20.04.

poniedziałek
21.04.

wtorek
22.04.

środa
23.04.

czwartek
24.04.

piątek
25.04.

sobota
26.04.

niedziela
Nowy

Teatr
19:00

Koniec
(ATM Studio)
17:00

Koniec
(ATM Studio)
17:00

Koniec
(ATM Studio)
Och-Teatr19:30

Upadłe anioły
19:30

Upadłe anioły
19:30

Upadłe anioły
19:30

Romance
16:00

One mąż show

19:30

Prapremiera dreszczowca
16:00

Prapremiera dreszczowca

19:30

One mąż show
Studio

Buffo
19:00

Musical Romeo i Julia
16:00 i 19:00

Musical Romeo i Julia
16:00

Musical Romeo i Julia
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
19:00

TO JEDNAK MIŁOŚĆ – Szomańska & Miecznikowski
Teatr

ATENEUM
19:00

Rzeźnia

19:15

Papieżyca
19:00

Rzeźnia

19:15

Papieżyca
19:00

Kasta la vista

19:15

Papieżyca
19:00

Kasta la vista

19:15

W progu
19:00

Kolacja dla głupca

20:00

W progu

16:30

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
Teatr

Capitol
19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
18:00

CAPITALNE KOBIETY Kobiecy wieczór ze spektaklem "Śmiertelnie poważne uczucie"
19:00

Dwie połówki pomarańczy
19:00

Następnego dnia rano
19:00

Następnego dnia rano

19:30

Wariatka
15:30 i 19:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr

Dramatyczny
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)
18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
PREMIERA
(Kasprzaka 22)

19:00

Gogol
Warszawskie Centrum Pantomimy
(ul. Olesińska 21)
19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(Kasprzaka 22)

19:00

Gogol
Warszawskie Centrum Pantomimy
(ul. Olesińska 21)
17:00

Wewnętrzna głosy
Piccolo Teatro Di Milano
(pl. Defilad 1)

17:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

16:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(Kasprzaka 22)
Teatr

IMKA
19:00

Operetka
19:00

Henryk Sienkiewicz. Greatest hits
18:00

Opis Obyczajów III
18:00

Opis Obyczajów III
Teatr

Kamienica
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:00

Miłość i polityka
16:00 i 19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

19:00

Sceny z życia małżeńskiego
18:00

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

19:00

Tuskuland
Teatr

Komedia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
15:30

Konserwator

19:00

Konserwator + Najlepsze z Najlepszych
16:00

Konserwator + Najlepsze z Najlepszych
Teatr

Kwadrat
19:00

Klub cmentarny
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Przyjazne dusze
19:00

Przyjazne dusze

19:30

Rozkwaś Polaka
16:00 i 19:00

Co ja Panu zrobiłem, Pignone?
16:00 i 19:00

Co ja Panu zrobiłem, Pignone?
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Narodowy
19:00

Królowa Margot
19:00

Królowa Margot
19:00

Królowa Margot
19:00

Fredraszki
16:00

Zbójcy
16:00

Zbójcy

19:00

Fredraszki
Teatr

Ochoty
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
Teatr

Polonia
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
16:30

Happy now?

19:30

Ucho, gardło, nóż
19:30

Seks dla opornych
Teatr

Powszechny
18:00

Iwona, księżniczka z Burbona
12:00

Iwona, księżniczka z Burbona

19:00

Wojna i pokój
14:00

Iwona, księżniczka z Burbona

19:00

Wojna i pokój
16:00

Iwona, księżniczka z Burbona

19:00

Wojna i pokój
Teatr

Rampa
19:30

Perły kabaretu Mariana Hemara
19:30

Monsters
19:00

Rent
19:30

Latający cyrk Monty Pythona
Teatr

Roma
19:00

ARTUR ANDRUS "Cyniczne córy Zurychu"
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Sofia de Magico
19:00

Mamma mia!

19:30

Sofia de Magico
19:00

Mamma mia!

19:30

Sofia de Magico
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
20:00

Bye Bye Butterfly "Do Come By" koncert
Teatr

Studio
18:30

Marek Napiórkowski — Sextet "UP!"

20:30

Utalentowany pan Ripley
20:00

Utalentowany pan Ripley
20:00

Wiśniowy sad
19:00

Wiśniowy sad

21:00

Obsesje
20:00

Wiśniowy sad

18:00

Jednocześnie
12:00

Oleanna

18:00

The Metropolitan Opera: Live in HD
Rycerskość wieśniacza / MASCAGNI i Pajace /LEONCAVALLO
18:00

Jednocześnie

20:00

Oleanna
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Klub Hipochondryków
17:00 i 20:00

Klub Hipochondryków
18:00

Syrena Music - Kamil Bednarek
Teatr

WARSawy
20:00

Good night cowboy
20:00

Good night cowboy
20:00

Good night cowboy
Teatr

Współczesny
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Saszka
19:00

Saszka
Teatr

Żydowski
19:00

Rodziny, których nie ma, czyli Anonimowi Żydzi Polscy
18:00

Ach! Odessa - Mama...
18:00

Ach! Odessa - Mama...
18:00

Ach! Odessa - Mama...
13:00

Bagaże kultury

18:00

Ach! Odessa - Mama...
Teatr

6. piętro
19:30

Młynarski obowiązkowo
19:30

Młynarski obowiązkowo
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Polityka
19:30

Młynarski
18:00

Polityka