23.02.

poniedziałek
24.02.

wtorek
25.02.

środa
26.02.

czwartek
27.02.

piątek
28.02.

sobota
1.03.

niedziela
Nowy

Teatr
19:00

Opowieści Afrykańskie według Szekspira
17:00

Opowieści Afrykańskie według Szekspira
17:00

Opowieści Afrykańskie według Szekspira
Och-Teatr19:30

Mayday 2
19:30

Weekend z R.
19:30

Weekend z R.
19:30

Mayday 2
19:30

Warszawskie combo taneczne Janka Młynarskiego

22:00

Duch Pikadora. Powrót legendy
19:00

Biała bluzka

22:00

Duch Pikadora. Powrót legendy
Studio

Buffo
19:00

COHEN - NOHAVICA
19:00

Musical Romeo i Julia
19:00

Musical Romeo i Julia
16:00 i 19:00

Musical Romeo i Julia
19:00

Ukochany kraj... – czyli PRL w piosence
Teatr

ATENEUM
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

Pocałunek
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

Pocałunek
19:00

Ja, Feuerbach

19:30

Papieżyca

20:00

Biała lokomotywa
19:00

Ja, Feuerbach

19:30

Papieżyca

20:00

Biała lokomotywa
19:00

Rzeźnia

19:15

Nastasja Filipowna
Teatr

Capitol
19:00

Złodziej

19:00

Klimakterium... i już
19:00

Dzikie żądze
18:00

Capitalne Kobiety

Kobiecy wieczór ze spektaklem „Dwie połówki pomarańczy”
19:00

Di, Viv i Rose

19:30

Old love
19:00

Klub mężusiów
15:30 i 19:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr

Dramatyczny
19:00

W imię Jakuba S.

(pl. Defilad 1)
19:00

W imię Jakuba S.
(pl. Defilad 1)

19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)
19:00

Sex machine
(ul. Olesińska 21)

19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)
19:00

Imię
spektakl gościnny
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Sex machine
(ul. Olesińska 21)
19:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Merlin. Inna historia.
(ul. Olesińska 21)
17:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

17:00

Merlin. Inna historia.
(ul. Olesińska 21)
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

Intryga
19:30

Intryga
19:30

Intryga
19:30

Jak się kochają w niższych sferach

19:00

Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego
19:30

Jak się kochają w niższych sferach

19:00

Mąż mojej żony

20:00

Romanse... Romanse...
19:00

Psiunio

18:30

Romanse... Romanse...
Teatr

Komedia
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
18:00

Ostra jazda + Najlepsze z Najlepszych
16:00

Ostra jazda + Najlepsze z Najlepszych
Teatr

Kwadrat
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
19:00

To tylko sztuka
15:30 i 19:00

To tylko sztuka
Teatr

Mazowiecki
19:00

Belfer
spektakl gościnny
Teatr

Narodowy
19:30

Łysa śpiewaczka
19:00

Zbójcy

19:30

Łysa śpiewaczka

19:00

W mrocznym mrocznym domu
19:00

Zbójcy

19:30

Łysa śpiewaczka

19:00

W mrocznym mrocznym domu
19:00

Fredraszki
15:30 i 19:00

To tylko sztuka

16:00

Królowa Śniegu

19:00

Fredraszki
16:00

Królowa Śniegu

19:00

Fredraszki
Teatr

Ochoty
Teatr

Polonia
19:30

Konstelacje
19:30

Kobiety w sytuacji krytycznej
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
17:00

Matka Polka Terrorystka

19:30

Kolacja kanibali
Teatr

Powszechny
19:00

Szczury

19:30

Jakobi i Leidental
19:30

Jakobi i Leidental
19:30

Jakobi i Leidental
19:00

Wojna i pokój
19:00

Wojna i pokój
Teatr

Rampa
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:00

Jeździec burzy
19:00

Jeździec burzy
18:00

Jeździec burzy
Teatr

Roma
19:00

Ryszard Rynkowski – koncert z okazji 25 – lecia
impreza gościnna
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
Teatr

Studio
18:00

Oniegin
18:00

Oniegin
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
17:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
17:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
Teatr

Syrena
19:00

Zamach na MoCarta
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
19:00

Makabreski – muzyczny seans czarnego humoru
17:00

Makabreski – muzyczny seans czarnego humoru
Teatr

WARSawy
19:00

Zaklęte rewiry
19:00

Zaklęte rewiry
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Requiem (Aszkawa) – spektakl Studia Teatralnego TW
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Requiem (Aszkawa) – spektakl Studia Teatralnego TW
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
Teatr

Żydowski
19:00

Królestwo Wszechwanny
19:00

Królestwo Wszechwanny
18:00

Królestwo Wszechwanny
Teatr

6. piętro
18:00

Młynarski obowiązkowo!
18:00

Młynarski obowiązkowo!