16:00

Tartuffe albo Szalbierz

19:00

Pożegnania
Teatr

Polonia
19:30

Medea
19:30

Boska!
19:30

Zmierzch długiego dnia
19:30

Zmierzch długiego dnia
19:30

Zbrodnia z premedytacją
17:00

Konstelacje

20:00

Klaps! 50 twarzy Greya
20:00

Klaps! 50 twarzy Greya
Teatr

Powszechny
19:30

Dzienniki Majdanu
19:30

Dzienniki Majdanu
19:30

Dzienniki Majdanu
Teatr

Rampa
19:30

Sonata Kreutzerowska
19:30

Latający Cyrk Monty Pythona
19:30

Latający Cyrk Monty Pythona
19:00

Nie uchodzi, nie uchodzi... czyli damy i huzary
19:00

Nie uchodzi, nie uchodzi... czyli damy i huzary
Teatr

Roma
19:30

Zespół co to
19:00

Tuwim dla dorosłych
19:00

Tuwim dla dorosłych
19:00

Jacek Bończyk - koncert
TR
Warszawa
19:00

Męczennicy
Teatr

Studio
19:00

Oleanna
19:00

The Blue Room
18:00 i 20:15

The Blue Room
18:00

Oniegin

20:15

Wiśniowy sad
16:00

Oniegin

18:00

Wiśniowy sad

21:00

Rachatłukum
16:00

Oniegin

18:00

Wiśniowy sad

21:00

Rachatłukum
Teatr

Syrena
19:00

Romanse Rosyjskie i Cygańskie - Liza Kotlyarenko
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
19:00

Skaza
17:00 i 20:00

Naga Prawda o Klasyce - Waldemar Malicki
19:00

Syrena Music - Cafe Brasil
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
Teatr

Żydowski
19:00

Bonjour Monsieur Chagall
19:00

Bonjour Monsieur Chagall
18:00

Bonjour Monsieur Chagall
Teatr

6 piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Bóg mordu
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Chechow żartuje!
19:30

Chechow żartuje!