2.02.

poniedziałek
3.02.

wtorek
4.02.

środa
5.02.

czwartek
6.02.

piątek
7.02.

sobota
8.02.

niedziela
Nowy

Teatr
20:00

Exhausted / Wyczerpani
20:00

Exhausted / Wyczerpani
20:00

Exhausted / Wyczerpani

20:00

Nowa Warszawa
KONCERT
20:00

Exhausted / Wyczerpani
20:00

Exhausted / Wyczerpani
Och-Teatr 19:30

Zemsta
19:30

Zemsta
19:30

Mayday
19:30

Mayday 2
19:30

Miłość blondynki
19:30

Miłość blondynki
Studio

Buffo
19:00

COHEN- NOHAVICA
19:00

Hity Buffo - koncert
19:00

Ukochany kraj... – czyli PRL w piosence
19:00

Wieczór włoski w Buffo - koncert
19:00

Tyle miłości – szlagiery filmowe i kabaretowe z lat 20. i 30.
Teatr

ATENEUM
19:00

Papieżyca

19:00

Artur Andrus – Recital Kabaretowy
19:00

Papieżyca

19:00

Artur Andrus – Recital Kabaretowy
19:00

Papieżyca

20:00

Jacek KaczmarskiLekcja historii
17:00

Nastasja Filipowna

19:30

Rzeźnia
PREMIERA
17:00

Nastasja Filipowna19:30Rzeźnia

20:00

Jacek KaczmarskiLekcja historii
Teatr

Capitol
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Di, Viv i Rose
15:30

Kiedy kota nie ma...

18:30

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
Teatr

Dramatyczny
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Madame
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Noc żywych Żydów
(pl. Defilad 1)

19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Gogol
(ul. Olesińska 21)
19:00

Noc żywych Żydów
(pl. Defilad 1)

19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Mizantrop
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Gogol
(ul. Olesińska 21)
17:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)
Teatr

IMKA
19:00

Operetka
19:00

Operetka
17:00

Wodzirej
19:00

Wodzirej
Teatr

Kamienica
19:30

Psiunio
19:30

Psiunio
20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
Teatr

Komedia
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
15:30 i 19:00

Jak na wulkanie
16:00

Jak na wulkanie
Teatr

Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
16:00 i 19:00

Klub cmentarny
16:00 i 19:00

Klub cmentarny
Teatr

Narodowy
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:00

Fredraszki
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:00

Fredraszki
19:00

Fortepian pijany
19:00

Fortepian pijany

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Fortepian pijany

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Fortepian pijany

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
Teatr

Ochoty
Teatr

Polonia
19:30

Seks dla opornych
19:30

Seks dla opornych
19:30

Medea
19:30

Shirley Valentine
19:30

Shirley Valentine
16:00

Konstelacje

19:30

Dobry Wieczór Państwu
19:30

Chodź ze mną do łóżka
Teatr

Powszechny
19:00

Wojna i pokój
19:30

Dziewczyny do wzięcia
19:30

Dziewczyny do wzięcia
19:30

Dziewczyny do wzięcia
19:00

Quo Vadis
Teatr Montownia
Teatr

Rampa
19:30

Perły Kabaretu Mariana Hemara
Teatr

Roma
19:00

Tuwim dla dorosłych
19:00

Tuwim dla dorosłych
TR
Warszawa
20:00

Warszawska Orkiestra
Rozrywkowa - koncert
Teatr

Studio
19:00

Wiśniowy sad

21:00

Rachatłukum
19:00

Wiśniowy sad

21:00

Rachatłukum
19:00

Wiśniowy sad
18:00

Oniegin

20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
16:00

Oniegin

18:00

Iluzje

20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
16:00

Oniegin

18:00

Iluzje

20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
Teatr

Syrena
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
Teatr

Żydowski
18:00

Ach! Odessa – Mama...
18:00

Ach! Odessa – Mama...
18:00

Ach! Odessa – Mama...
Teatr

6. piętro
19:30

Polityka
19:30

Polityka
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
19:30

Central Park West
18:00

Czechow żartuje!
18:00

Czechow żartuje!