24.10.

poniedziałek
25.10.

wtorek
26.10.

środa
27.10.

czwartek
28.10.

piątek
29.10.

sobota
30.10.

niedziela
Teatr

Nowy
19:00

Francuzi
19:00

Francuzi
17:00

Francuzi
17:00

Francuzi
Och-Teatr19:30

Upadłe anioły
19:30

Upadłe anioły
19:30

Chamlet
19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
19:30

Weekend z R.
16:30

Weekend z R.

20:00

Szymon Majewski - wieczór fOCHu
Studio

Buffo
19:00

WIECZÓR ROSYJSKI W BUFFO – koncert
19:00

WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR LATYNOSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
19:00

HITY BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR BAŁKAŃSKI W BUFFO - koncert
19:00

TYLE MIŁOŚCI – szlagiery filmowe i kabaretowe z lat 20. i 30.
TR

Warszawa
19:00

Versus
/spektakl gościnny, Teatr Nowy w Poznaniu/
Teatr

ATENEUM
19:15

W progu
19:15

W progu

19:15

Tramwaj zwany pożądaniem
19:15

W progu
Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
16:30

Demon teatru

19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii

19:00

Kolacja dla głupca
16:30

Demon teatru

19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii

19:00

Kolacja dla głupca
Teatr

Capitol
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek

19:30

Kiedy kota nie ma...
19:00

Dajcie mi Tenora!

19:30

Przekręt (nie)doskonały
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Pibloktoq

PREMIERA
19:00

Pibloktoq
Teatr

Dramatyczny
18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
19:00

Młody Stalin
(pl. Defilad 1)

19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22)
17:00

Młody Stalin
(pl. Defilad 1)

19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

17:00

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

ANOTHER DAY IN THE WEST
20:00

ANOTHER DAY IN THE WEST
Teatr

IMKA
19:00

Słownik ptaszków polskich
19:00

Słownik ptaszków polskich
Teatr

Kamienica
19:30

Lekko nie będzie
19:00

Noc Gwiazdy
19:00

Nareszcie w Dudapeszcie

20:00

Romanse… Romanse…
18:00

Zaduszki – wieczór wspomnień
Teatr

Komedia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
15:30 i 19:00

Jak na wulkanie
16:00

Jak na wulkanie
Teatr

Kwadrat
19:00

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
19:00

Medium
19:00

Medium
19:00

Medium
19:00

Godzinka spokoju
19:00

Godzinka spokoju
18:00

Godzinka spokoju
Teatr

Mazowiecki
19:00

Boże mój!
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
18:30

Dziady
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:30

pod Wierzbową: Duszyczka
16:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:00

Soplicowo – owocilpoS. Suplement
16:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:00

Soplicowo – owocilpoS. Suplement
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
19:30

KRAPP i dwie inne jednoaktówki
19:30

KRAPP i dwie inne jednoaktówki
19:00

Wesele
17:00

Wesele
Teatr

Polonia
19:00

Shirley Valentine
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:30

Słoneczna linia
19:30

Słoneczna linia
17:00

Zofia

19:30

Słoneczna linia
17:00

Zofia

19:30

Słoneczna linia
Teatr

Powszechny
19:30

Praskie Si-Fi + performance Praga Street View
19:30

Praskie Si-Fi
19:30

Praskie Si-Fi
19:00

Juliusz Cezar
19:00

Juliusz Cezar

19:00

Narysowałam więcej, niż tu widać

19:00

Narysowałam więcej, niż tu widać
Teatr

Rampa
19:30

Monsters
19:30

Monsters
Teatr

Muzyczny

Roma
19:30

Tuwim dla dorosłych
19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

Mamma mia!

19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Spadkobiercy
19:00

Harcerki
19:00

Parlez moi d'amour czyli porozmawiajmy o miłości
Teatr

Soho
19:00

Jakobi i Leidental
19:00

Jakobi i Leidental
Teatr

Studio
Teatr

Syrena
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Ceremonie zimowe
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
Teatr

Współczesny
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:15

Lepiej już było...

19:00

Bucharest Calling
19:15

Lepiej już było...

19:00

Bucharest Calling
Teatr

XL
20:00

Porodówka
20:00

Porodówka
20:00

Lekarz mimo woli
Teatr

Żydowski
19:00

Kamienica na Nalewkach
/spektakl grany w Klubie Garnizonowym/
19:00

Dla mnie bomba
/spektakl grany w Operze Kameralnej/
19:00

Dla mnie bomba
/spektakl grany w Operze Kameralnej/
19:00

Dla mnie bomba
/spektakl grany w Operze Kameralnej/
18:00

Dla mnie bomba
/spektakl grany w Operze Kameralnej/
Teatr

6. piętro
19:30

Miłość w Saybrook
19:30

Miłość w Saybrook
19:30

Miłość w Saybrook
18:00

Polityka