23.11.

poniedziałek
24.11.

wtorek
25.11.

środa
26.11.

czwartek
27.11.

piątek
28.11.

sobota
29.11.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Wąsy
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
17:00

Maria Callas. Master Class

20:30

Szymon Majewski – wieczór fOCHu
19:00

Maria Callas. Master Class
Studio

Buffo
16:00 i 19:00

musical ROMEO I JULIA
19:00

WIECZÓR ROSYJSKI 2 – koncert
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
19:00

BOEING, BOEING – komedia sytuacyjna francuskiego dramaturga Marca Camolettiego
19:00

WIECZÓR BAŁKAŃSKI W BUFFO - koncert
Teatr

ATENEUM
19:00

Mary Stuart

19:15

Pocałunek
20:00

Mary Stuart

19:15

Pocałunek

19:30

Artur Andrus- recital kabaretowy
Teatr

Capitol
19:00

Grzegorz Halama - „Długi i szczęśliwie” Stand – up

19:30

Kiedy kota nie ma
18:00 i 21:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - „Jerzyk dzisiaj nie pije”
19:00

Dajcie mi Tenora!
19:00

Przekręt (nie)doskonały

19:30

Między łóżkami
19:00

Dajcie mi Tenora!

19:30

Dziwna para
19:30

Dwie połówki pomarańczy
Teatr

Dramatyczny
19:30

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)
19:30

Red
(pl. Defilad 1)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
17:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
Teatr
Druga
Strefa
20:00

GODS & HEROES Boylesque Show
Teatr

IMKA
19:00

Pozytywni
/spektakl przedpremierowy - gościnnie/
19:00

Pozytywni
/spektakl przedpremierowy - gościnnie/
Teatr

Kamienica
19:00

Zazdrość
19:00

W obronie jaskiniowca
19:00

Mój Dzikus
18:30

Mąż mojej żony

19:00

Tuskuland
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zorro
19:00

Zorro
16:00

Zorro
Teatr

Kwadrat
19:00

Szalone nożyczki
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
19:00

Medium
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
19:00

Medium
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
15:30 i 19:00

Medium
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
15:30 i 19:00

Medium
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
Teatr

Mazowiecki
19:00

Promieniowanie
PREMIERA
/spektakl gościnny/
19:00

Promieniowanie
/spektakl gościnny/
Teatr

Narodowy
19:00

Udręka życia
19:00

Udręka życia

19:00

Opowiadanie brazylijskie
19:00

Opowiadanie brazylijskie

20:00

Msza za miasto Arras
19:00

Kordian

20:00

Msza za miasto Arras
19:00

Kordian

16:00

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Kordian

16:00

Dowód na istnienie drugiego
Teatr

Ochoty
19:00

Mały ma dziewczynę
17:00

Mały ma dziewczynę
17:00

Mały ma dziewczynę
Teatr

Polski
17:30 i 19:30

GOŚCIE W POLSKIEM: Lilka, cud miłości
19:30

Końcówka
19:30

Końcówka
19:00

Szkoła żon

19:30

Dziewczynki
17:00

Szkoła żon

18:00

Dziewczynki
Teatr

Polonia
19:30

Happy now?
19:00

Shirley Valentine
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:30

Seks dla opornych
17:00

Dobry wieczór Państwu

19:30

Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
Teatr

Powszechny
19:00

Lilla Weneda
19:00

Lilla Weneda
19:00

Lilla Weneda
19:00

Fantazy

18:00

Zofia
17:00

Fantazy

18:00

Zofia
Teatr

Rampa
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:00

Rapsodia z demonem
18:00

Rapsodia z demonem
Teatr

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
Teatr

Soho
19:30

Idiota
19:30

Idiota
Teatr

Studio
20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

18:00

Ćwiczenia stylistyczne
18:00

Ćwiczenia stylistyczne

20:00

Wiśniowy sad
18:00

Ćwiczenia stylistyczne

20:00

Wiśniowy sad
Teatr

Syrena
17:00

Monika Mariotti – Moja Nina
Teatr

WARSawy
20:30

Pożar w burdelu
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

„Mimo wszystko”
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
PREMIERA

19:00

„Mimo wszystko”
Teatr

Żydowski
19:00

Śmierć pięknych saren
19:00

Śmierć pięknych saren
19:00

Dybuk
19:00

Dybuk
18:00

Dybuk
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Polityka
19:30

Polityka
19:30

Polityka
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
18:00

Wujaszek Wania
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Martwa królewna
19:00

Parlez moi d'amour czyli porozmawiajmy o miłości
17:00

Parlez moi d'amour czyli porozmawiajmy o miłości
Teatr

XL
19:00

Psychoterapia
19:00

Psychoterapia
19:00

Lekarz Mimo Woli
19:00

Jadwiga
Teatr

Młyn
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Piaskownica
19:00

Piaskownica