2.03.

poniedziałek
3.03.

wtorek
4.03.

środa
5.03.

czwartek
6.03.

piątek
7.03.

sobota
8.03.

niedziela
Nowy

Teatr
20:00

Nancy. Wywiad
20:00

Nancy. Wywiad
Och-Teatr19:30

Prapremiera dreszczowca PREMIERA
19:30

Prapremiera dreszczowca
16:30

Pierwsza dama

19:30

Prapremiera dreszczowca
16:00

Prapremiera dreszczowca

19:30

One mąż show
Studio

Buffo
19:00

Hity Buffo - koncert
19:00

Wieczór francuski w Buffo - koncert
19:00

Wieczór włoski w Buffo - koncert
17:00 i 20:00

Lejdis tango
19:00

Lejdis tango
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

W progu

19:30

Artur Andrus – Recital kabaretowy
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

W progu

19:30

Artur Andrus – Recital kabaretowy
19:00

Rzeźnia

19:15

Pocałunek
19:00

Rzeźnia

18:30

Pocałunek

20:00

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

Rzeźnia

16:30

Papieżyca
19:15

Papieżyca

20:00

Sceny niemalże małżeńskie...
Teatr

Capitol
19:00

Klimakterium... i już
19:00

Dzikie żądze
19:00

Goło i wesoło

19:30

Własność znana jako Judy Garland
16:00 i 19:30

Dwie połówki pomarańczy
19:30

Następnego dnia rano
Teatr

Dramatyczny
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)
19:00

Wzrusz moje serce
PREMIERA
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Aqua de lagrimas Warszawskie Centrum Pantomimy
(ul. Olesińska 21)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Wzrusz moje serce
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Aqua de lagrimas Warszawskie Centrum Pantomimy
(ul. Olesińska 21)
17:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

17:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

17:00

Wzrusz moje serce
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

IMKA
19:00

Ichś Fiszer
Teatr

Kamienica
19:00

Małe jest wspaniałe. Romanowi Kłosowskiemu
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
16:00

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

20:00

Mój Dzikus
18:00

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

16:00

W obronie jaskiniowca
Teatr

Komedia
19:00

Premiera
19:00

Premiera
19:00

Premiera
18:00

Jak na wulkanie
15:30 i 19:00

Jak na wulkanie
16:00

Jak na wulkanie
Teatr

Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Przyjazne dusze
19:00

Przyjazne dusze
16:00 i 19:00

Szalone nożyczki
16:00 i 19:00

Szalone nożyczki
Teatr

Mazowiecki
19:00

Grace i Gloria
spektakl gościnny
19:00

Wdowy
spektakl gościnny
Teatr

Narodowy
19:00

Śluby panieńskie

19:30

Łysa śpiewaczka

19:00

Fortepian pijany
19:00

Śluby panieńskie

19:30

Łysa śpiewaczka

19:00

Fortepian pijany
19:00

Śluby panieńskie

19:30

Łysa śpiewaczka

19:00

Fortepian pijany
16:00

Królowa Śniegu

19:00

Daily Soup
16:00

Królowa Śniegu

19:00

Daily Soup
Teatr

Ochoty
19:30

Tajemniczy klient

(ul. Mińska 25 bud. 15)
Teatr

Polonia
19:30

Boska!
19:30

Boska!
19:30

Boska!
19:30

Klaps! 50 twarzy Greya
19:30

Klaps! 50 twarzy Greya
19:30

Klaps! 50 twarzy Greya
17:00

Metoda
Teatr

Powszechny
19:00

Wojna i pokój
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
Teatr

Rampa
19:00

Nie uchodzi, nie uchodzi... czyli damy i huzary
19:00

Nie uchodzi, nie uchodzi... czyli damy i huzary
Teatr

Roma
19:00

Bułat Okudżawa:"A przecież mi żal"impreza gościnna
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!

19:30

Dobry Wieczór Jazz: ADAM BAŁDYCH IMAGINARY QUARTET
15:00 i 19:00

MAMMA MIA!

19:30

Berlin, czwarta rano
17:00

MAMMA MIA!

18:00

Berlin, czwarta rano
TR
Warszawa
Teatr

Studio
19:00

Efekt
PREMIERA
17:00

Anarchistka

19:00

Efekt
17:00

Anarchistka

19:00

Efekt
Teatr

Syrena
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Syrena Music - Magda Navarrete & Piotr Steczek - Warszawski Lutosławski
18:00

Syrena Music - Krzysztof Antkowiak - Simplefields
Teatr

WARSawy
19:00

Good night cowboy
19:00

Good night cowboy
19:00

Good night cowboy
Teatr

Współczesny
19:00

Saszka
19:00

Saszka
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
18:30

Hamlet
17:00

Hamlet
Teatr

Żydowski
19:00

Koszałki opałki
19:00

Koszałki opałki
19:00

Oberża pod złotym rogiem
19:00

Oberża pod złotym rogiem
13:00

Bagaże kultury. Konstanty Gebert

18:00

Oberża pod złotym rogiem
Teatr

6. piętro
19:30

Czechow żartuje
19:30

Czechow żartuje
19:30

Młynarski obowiązkowo!
19:30

Młynarski obowiązkowo!
19:30

Młynarski obowiązkowo!
premiera galowa
19:30

Młynarski obowiązkowo!