23.03.

poniedziałek
24.03.

wtorek
25.03.

środa
26.03.

czwartek
27.03.

piątek
28.03.

sobota
29.03.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:00

Upadłe anioły
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:00

Biała bluzka

21:30

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu odc. 3
17:00

Weekend z R.

20:30

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu odc. 3
16:00

Weekend z R.

19:30

One mąż show
Studio

Buffo
19:00

Wieczór rosyjski w Buffo - koncert
19:00

Wieczór rosyjski 2 - koncert
19:00

Wieczór latynoski w Buffo - koncert
19:00

Wieczór włoski w Buffo - koncert
19:00

Wieczór bałkański w Buffo - koncert
19:00

Tyle miłości – szlagiery filmowe i kabaretowe z lat 20. i 30.
19:00

Hity Buffo - koncert
Teatr

ATENEUM
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
19:30

Tramwaj zwany pożądaniem

19:00

Siła przyzwyczajenia
19:30

Tramwaj zwany pożądaniem

18:00

Siła przyzwyczajenia

16:30

Jacek Kaczmarski Lekcja historii
19:30

Tramwaj zwany pożądaniem

18:00

Siła przyzwyczajenia
Teatr

Capitol
19:00

Lunch o północy
PREMIERA
19:00

Lunch o północy
19:00

Lunch o północy
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Kiedy kota nie ma...

19:30

Old love
17:00 i 20:00

Kiedy kota nie ma...
18:30

Di, Viv i Rose
Teatr

Dramatyczny
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)
19:30

Red
(pl. Defilad 1)
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)
Teatr

IMKA
18:00

Henryk Sienkiewicz. Greatest Hits
18:00

Henryk Sienkiewicz. Greatest Hits
Teatr

Kamienica
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

20:00

Tango Notturno
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
19:00

Romanse... Romanse...
Teatr

Komedia
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
18:00

Klejnoty
16:00

Klejnoty
Teatr

Kwadrat
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Szalone nożyczki
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Ciotka Karola 3.0
16:00 i 19:00

Okno na parlament
16:00 i 19:00

Okno na parlament
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
19:00

Diabelski młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Udręka życia
19:00

Udręka życia
16:00

Królowa Śniegu

19:30

Opowiadanie brazylijskie
PREMIERA
16:00

Królowa Śniegu

19:30

Opowiadanie brazylijskie
Teatr

Ochoty
19:30

Mały ma dziewczynę
(ul. Mińska 25 bud. 15)
19:30

33 powieści, które każdy powinien znać
PREMIERA
(ul. Reja 9)
19:30

33 powieści, które każdy powinien znać
(ul. Reja 9)
19:30

33 powieści, które każdy powinien znać
(ul. Reja 9)
Teatr

Polonia
19:30

Pan Jowialski
19:30

Koncert Michała Bajora „Moje podróże”
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

Ojciec polski
19:30

Ich czworo
18:00

Grupa senegalska z Mamadou i Pako - Koncert
Teatr

Powszechny
19:00

Szczury
19:00

Szczury
19:00

Szczury
19:00

Szczury

19:00

Oskar i Ruth
Teatr

Rampa
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:00

O dwóch takich, co ukradli księżyc
PREMIERA
16:00

O dwóch takich, co ukradli księżyc

19:30

Latający cyrk Monty Pythona
16:00

O dwóch takich, co ukradli księżyc

19:30

Latający cyrk Monty Pythona
Teatr

Roma
19:00

Andrzej Sikorowski z zespołem
impreza gościnna
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!
15:00 i 19:00

MAMMA MIA!

19:30

Sofia de Magico
17:00

MAMMA MIA!

20:00

Sofia de Magico
TR
Warszawa
19:00

Koncert życzeń
19:00

Koncert życzeń
18:00 i 20:00

Koncert życzeń
Teatr

Studio
12:00

Jak zostałam wiedźmą spektakl z muzyką "Voo Voo" na żywo

19:00

Oleanna
12:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą spektakl z muzyką "Voo Voo" na żywo
18.00 i 20:30

Mayra Andrade - Siesta w Studio Marcin Kydryński prezentuje
19:00

Rachatłukum
19:00

Rewizor
16:00

Rewizor

21:00

Rachatłukum
Teatr

Syrena
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Hallo Szpicbródka
18:00

Śpiewnik Pana Wasowskiego
Teatr

WARSawy
19:00

Ślad
18:30

Tato nie wraca
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
Teatr

Żydowski
18:00

Skrzypek na dachu
18:00

Skrzypek na dachu
18:00

Skrzypek na dachu
18:00

Skrzypek na dachu
18:00

Skrzypek na dachu
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Polityka
19:30

Młynarski obowiązkowo!
19:30

Młynarski obowiązkowo!
19:30

Młynarski obowiązkowo!
18:00

Młynarski obowiązkowo!