24.08.

poniedziałek
25.08.

wtorek
26.08.

środa
27.08.

czwartek
28.08.

piątek
29.08.

sobota
30.08.

niedziela
Och-Teatr19:30

Mayday 2
19:30

Stosunki prawne
19:30

Stosunki prawne
19:30

To nie jest kraj dla wielkich ludzi
19:30

Alicja ♥ Alicja
20:00

Pożegnanie lata – Janek Młynarski i Warszawskie Combo Taneczne
Studio
Buffo
19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
19:00

musical METRO W BUFFO
Teatr
Capitol
19:00

Wariatka
19:30

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Dwie połówki pomarańczy
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Między łóżkami
Teatr
Druga
Strefa
20:00

Uwolnić ptaka
PRAPREMIERA
/spektakl motywacyjny dla kobiet/
Teatr
Kamienica
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:30

W obronie jaskiniowca
Teatr
Kwadrat
19:00

Ślub doskonały

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
19:00

Ślub doskonały

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
19:00

Ślub doskonały

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
19:00

Ślub doskonały

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
19:00

Berek czyli upiór w moherze

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
19:00

Berek czyli upiór w moherze

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
Teatr
Polonia
19:30

Klaps! 50 twarzy Greya
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
Teatr
Studio
19:00

Ślub doskonały

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
19:00

Ślub doskonały

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
19:00

Ślub doskonały

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
19:00

Ślub doskonały

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
19:00

Berek czyli upiór w moherze

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
19:00

Berek czyli upiór w moherze

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
Teatr
WARSawy
20:00

Kompleks Portnoya
20:00

Kompleks Portnoya
20:00

Zaklęte rewiry
20:00

Zaklęte rewiry
Teatr
Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
Teatr
Żydowski
20:00

XII Festiwal Warszawa Singera: Grzegorz Turnau
20:00

XII Festiwal Warszawa Singera: Kayah / Nosowska / Tencer / Smoczyński
17:00

Aktorzy żydowscy

18:30

XII Festiwal Warszawa Singera: Joshua Nelson
/Kościół Wszystkich Świetych/

20:30

XII Festiwal Warszawa Singera: Katy Carr
20:00

XII Festiwal Warszawa Singera: Sadawi

21:30

Rodziny, których nie ma, czyli Anonimowi Żydzi Polscy
17:00

XII Festiwal Warszawa Singera: Kroke
Teatr
6. piętro
19:00

Zagraj to jeszcze raz, Sam
19:00

Zagraj to jeszcze raz, Sam
19:00

Dużo kobiet, bo aż trzy
18:00 i 20:45

Dużo kobiet, bo aż trzy
19:00

Polityka
19:00

Polityka
Teatr

Powszechny
19:00

Lilla Weneda

PREMIERA
19:00

Lilla Weneda