22.02.

poniedziałek
23.02.

wtorek
24.02.

środa
25.02.

czwartek
26.02.

piątek
27.02.

sobota
28.02.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Czas nas uczy pogody
19:30

Czas nas uczy pogody
/pożegnanie z tytułem/
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Miłość blondynki
19:30

Miłość blondynki
/pożegnanie z tytułem/
19:30

Upadłe anioły
Studio

Buffo
19:30

Imię
TR

Warszawa
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca
19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Krzysztof Tyniec - recital "Dopokąd"
19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

Nic się nie stało

19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

Merylin Mongoł

17:00

Nic się nie stało
19:00

Merylin Mongoł

17:00

Nic się nie stało
Teatr

Capitol
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
19:00

Zdobyć, Utrzymać, Porzucić
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Następnego dnia rano

19:30

Dajcie mi Tenora!
18:00

Di, Viv i Rose

19:00

Kiedy kota nie ma...
18:30

Klub Mężusiów

19:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

AWANTURA W CHIOGGI

19:00

FARSA NA TRZY SYPIALNIE
19:00

AWANTURA W CHIOGGI

19:00

FARSA NA TRZY SYPIALNIE
19:00

FARSA NA TRZY SYPIALNIE
20:00

projekt zero: ILUMINACJE
20:00

projekt zero: ILUMINACJE
Teatr

Dramatyczny
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Wesele
(ul. Olesińska 21)
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)

19:00

Wesele
(ul. Olesińska 21)
19:30

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
19:30
Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)
19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

17:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Simy na stażu
PREMIERA
/Spektakl jest laureatem konkursu OFF: PREMIER/PREZENTACJI 2015 Teatru Ósmego Dnia/
20:00

Simy na stażu
/Spektakl jest laureatem konkursu OFF: PREMIER/PREZENTACJI 2015 Teatru Ósmego Dnia/
Teatr

IMKA
19:00

Projekt Dekalog czyli folwarczne imaginarium
/spektakl gościnny w ramach Festiwalu Gorzkie Żale/
18:00

Opis obyczajów III
Teatr

Kamienica
19:30

Kolacja na cztery ręce
20:00

DZIŚ WIECZÓR ARSZENIK, CZYLI KOMEDIA Z KAWĄ
19:30

DON KICHOT Z KAMIENICY

20:00

Tuskuland
18:00

Psiunio
Teatr

Komedia
19:00

Żona potrzeba od zaraz...
19:00

Żona potrzeba od zaraz...
19:00

Zwariowana terapia
16:00

Zwariowana terapia
Teatr

Kwadrat
19:00

Berek czyi upiór w moherze
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Berek czyi upiór w moherze
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
(ul. Marszałkowska 138)
18:00

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
(ul. Marszałkowska 138)
15:30 i 19:00

Przez park na bosaka
(ul. Marszałkowska 138)
15:30 i 19:00

Przez park na bosaka
(ul. Marszałkowska 138)
Teatr

Mazowiecki
19:00

Belfer
19:00

Grane i Gloria
Teatr

Młyn
19:00

Córka
19:00

Córka
Teatr

Narodowy
19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:30

Msza za miasto Arras

19:00

pod Wierzbową: Duszyczka
16:00

Tango

19:30

Msza za miasto Arras
16:00

Tango

19:30

Msza za miasto Arras
Teatr

Ochoty
19:00

Zimniej niż tu
19:00

Zimniej niż tu
19:00

spektakl improwizowany
/Grupa Słabo To Widzę/
19:00

STALKER. INTERPRETACJA
Teatr

Polski
20:00

GOŚCIE W POLSKIEM:
Pożar w Burdelu

19:30

ŻARCIK A PROPOS. Koncert Joanny Trzepiecińskiej
20:00

GOŚCIE W POLSKIEM:
Pożar w Burdelu

19:30

ŻARCIK A PROPOS. Koncert Joanny Trzepiecińskiej
20:00

GOŚCIE W POLSKIEM:
Pożar w Burdelu

19:30

Emigranci
19:30

Emigranci
20:30

Anda
I PREMIERA

19:30

Natalia Sikora śpiewa Norwida
20:30

Anda
II PREMIERA

18:00

Natalia Sikora śpiewa Norwida
Teatr

Polonia
19:00

32 omdlenia
19:00

32 omdlenia
19:30

Mgnienie
19:30

Pan Jowialski
16:30

Pan Jowialski

19:30

Porozmawiajmy po niemiecku
17:00

Porozmawiajmy po niemiecku

19:30

Raj dla opornych
Teatr

Powszechny
20:00

Pimpono Ensemble – koncert
19:00

Krzyczcie, Chiny!
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Nieznośnie długie objęcia

18:00

Fantazy
18:00

Nieznośnie długie objęcia

17:00

Fantazy
Teatr

Rampa
19:30

Monsters
19:30

Monsters
19:00

Jeździec burzy
19:00

Jeździec burzy
18:00

Jeździec burzy
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
17:00

Mamma mia!

18:00

Pięć ostatnich lat
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Harcerki
19:00

Harcerki
19:00

Proca (Rogatka)
19:00

Proca (Rogatka)
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19:00

Baby Doll
19:00

Wiśniowy sad
19:00

Wiśniowy sad
18:00

Wiśniowy sad
19:00

Iluzje
19:00

Iluzje
Teatr

Syrena
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Kompleks Portnoya
19:00

Kompleks Portnoya
19:00

Taśma
19:00

Taśma
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy

19:00

Zabójca
19:00

Ludzie i anioły

19:00

Zabójca
19:00

Ludzie i anioły

19:00

„Mimo wszystko”
19:00

Ludzie i anioły

19:00

„Mimo wszystko”
Teatr

XL
19:00

Korpostory
19:00

Lekarz Mimo Woli
Teatr

Żydowski
19:00

Dybuk
19:00

Dybuk
18:00

Dybuk
Teatr

6. piętro
19:30

Czachow żartuje!
19:30

Czachow żartuje!