2.05.

poniedziałek
3.05.

wtorek
4.05.

środa
5.05.

czwartek
6.05.

piątek
7.05.

sobota
8.05.

niedziela
Teatr

Nowy
12.00-15.00

„Conte d’Amour”

16.00 – 18.30

„We love Africa and Africa loves us”

19.30 -22.30

„Bis zum Tod”
Och-Teatr19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Wąsy
17:00

Stosunki prawne

19:30

Udając ofiarę
Studio

Buffo
19:00

Imię
19:00

Imię
19:00

WIECZÓR LATYNOSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
19:00

WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO - koncert
TR

Warszawa
19:00

Jezioro
19:00

Jezioro
18:00

Jezioro
19:00

Jezioro
Teatr

ATENEUM
19:00

Róbmy swoje
19:00

Róbmy swoje
19:00

Nastasja Filipowna

19:15

Artur Andrus - recital kabretowy
19:00

Nastasja Filipowna

19:15

Artur Andrus - recital kabretowy
19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
19:15

Sceny niemalże małżeńskie...
Teatr

Capitol
19:00

Klimakterium ... i już

19:30

Dajcie mi Tenora!
19:00

Przekręt (nie)doskonały

19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
19:00

Dajcie mi Tenora!
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

OPOWIEŚCI O ZWYCZAJNYM SZALEŃSTWIE
19:00

OPOWIEŚCI O ZWYCZAJNYM SZALEŃSTWIE
19:00

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ
19:00

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ
Teatr

Dramatyczny
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:00

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22 )

PREMIERA

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22 )

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22 )

19:00

Marcel
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Słownik ptaszków polskich
19:00

Słownik ptaszków polskich
19:00

Słownik ptaszków polskich

PREMIERA
Teatr

Kamienica
19:30

Intryga

19:00

Zazdrość
19:00

Mąż mojej żony

19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
18:00

Kolacja na cztery ręce
Teatr

Komedia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Konserwator + Najlepsze z najlepszych
19:00

Konserwator + Najlepsze z najlepszych
Teatr

Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Przyjazne dusze
19:00

Przez park na bosaka
19:00

Przez park na bosaka
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
Teatr

Młyn
17:00

Naga Praga
19:00

Naga Praga
Teatr

Narodowy
19:00

Kordian

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Kordian

19:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Kordian

19:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
19:30

Tango

19:00

Msza za miasto Arras
19:00

Zbójcy

19:30

Tango

19:00

Msza za miasto Arras
19:00

Zbójcy

19:30

Tango
Teatr

Ochoty
19:00

we are not superheroes
19:00

we are not superheroes
19:00

SŁABO TO WIDZĘ – spektakl improwizowany
Teatr

Polski
19:30

KRAPP i dwie inne jednoaktówki
19:30

KRAPP i dwie inne jednoaktówki
19:00

Ukraiński Dekameron

I PREMIERA

19:30

Emigranci
17:00

Ukraiński Dekameron

II PREMIERA

19:30

Emigranci
Teatr

Polonia
19:30

Matki i synowie
19:30

Matki i synowie
19:30

Matki i synowie
19:30

Matki i synowie
19:30

Seks dla opornych
17:00

Kantata na cztery skrzydła

19:30

Seks dla opornych
17:00

Kantata na cztery skrzydła

19:30

Zbrodnia z premedytacją
Teatr

Powszechny
19:30

Calineczka dla dorosłych
19:30

Calineczka dla dorosłych
18:00

Oskar i Ruth
Teatr

Rampa
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:00


Rapsodia z Demonem
19:00


Rapsodia z Demonem
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
17:00

Mamma mia!

18:00

Pięć ostatnich lat
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Seksbomba
19:00

Krople na rozpalone kamienie
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19.00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19.00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:00

Wiosna
19:00

Wiosna
19:00

Wiosna
Teatr

Syrena
19:00

Plotka
19:00

Frankenstein
19:00

Frankenstein
18:00

Frankenstein
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
20:00

Ruby
17:00 i 20:00

Ruby
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Kamień
19:00

Kamień
17:00

Kamień
Teatr

XL
19:00

Jadwiga- Piekielna Mamuśka
19:00

Lekarz Mimo Woli
19:00

Lekarz Mimo Woli
Teatr

Żydowski
19:00

Aktorzy żydowscy
19:00

Aktorzy żydowscy
Teatr

6. piętro
19:30

Polityka
18:00

Polityka
18:00

Central Park West