22.06.
poniedziałek
23.06.
wtorek
24.06
.środa
25.06.
czwartek
26.06.
piątek
27.06.
sobota
28.06.
niedziela
Nowy
Teatr
Och-Teatr19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
Studio
Buffo
19:00

I love you
19:00

WIECZÓR LATYNOSKI W BUFFO - koncert
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
19:00

musical Metro w Buffo
Teatr
ATENEUM
Teatr
Capitol
19:00

TRIBUTE TO JANTAR Koncert
19:00

Klimakterium ...i już
19:00

Lunch o północy
19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Kiedy kota nie ma...
18:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
Teatr
Dramatyczny
Teatr
Druga
Strefa
Teatr
IMKA
19:00

Lubiewo
Teatr
Kamienica
19:30

Jak się kochają w niższych sferach

19:00

Sceny z życia małżeńskiego
20:00

Tuskuland
17:00

Psiunio
Teatr
Komedia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Jak na wulkanie
16:00

Jak na wulkanie
Teatr
Kwadrat
Teatr
Mazowiecki
18:00

Lekcja
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
Teatr
Narodowy
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:30

Opowiadanie brazylijskie
19:30

Opowiadanie brazylijskie
19:30

Opowiadanie brazylijskie
Teatr
Ochoty
Teatr
Polonia
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

32 omdlenia
17:00

Matka Polka Terrorystka

19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
Teatr
Powszechny
19:00

Fantazy
19:00

Fantazy
19:00

Lalka. Najlepsze przed nami
19:00

Lalka. Najlepsze przed nami
Teatr
Rampa
Teatr
Roma
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!
15:00 i 19:00

MAMMA MIA!
17:00

MAMMA MIA!
TR
Warszawa
20:00

Tit Anik
Teren TR. Finał
20:00

Tit Anik
Teren TR. Finał
20:00

Ewelina płacze
Teren TR. Finał
20:00

Dokument podróży
Teren TR. Finał
20:00

Dokument podróży
Teren TR. Finał
Teatr
Studio
21:00

Flying Lotus
LIVE
21:00

Flying Lotus
LIVE
19:00

Jednocześnie

21:00

Rachatłukum
19:00

Jednocześnie

21:00

Rachatłukum
19:00

Iluzje
18:00

Iluzje

20:00

Oleanna
19:00

Oleanna
Teatr

Syrena
20:00

Syrena Music - Marcin Nowakowski
19:30

OF LOVE - wieczór baletowy
19:00

Makabreski - Muzyczny seans czarnego humoru
19:00

Makabreski - Muzyczny seans czarnego humoru
16:00

Miłość z dostawą do domu
Teatr
WARSawy
20:00

Good Night Cowboy
20:00

Good Night Cowboy
16:00

Ruby
16:00

Ruby
Teatr
Współczesny
Teatr
Żydowski
Teatr
6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Polityka
19:30

Polityka
19:30

MŁYNARSKI obowiązkowo!
Gość specjalny: Krzysztof Tyniec
19:30

MŁYNARSKI obowiązkowo!
Gość specjalny: Krzysztof Tyniec
19:30

MŁYNARSKI obowiązkowo!
Gość specjalny: Krzysztof Tyniec